Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to tu! Vysledok konzol ! *12* sodoma komora
  • čím to je složitější, tím má člověk větší možnost volby a tím víc může kombinovat a vymýšlet a hrát po svým -> být v té milionové mase aspoň trochu unikátní. jestli to ještě jde.. jakože spíš ne..
    • Shania
      Spis je problem v tom, ze vzdy existuje jedna nejrychlejsi a nejefektivnější cesta (staré talenty, rotace, farmení) jak neco delat a vsichni, kdo hraji kompetetivne to pak logicky delaji stejne.
    • nj ale to se netýká blizzardu, ten ti říká kde budeš expit, kdy i jak a když náhodou někdo přijde s něčím novým tak se to opraví jako bug :) Aneb tahání za ručičku, hadr
    • Asharak
      Jde jen o to používat vše rychleji, správněji a pěčlivěji.
  • me jako vetaranovy to příjde lehke ale je pravda ze wow obsahuje tolik funkcí, tolik možonstí atd atd ze to novacek proste nemuže zvladnout, sám vím že mi trvalo pochopit a naučit se vše ve wowku nekolik let a stovky hodin hraní...je tma toho neskutečně hodne, a to už poslední dva datace ubíraj kouzla a redukujou co se dá
    • Přesně s tebou souhlasím. Jako MMO veterán jsem WoW zkoušel relativně pozdě. Tolik funkcí, možností atd, že pochopit základy atd. mi trvalo několik měsíců. Dostat se do Wowka do hloubky a hrát postavy opravdu dobře chce několik let praxe. Moje první postava byl bohužel druid. Pro začátek opravdu špatná volba a ať mě postava bavila, tak jsem v raidech i v PvP byl vždy ve spodu tabulky co se týče dmg nebo počtu zabití. I přesto, že člověk postupoval podle různých doporučených rotací se mi nepodařilo dosáhnout alespoň rozumých výsledků. To ale není chyba WoWka jako takového. WoW už má tolik datadisků a tak veliký obsah, jemuž ostatní MMO nemohou konkurovat. Na druhou stranu necelých 400,-kč měsíčně je opravdu hodně. 4000,- kč ročně už je pěkná pálka. 1/3 ceny dovolené u moře nebo 5 AAA her po 800,-kč. 100,-kč bych byl ještě ochoten zaplatit. Momentálně hraju Rift, který je kompletně zdarma a na mikrotransakcích jsem za 2 měsíce utratil 5 EURO.
      • A to kde kupuješ tie kupóny? Mesačné sub stojí 13€, 3-mesačné 12€/mesiac a polročné 11€/mesiac. V poslednom mesiaci česká koruna oslabila, teraz je 13€ nejakých 360 KC, ale niekoľko minulých rokov bol kurz na úrovni 24,5 KC/€, t.j. 318 KC, 294 KC/m na 3 mesiace
        • Ať počítám jak počítám, tak mi to při 360,-kč měsíčně vychází 4320,- ročně(12*360). Wowko je stále kvalitní a dobrá MMORPG s obrovským obsahem a jediný blok, který mám je ohledně ceny. Jak jsem již psal 100,-kč měsíčně bych byl do MMO ještě ochoten měsíčně investovat, víc ne.
  • Ved v "theme park mmo" by mi mal stacit len pohyb smerom dopredu ako na skutocnej lunaparkovej atrakcii, naco potom WASD :D
  • Kto si spomenie?
    Na Didaktiku Gama (a inych) sa pouzivalo QAOPM. Q - hore A - dolu O - dolava P - doprava M - strelba. Nahrat z kazety R-Type alebo Chase HQ ci Fist a ides. Ako malo stacilo ... *4*
    Lenze ked bol v domacnosti iba jeden televizor, tak bol problem.
    • To víš, že si vzpomenu. Mám doma ještě "emko", původní kazeťák a hromadu emgetonek s hrami (Paperboy, Pyjamarama, Dan Dare, Eagles Nest, Dizzy, Saboteur, ATV, Barbarian, Ikari Warriors, Green Beret a další).
  • Postněte sem prosím někdo video nějakého hrozivého negra jak řve "what the fuck?!"
  • Debilizace ....

    Ja se divim, ze za to je jeste nekdo ochoten platit... ale i to vypovida o mnohem. Ale vsem vrele doporucuju City of steam ... tam je to dovedeny k dokonalosti (a zadarmo)... kliknete na qst, postavicka sama dobehne na spravny misto, tam zapnete automatiku, postavicka sama vykidli moby, zase klipnete na qst, dobehne kam treba ... a pokud vam jde jen o sbirani XP, tak nabehnete do nejaky ty open zony, tam zapnete automatiku ... a muzete jit do skoly/prace/...
    • naco by niekto hral hru, kde sa vsetko vybavi automaticky?
  • Tak tohleto je tak smutné jak jen Smutný může smutným být.
  • myslim, ze se vazne najde :-) znam lidi co hraji wow a v podstate zadnou jinou hru nikdy nehrali. pouzivaji sipky, ability naklikavaji na action barech, ...... a prechod na WASD uz nechteji ani zkouset a kupodivu to nejsou deti, ale spis starsi hraci
  • Vždyť tam ty tutoriály lze vypnout a nikomu tak nepřekážej pokud nechce. Ať si jich tam nacpou třebas tuny. Když by to mohlo nalovit i třeba jen menší množství lidí bude jen dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit