Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z tohohle biznisu sem uz zapomel vic, nez se ty dokazes naucit.
  • nedokážu si pomoci

    http://www.mojecestina.cz/article/2008081801-shoda-podmetu-s-prisudkem
  • Na druhou stranu urcite jsou pandy asi tak 100x drsnejsi nez gnomove, ktere mame uz vanilly. *3*
  • Navic hovorime o hře, ktera vysla uz v roce 2004! Tzn. velka ostuda pro konkurencni mmorpg.
  • Ja si jednoznacne nejvice uzival TBC. To byl fakt nátěr! Ale nemyslim, ze by pozdejsi datadisky byly spatny, proste ten wow efekt, kdy clovek zacinal jako bezbranej lvl 1 a objevoval ten nadhernej svet, tohle proste nejde zopakovat, i kdyby na tom delalo 10 blizzardu.
    Takze respekt WOW *5* Nikdy nezapomeneme.
  • Jo pises to celkem slusne, ale ja bych to radeji napsal takhle. Kluci z Blizzardu si nechali udelat expertizu a zjistili, ze je tu stale cast lidi, ktere mohou ziskat (lidi zaostale a tupe) a tak tomu prizpusobili i nove datadisky, pricemz jeste zdegenrovali pribeh. To, ze jim ubyva hracu neni zadna novinka a ze bude ubyvat nadale a rychleji je snad jasne i deckam ve skolce.

    Btw. Vanila a TBC 4EVER !!!
  • vzdy se zasmeju, kdyz tu nekdo napise zlata vanila, tbc, ... :-) souhlasil bych pokud se jedna treba o pribeh, ale to se da pochopit, ze zazitek z nove hry je lepsi, jak z datadisku. pokud bych mel posoudit expanze jako celek, tak plati jedine. cim novejsi, tim lepsi.
    nekteri tu nadavaji na prilisne zjednodusovani hry, ale kdyz zkusite porovnat to co delali bossove na vanile a tbc treba s nejnovejsim raidem, tak mnohdy i trash mobove toho zvladnout vice, jak na "zlate" vanile a tbc :)) drive bylo daleko slozitejsi sehnat gear na raid a samotna priprava na raid zabrala daleko vice casu. mozna to bylo obtiznejsi, ale hlavne to bylo daleko otravnejsi a tak je to temer se vsim, kdyz porovnavame minulost a soucasnost wowka.
    dneska muze hrat wowko skoro kazdy a kazdy si tam najde to svoje od nactiletych deti az po duchodce. dily nizke obtiznosti dungeonu a lfr raidu maji mene sikovni hraci, nebo ti kteri nemaji tolik casu naucit se lepe ovladat svoje povolani, moznost projit si veskery obsah, ktery do hry blizzard prida a toto drive rozhodne mozne nebylo.
    Odliv hracu bych tolik neresil. Osobne vidim hlavni duvod ve spatne ekonomicke situaci temer vsude ve svete. navic jsou tyto data pred vydanim patche 5,2
  • A ty si sedni a polej si držku vařící vodou..
  • Já říkám stále to samé... Doba kdy WoW bylo nejlepší je s datadiskem TBC. Potom, už se to malinko začalo hroutit. Přesně byl to patch 3.2, který přišel ve WotLK. Dungeon finder pro mě neuvěřitelně zkazil hru, systém emblému bych ještě překousnul (zárodky už v TBC), ale dungeon finder pro mě zabil WoW.
  • nekromant33
    endgame wotlk bylo to co mě vyléčilo ze závislosti...
  • ty se bez probehnout a vem si mokrej hadr na palici..
  • Btw WoW byl "mainstream" i v dobách Vanilly a TBC, chytráku.
  • Zkus tetris. To už mainstream dávno není.

    Hipster šašek.
  • Souhlasím... od dob vydání WoWka se měsíční poplatek nezměnil. za 150,- měsičně proč ne.... Nicméně kdyby přešli an F2P tak by to bylo super... LoLku se třeba takle daří dobře a nejen jemu...
  • Já se obávám toho že tu hru už nikdo nikdy nepřekoná s počtem platících a dobou existence. Nicméně právě to je onen problém že bude asi ironií že ani sám Blizzard s TITÁNEM to nepřekoná. Bohužel lidi už moc platit u nových her nechtějí u WoW to chápu je to ověřená hra rokama. Pokud bude TITAN zas na stejný způsob no nevím nevím...
  • kostejnesmrtelny
    Přesně tak to je. +1 není dost.

    EDIT: Zlatej čas raidování (a potažmo WoW) byl samozřejmě WotLK *14* . "Now why would you go and do something like that? Didn't you see the sign that said 'DO NOT PUSH THIS BUTTON!'?". Modří vědí *5*
  • Wowko prislo uz o tolik hracu, kolik nektere hry neziskaji vubec dohromady.
  • kostejnesmrtelny
    V osmnácti jsi fakt nedospěl, to mi věř *1*

    EDIT: Jinak máš ale samozřejmě pravdu.
  • Preed
    Jedna z mala zivotnych istot je to,ze sa pod kazdym clankom o wowku objavi nejaky zabudnuty fanboy,ktory povie,ze ako datadisk x bol najlepsi na svete a datadisk y je na kkt,vtipne len je,ze ako idu roky tak x a y sa menia.
  • TheGGG
    Klub dobrého vkusu zase přijal víc jak milion členů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit