Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    A těch 20h aby to pro tebe nebyla ztráta času máš daných ročně?

    Protože pokud by jsi hrál víc her, tak v nich přece jinak strávíš mnohem víc.

    Nevidím rozdíl v tom, hrát jednu hru 100h, nebo třeba šest 30 hodinových.

  • Souhlasím, osobně jsem také čekal trochu "mrtvější" prostředí. A zrovna tady mohli fantazii pustit naplno. Lokace nepřekvapí, ale také nějak extra nezklamou. Hezky se na to dívá, ale je to pořád dokola ta samá písnička. 

    Jsem zvyklý, že Blizz s každým datadiskem trochu porušuje svoje lore, ale s Ardenwealdem to trochu přehnal. Byť se mi zatím z lokací líbil nejvíc, tak totálně zbořil Emerald Dream. No jsem zvědavej jak to to okecají.

  • VRFREAK1


    bohužel takovejch narušenejch lidí je několik milionu a závislost na wowku je dost vážná věc  hlavně u dětí kteří stim rostou

    check

    https://www.youtube.com/watch?v=K4W0uHG77Zc

  • Správně ,mám i “real life”, koníčky,záliby, povinnosti 😉 

    Ale pochybuji, že někdo jako Ty, kdo nemá ani pochopení pro druhého ,že nepotřebuje strávit půl dne u gamesy  , tohle vůbec bude dávat smysl 😂😂

  • Asharak

    Ano, správně! Jak pro koho se dá Skyrim dohrát za 20 nebo 300 hodin, jak pro koho... jo počkej, dej si CoD SP a máš do oběda hotovo a pocit, že sis zahrál a můžeš, třeba dělat dříví, chytré :O

  • Protože dreadlords?

  • Slovo tendenci bych ani nepoužil je to celkem jednoduchá úměra , jsem ochoten strávit u hry 20h ale 100h ne , v čem je problém ???

  • uher

    To jsou teda hodně tendenční počty. 20-30h je ok, ale víc už je žrout času? WTF?! 😀

  • Carnage666

    Já si myslim že tvůj kamarád je možná jen narušenej protože i když mě WoW kdysi bavilo tak skončit nebyl vůbec problém.

  • Za mě s datadiskem spokojenost

  • Ja teda nesdilim nadseni autora recenze...jednak lokace jsou mrnave, na to, ze do Shadowlands maji proudit duse vsech zemrelych ze vsech svetu !!! nejen Azerothu tak Shadowlands pusobi doslova smesne. Puvodni videa...ostatne i nazev slibovaly temnou atmosferu, ale dusicky si tam zijou jako by se nechumelilo, vyhrivaji se na slunicku, letaji s mrnavyma vilama, mydli se v arenach...jen ti upiri jsou trochu originalni, ale proc proboha upiri ???? 

  • Jack1947

    Nojo a život je jen počítačová simulace... takže ty změny co zde prožíváme jsou vskutku markantní🙂

  • Jack1947

    ZTyjovko Immortals 9 tohle 9... co bude dál Cyberpunk 2077 nakonec 10/10 ? i když já si to umím představit svým sobě vlastním způsobem to může bejt revoluční hra! 😎😍

  • Jak pro koho 😉

  • J.V.Stalin

    A 20-30 hodin není jako ztráta času? 😀


    Jinak podle HLTB se dá Shadowlands dohrát za 18 a půl hodiny.

  • TheGGG

    todle ještě frčí?

  • tuco

    Rikam tomu 4 dil Matrixu, neb Zpet (ci Navrat?) do Matrixu. Na rozdil od jednicky, ve ctverce jde o to - z ruznych duvodu, napr ekologickych v souvislosti s tzv prelidnenim planety - se do Matrixu dostat. Pravda, nikdo to jeste nezfilmoval protoze kdo by se s tim ztotoznil?, nicmene rekneme utek z jednoho sveta do druheho, v situaci kdy mozku je to vlastne jedno, neni uplna blbost. Ze to nic neda .. nic materialniho to vskutku neda, az na nejaky vyjimky, ale WoWko je podle me popularni ne proto, ze by to byla tak uzasna hra, ale co uzasny ma je cemu rikam social factor, to tam ty lidi drzi, ti vostatni lidi. To su ale off topic, tazke valim. 

  • Ta kterou můžeš dohrát za 20-30h a nemusíš tam strávit 100vky 

  • J.V.Stalin

    A která hra není žrout času?

  • mementomori

    Nejlepší věc co se muže stát wowkaři je že  dostane perma ban  , mě se to  naštestí povedlo už u konce TBC a tak sem na main postavě  měl jen 380 days /played a vic času mi to nevzalo a začal mi pravý  život,  bohužel sem k wowku přitahnul i kamarada ktery jako většina byl naprosto pohlcen a stále je a  jiny život než v azerothu nezná. wowko je bezesporu nejvetši hra ale sebere vam vše a v realnem světe nic neda , je to heroin mezi hrama kdybych mohl vratit čas tk bych si k 12 narozeninam přal call of duty 2 misto wow. ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit