Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řádně podojená kravka, jen co je pravda
    • Hele, jdi radši hrát CODko
    • Radne podojrna kravka? Pokud vim tak ti lidi jim ty penize davaj dobrovolne tak co to tu meles je to nejuspesnejsi mmorpg tak vo co go
      • Lidi jim dávaj peníze dobrovolně a co jako? Lidi jsou z velké časti blbci, to neni žádná novinka, už tuhle vykopávku dřeněj 12 let na furt stejnym hnusnym enginu a zastaralý hratelnosti, jestli tohle neni dojení mrtvý krávy tak už nevim co
        • Prave ta stabilita lidi často laka, nechteji nekdy zacinat znova a pak se presunout jinam, ale chteji tu svoji postavu dal rozvijet a prozkoumávat obsah.
          Nekteri holt porad nechapou ze u hrani her nejde o realisticnost, ale o to, jak si tu hru lidi uziji. Pokud jim vyhovuje, tak není, co resit.
        • O těch lidech máš pravdu, ostatně Tvůj komentář to jasně dokazuje. :)
          • když napíšeš, že něco určitou věc dokazuje, měl bys taky napsat proč, jinak to dokazuje velký kulový *4*
            • Ty jsi také nenapsal důvod, proč zahrnuješ velkou část lidí mezi blbce, tak co chceš dokazovat. Když někdo dělá něco, co ho baví a je ochotný za to zaplatit odpovídající sumu, proč by ne. Pokud takové někdo považuje za blbce, měl by dle mého začít u sebe.
  • Hral jsem tři dny a vrátil se zpátky ke Guild Wars2 :D To minule DLC jsem aspon dohral ale tady tomu šance moc nedávám. Moc lidí = šílený lagy. Na dungeony se zas čeká bez humoru 50 minut v průměru a to se nedá... teda pokud nejste healer nebo tank. Cestování skrze Dalaran už me taky začalo otravovat. Hezký je že se postavičky jinak hýbou při utoku a hezký je taky tunění te prastaré zbraně a hezkej je taky demon hunter (jen kompenzoval mojí degeneraci z GW2 kdy jesm zvyklí neustále mačkat 2x mezerník pro Glider... s demon hunterem musim máčknout 3x a pak taky plachtí)
    A to je z toho hezkého asi tak vše... pak klasika staré wowko.
    Engine už to prostě totálně nedává a tak scéna která by měla působit dramaticky, působí spíše usměvně.
    • A co jsi cekal vzhledem k tomu jak sam pises ze si minuly datac dohral tak nechapu na co si stezujes tvoje argumenty o cekani na dungy jsou naprosto mimo je to u kazdeho noveho datace a nevim co jsi cekal ze blizzard zmeni v hratelnosti a odsoudit novy datadisk za 3 dny to je dost vtmluvmw samo o sobe
      • Právě, že to bylo už minulej a ten předminulej... (zapaluje?) Ty tři dny jsou řečické magické číslo, jak jistě káždy (téměř každý) ví (a i kdyby tak to na významu nic nemění, naopak).
        Neodsuzuju nikde celej datáč, jak si znovu můžeš přečíst. Píšu, že "To minule DLC jsem aspon dohral, ale tady tomu šance moc nedávám" a "Hral jsem tři dny a vrátil se zpátky ke Guild Wars2" nikde nepíšu, že ten datáč je špatnej, zcela jasně píšu že mě ani po "třech dnech" nechytl. Někdy stačí si text na který člověk reaguje přečíst opakovaně a pak reagovat v klidu a se správným argumentem.
        Hezký den.
        • Samozrejme hrajeme co nas bavi, ale objektivne - GW2 nesaha WoWu obsahem ani po paty.
          • GW2 je hrozna shitka. Sem se tyden nutil do hraní (kdyz sem za to zaplatil) a pak sem to vzdal a smazal *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit