Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    No, zato ty tvoje stojí za to. Máš vůbec nějaký názor duševní mrzáčku ? *15* *15* *15*
  • Tvoje 2 komentáře nám ukazují, že to ty máš hlavu v zadku, dědku.
  • Rejsek
    Já se samozřejmě vyjadřoval ke konkrétnímu případu. Jinak se to pochopitelně dá rozebrat o což mi nešlo. Stejně jako strach a podobné stavy mysli. Tak ale hezky sis to pro sebe rozebral aby sis mě mohl označit :-D Máš pravdu, to jsi chtěl "slyšet"? :-)
  • Rejsek
    To, že psychika výrazně ovlivňuje zdravotní stav, je všeobecně známá věc. Akorát tyto informace jdou asi mimo omezené pařánky, tady na games ;-) Není to samozřejmě samospásné, ale stres je absolutně k ho*nu. Za všechny jeden případ: https://zpravy.idnes.cz/vojak-prezil-nador-v-hlave-chce-pomoc-vratit-fzw-/domaci.aspx?c=A161214_125316_domaci_hro . Musíš občas vyndat hlavu z p*dele chlapče a koukat trošku kolem sebe ;-)
  • Četl jsem už hodně píčovin, ale stěžovat si na to, že herní recenzent kritizuje hru, to může opravdu jen pravá retardovaná vopice.
  • Kurnik chlapi, když už publikujete rozhovor jako určitou formu pocty, čekal bych, že bude bez pravopisných chyb...
  • Ano pozitivní stres nebo pozitivní přínos stresu existuje. A to kam posunul stres lidstvo se nedá ani představit. I když jsem to napsal špatně tak tedy opožděně se omlouvám a opravuji myšlenku: samozřejmě se tu řeší špatný-nekontrolovaný stres, který ničí zdraví a životy lidí. Děkuji za tip na toho doktora, mrknu na něj.
  • NA levelu si vážím právě článků o Indie hrách a tipech na ně. Když budu chtít "recenze" na tu záplavu komerční "produkce" tak půjdu jinam. Za mě díky že je Level svůj a bere to téma her více zeširoka a odborněji. Nechci časopis pro náctileté trouby plné placených promorecenzí na ty skvělé nové "hry" co mě vůbec nebaví.......
  • ucho
    tak třeba už samotné vnímání stresu. stres není jen něco negativního, má i pozitivní stránky a svým způsobem je to něco, co ke svému životu potřebujeme. jen to musí být správná míra stresu (takovou, kterou dokážeš zvládat) a musíš umět odpočívat. ale zbavovat se ho úplně? blbost. důležité je ho mít pod kontrolou. a lze to rozdělit pak i na pozitivní stres a negativní stres.

    pokud to tedy někdo ve svém příspěvku zjednoduší do podoby, že stres je zlo, je to takový dost nepřesný pohled na věc, který ti celkem názorně ukáže, že dotyčný o tom moc neví. jestli se chcete někdo o stresu dozvědět víc, zkuste si přečíst nějakou z prací doktora Hanse Selyea. domluvil jsem.
  • v games mají na zdi leda jména sponzorů *1*
  • Ouuu, niekto tu vysadil medicínu... *9*
  • Ani ne. To jen ty... odborníku.
  • Daver
    ty jsi dobrej dilina
  • Tvůj problém...
  • Osviť nás svou nekonečnou vědomostí, ó moudrý
  • ucho
    tady je to samej odborník. ale kraviny píšete oba.
  • Jack1947
    Chápu že pro ty co potřebovali informace bez blábolů na vrch jak vše jede to byl asi hodně důležitý člověk a takhle jich moc není... takže určitě velká škoda. Netuším kde nebo jak budou hledat náhradu - to je smutné. Nicméně to je život a musí se i s tímhle holt počítat no. Viděl jsem snad jednou ze zvědavosti video na Batman Arkham Origins mám pocit před updatem a vidbno že se opravdu vyznal no. Ne nadarmo byl jedenz předních kurátorů stýmu a si ho tam pozvali. No asi by se od něj dost lidí co se v profesionalní branži mohlo učit no. Protože prostě tohle info nikde člověk asi jen tak nenajde ne v recenzích oficiálních. Kkolirát je i problém najít něco o hře samotné.
  • Jack1947
    Tady se nedočkáš zapomen.
  • Je to tak, táta umřel na rakovinu, tu psychickou stránku léčby zdůrazňovali snad všichni doktoři, ne nějací šarlatáni, ale kapacity jako třeba pan profesor Pafko
  • Pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit