Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika neni pro me vubec dulezita.. spousta lidi hraje hry, ktere vypadaji nejlepe, ale hratelnost je prumerna.. kdyz is vezmu HALO, grafika nic moc, ale hratelnost super. Ja jsem clovek, ktery se chce u her bavit a ne byt vyjukany z grafiky. Radsi bych uvital lepsi fyzikalni modely a lepsi AI nez kvalitnejsi textury, stiny, efetky apod.
  • Ano vyrobci HW jako je AMD,nvidia,intel apod ,ale ne sony nebo MS.Ti naopak na soucasne generaci konzoli ze zacatku hodne tratili a vraci se jim to az ted prodejem her.
    A vzhledem k tomu,ze co nova generace,to mnohem vyssi naklady na vyvoj a vyrobu,tak lze celkem ocekavat,ze zivotni cyklus konzoli se bude zvetsovat.
    Ostatne je to videt uz i u soucnasne generace,zejmena vezmeme li v uvahu,ze novy xbox nebo PS tu jeste nejspis nejakej rok neuvidime.
  • Grafika není vše. Třeba takový Crysis 2 běžel na na suprovém enginu, ale co to vývojářům bylo platné když se vykašlali na textury a hra byla zabugovaná. A když se dívám na nové Diablo (jasně je to beta) nijak mě graficky neoslnilo. Zaklínač 2 se povedl, ale oproti prvnímu dílu zde bylo málo lokací. Zato mnohé indie hry bodujo: Trine 2 *14*
  • Děkuji, nechci. Grafika je mi srdečně u ***** a dávat 10+ klacků pro to, abych měl lepší AA, AF, MB, GB a jiné capiny mě nebaví. Kdyby místo toho ten výkon investovali třeba do lepší AI, tak by se o tom dalo uvažovat, ale o tom silně pochybuju.
  • Vzhledem k tomu, že na stejném místě v traileru je k vidění například i Mercedes-Benz, jde zcela jistě o PP, nemluvě o tom, že nalevo krásně svítí i logo MS vyhledávače Bing - jde na 100% o oficiální PP Microsoftu a příští rok se skutečně nový xbox 720 (devkit) očekává. RS ale vyjde i pro xbox320 + kinect - ono vlastně celý film je o tom, jak hugh jackman ovládá robota nikoli ovladači, ale svým tělem - díky čemuž nakonec "zvítězí" - celý film je v podstatě obrovská reklama na kinect a MS do toho narval strašné prachy - projděte si jejich výroční zprávy...
  • Jestli uslysim, ze je hra delana extra pro mys a klavesnici jako se psalo u Borderlands2, tak at si udelaj treba xbox7200
  • Black Ops 2 *1*
  • Nejsmutnejsi je, ze nejvic me bavily hry, ktery sice nebyly graficky vymazleny na maximum moznosti myho pc, ale oproti tem grafickejm bombam mely hratelnost o solidni kus uchvatnejsi.
  • No jo podle některých můžou konzole asi i za globální oteplování a krizi na středním východě. Konzole nikomu nic nenařizuje je to jen přístroj tak jako pračka nebo televize. Za tu stagnaci můžou pouze a jen lidé jak hráči tak kravaťáci ve velkých firmách. Je smutné že to pořád někdo nechápe.
  • Vývoj her se stal s příchodem x360, PS3 ale i výkoných PC natolik finančně náročný, že je naopak sakra výhodné mít stejný hardware a z něj ždímat maximum. Dřív se dali dělat AAA hry i v malých týmech. To už ale dneska nikdo neufinacuje. Stačí se podívat na českou vývojářskou scénu. Bohužel tu na to nikdo nemá prachy.

    Tady nejde o to kdo za to může. Je to prostě holej fakt. PC hráči nemusej každej rok kupovat grafárnu a graficky se v rámci možností zlepšujou i hry na konzolích protože vývojáři už s nimy umějí pracovat. Bohužel konzole maj limity.

    A ani senedivim že se do nových konzolí nikdo nehrne. Kolik firem bude mít na vývoj. Už teď zbyl v postatě jen EA a Activision. Mě taky celkem vadí že se grafika minimálně ještě tři roky nikam moc nepohne.
  • mas hezke brejle *2*
  • Nemáš textury ale rovnou skládáš předměty z materiálu je to nějaký půl rok co se na tubu ukázalo video s tímto enginem mrknu se jestli to nevyhrabu někde v historii
  • Řekni mi prosím něco co ještě nevím. *5*
  • Kori
    No ale já bych netvrdil, že za to můžou konzole. Dalo by se říct, že za nynější situaci můžou jen a jen hráči. Tvrzení lidí nademnou, že za to můžou herní korporace a výrobci hardwaru se mi zdá špatné, neboť ti by spíš vydělali na modelu, kde každej rok dva se musí upgradovat stroj.
  • Vysvětlit johnymu jak to skutečně bylo a je, je i nad moje síly, takže můžu říct akorát: Johny, ty seš normální blbec *2* . Uděláš nám všem radost akorát tím když tu nebudeš psát hloupé komentáře... Díky ti
  • I soucasna generaci konzoli je Full HD, ale full HD se ve vetsine pripadu nedelaji, protoze upscale na full HD je dostacujici. Na PS3 je to cca kolem 100 her, ktere skutecne ve Full HD bezi nativne. Na xbox je jich mene.
  • Ty počty chápu, ale evokuje to podezření, že ani další generace Xboxu nebude FullHD (i když nejspíš bude). Prostě to pánové marketingově nedomysleli.
  • who cares...
  • engine na materialni bazi ... tak to je perla *1* Dejte prosim priklad takoveho enginu? *1*
  • btw Xbox i PS3 klavesnici maji *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit