Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xbox 360 -> 360*2 = 720 ... jasne? :)
  • Jenže já řešim pouze grafickou stagnaci. O jiných aspektech hraní jsem se vůbec nezmiňoval, protože to pro mě není smysluplná debata.
  • Přesně z toho že mají pořád stejné vlastnosti tak nemůže jít vývoj grafiky dopředu jelikož konzole dnes (bohužel) vládnou trhu tím pádem se nevyplatí investovat do nových technologii
  • Kori
    Johny chtěl říct, že za stagnaci nemohou konzole, ale nová generace líných, konformních hráčů. Koncept konzole je fajn, jen byl znásilněn trhem.
  • 720 jako 1280x720? To si v Redmondu dobře nepromysleli...
  • Jedinej kdo to nechápe seš ty. S příchodm x360 a PS3 se začali dělat hry kvůli ekonomické výhodnosti (logickej důvod) dělat všechny stejné. Respk se udělala verze pro x360 a pak se dělali porty. Tohle bylo v dobách PS1, 2 původního xboxu a o starších generacích spíše vyjímka.

    To že ty si nedokážeš připustit jasná fakta je bohužel pouze tvůj problém. Narozdíl od tebe nehledám argumenty tam kde nejsou. Ale ty to stejnak nepochopíš takže je zbytečné cokoliv vysvětlovat.
  • Konzole jsou pořád stejné pořád mají ty samé vlastnosti tak kdo může za tu momentální stagnaci? Proč to pořád někteří nechápou.
  • Když ještě byly staré konzole tak ta grafická revoluce na PC byla protože hry na xbox, ps2 a na pc byly vyvíjené odděleně né jako dnes, kdy je každá 2. nebo 3. hra převedená z x360 na PC. *4* . A navíc né každá dobrá hra té doby byla na konzole...
  • Vždyť si sám protiřečíš a vypadá to že o tom ani nevíš. Píšeš před deseti lety jaká byla pořád revoluce a ani sis neuvědomil že v té době taky byly konzole. Ty jsou pořád stejné tak v čem se to změnilo? Už to konečně chápeš? To je tak těžké nazývat věci pravými jmény?
  • Aha konzole no když myslíš. Zkus se trochu zamyslet nad tím jak tento svět funguje možná ti to potom docvakne.
  • Nechápu kam tim míříš. Chceš snad popírat že kvůli omezenému hardwaru v konzolích nestagnuje grafika ve hrách? Na PC byla před deseti lety grafická revoluce co dva roky. Teď už pět let vypadají hry v podstatě pořád stejně.

    Já nikomu konzole neberu ať si každej hraje na čem chce. Chápu i že nikdo nebude dělat extra hezčí PC verzi. Fajn. A proto se těšim na novou generaci konzolí, která zase načas umožní posun v grafice dopředu.
  • Konzole opravdu způsobily grafickou stagnaci tak netuším v čem je tak mimo.
    Na PC už jsou vyvinuty enginy na materiální bází jen konzole to nerozjedou tak se to zaseklo
  • Ujasni si nejdřív kdo co způsobil než zase budeš něco psát. Protože zatim jsi dost mimo.
  • tak koukam ze real steel hra je uz nejakej cas ve vyvoji :)
  • byť zaritej PCčkář tak proboha ať už je tu nová generace konzolí. Už mě nebaví ta stagnace, kterou konzole způsobily. Aspoň se to graficky zase trochu pohne. Sice opruz z upradem ale to je holt daň.

    A kdyby k tý nový konzoli dali i klávesnici tak bych si jí možná i na net v obejváku koupil. Hodně možná tedy. Spíš ale ne... *1* *1*
  • tezko rict zda se jedna o reklamu na kinect/hru a nebo novej xbox :)
    vsadim se ze minimalne roboti box ovladanej kinectem na nejakej xbox bude :)
  • No sice zůstanu u PC, protože hraní mě na něm baví mnohem víc a rozhodně je tam stahování her jednodušší než pro konzole, ale i tak jsem zvědavý jaký nový xbox bude.
  • Ve filmu Ostrov měli taky vymakanej Xbox, o kterým si nikdo nemyslel, že přijde :D
  • No už je taky dávno na čase .. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit