Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jistě, každá hra bude mít vlastní výpočetní centrum. *15*
  • konzole jsou stejne mrtvy, to uz jen jen labuti pisen a posledni marnej pokus zabranit odlivu hracu na pc, jakou pohadku vytahnout tentokrat, proc to nejde streamovat na jinou platformu? *6*

    ted budou bezpredmetny i rozdilny exkluzivity mezi ps/xb
  • jaka vyhoda? pak si fanboys nemuzou honit trika, ze za to exkluzivne plati *5*
  • nekde to musi bezet... her je hodne, bude v pohotovosti zbytecne hw, protoze si to mozna bude chtit zahrat z nostalgie jeden sentimentalni fanboy? *5*
  • Tím říkáš že jsi kostelní myš? Zajímavé jak pořád měníš názor, jednou si PCčkář pak zase radikální konzolista. Nevím jestli je to tvým věkem, sexualní orientací nebo jsi prostě blbej ale spíš všechno dohromady. Podle mě jsi jen malinkej ubožáček který si řeší své komplexi z toho že mu maminka koupila konzoličku místo nadupaného počítače z kauflandu nebo z datartu. Udělej všem radost a dej si ban skokem z největššího paneláku co máš v okolí.
  • Jack1947
    Streamovani a nebude to spise zlo fakt ze se hry z X360 budou streamovat po netu je trochu desivy to uz bych si radsi nechal i svoji starou X360 , nejaky streamovani by mne netrapilo a proc taky mam ji rad a uz jsem si na ni za tech 5let zvykl. *4*
  • si to moc nepochopil! snad si nemyslis ze ti MS bude stremovat na PC hry z Xone samozrejmne je rec o stremovani Xbox360 her pro Xone a i PC....
  • netrep prosimta
  • Black_Hand
    si v tom pripade rikam proc to herni PC mas. v tvem vesmiru je mit herni PC je iracionalni.
  • To je celkem rozporuplne.
    Prvni věc co mě napadala, proč kupovat XboX One, když si to mužu nechat streamovat na PC...
  • nie žijem vo vesmíre, v ktorom mám i herné PC i viac herných konzol, takže si viem porovnať a nemusím hádzať prekopírované fámy a múdra z uja Googla.
  • nj ale to bude jen ubohy 720p konzolovy stream to neni to naco PC hraci cekaji *9*
  • Kouvil
    sázím na rudé bratry
  • kraaasny trolling,vidim,ze si na tom zapracoval....dam ti plusko *3*
  • Už se na to Halo 4 těším! *14*
  • prudislav
    Magical Cloud - děkuji nechci
  • Myslíte problémy jako přehřívání, RRoD, failnutý upgrady systému a další?
  • Ty ses asi rano udrel do hlavinky co? *1*
  • Vzdyt to je pro koncoveho zakaznika prece vyhoda ne?
  • Vsak to by bylo idealni, tedy az na par drobnosti a v soucasnosti asi i technickych limitaci.
    Ale tohle je podle me budoucnost. At uz v podobe cloud gamingu nebo v podobe centralni domaci vypocetni jednotky. Uzivatel si jen vybere zobrazovadlo a ovladac a hraje.
    Konec tem smesnym hadkam PC vs. konzole, konec zhovadilosti v podobe exkluzivnich her apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit