Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ja nevim. Xbox 360 byl taky papirove slabsi a presto na nem multiplatform hry bezely a vypadali lepe. Nekdy to bylo sotva poznat, jindy ty rozdily byly celkem znacne.
    Na druhou stranu exkluzivky vypadaji jednoznacne lepe na PS3.
    Pravdou ovsem je, ze PS3 zejmena ze zacatku dost trpel tim, ze mel dosti slozitou architekturu, kterou vyvojari neumeli dostatecne efektivne vyuzit. Coz tentokrat neplati, tak jsem zvedav, jak se s tim MS popasuje.
    • GTA 5 je multiplatforma a na PS3 je mnohem hezčí a běží plynuleji než na XBOX 360. Co na to řekneš?
      • Nechci tu obhajovat konzole, ale snazim se byt i objektivni. Malokdo ma doma XBOX 360 a jeste PS3, a pouze ten by mohl srovnavat, ostatni jsou jen vase subjektivni pocity ze hry. A toho, co vidite nekde na netu..
      • TheGGG
        že lžeš, xboxová verze má v průměru o 3-4 FPS více než ta PStrojková. Pravda ale je že grafika GTA V na PS3 je lepší.
        Než mi zase někdo dá bezdůvodně mínuska, toto není z mé hlavy, ale z různých internetových srovnání a analýz obou verzí.
        • Hele trole, je to proto, že na PS3 hra běží jak s disku, tak s BD, a proto je na PS3 rychlejší. U XBOX jede pouze z disku, a proto tam dochází k horší hratelnosti, i když jsou místa, kde hra jde dobré a dokonce má větší FPS, jak píšeš. Taky to není z mé hlavy.
          • TheGGG
            Nějak nechápu to škaredé oslovení, ale jsem ochoten ho přehlídnout. FPS je na xboxu lepší, grafika je lepší na PS3 víc není co řešit.
            • Beru *3* (jenom jsem si ověřoval, jestli si to pořád ty, akorát pod jiným jménem *4* )
        • Jack1947
          Pokud jde jen o par detailu, tak to neznamena ze lepsi. Mozna uhlazenejsi ... to je tak vse. 3-4 FPSje vazne markantni rozdil, to je tak vazne max pro mikromaniaky . *3*
          • TheGGG
            Mno, xboxová verze má na některých místech pomalejší načítání textur, i např. trávník působí ostřeji na PS3. Na PS3 jsou ale o něco větší propady FPS a věř že když ti hra najednou spadne z 30FPS na 26FPS tak to poznáš. Naštěstí to není nijak časté a mohu prohlásit že jak xboxová tak i PS3 verze jsou zpracovány skvěle a dají se hrát bez problémů. Rockstar se od GTA IV naučil s PS3 lépe pracovat a je to poznat, PStrojková verze GTAIV byla bída.
            • Tak skuste v ps3 nastavit v display setingu jen 1080p.treba vam to naskoci v 1080p jak me Far cry 3.A bude to plynulejsi jak v 720p! *4*
            • TheGGG
              V cut scénách jsou propady FPS na PS3 o pár snímků větší.
            • rozdiel sú väčšinou len 2 fps, prepady k 20fps sú na oboch platformách.
      • Jack1947
        To je zvrzeni proti tvrzeni , GTA V. je hezci , no nevim. A Plynulejsi to si taky nemyslim. I kdyz sem nehral PS3 verzi, zase tady to bude vyvolavat jen pochyby...
        • No právě proto, žes to nehrál...

          http://www.eurogamer.cz/articles/technicky-rozbor-grand-theft-auto-5
          • Jack1947
            AA hnidopicch, tohleto je jen jak jiz jsem psal, neco co se da ztravit. A nedelat z toho vedu ze. *4*
  • Uz sa tesim ked to niekto hackne a prida si tolko % kolko bude chciet!
  • tak me na telce nevadi 720p.mam v tv funkci plny obraz pixel v tovarnim nastaveni je to vypli.pak je ten obraz mazlej.zapnu tuto funkci a je to kurna rozdil!mam sony bravia.od tematu.akorad me zarazi, mela v tovarnim nastaveni ostrost na 2.ale chce to aspon na 16stupen.pak v uncharted ty detaily dreva atd jsou uzasny.i namonitoru maj ostrost strasne nisko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit