Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    há ha ha haááá ha ha hááá ha haaaaa ha ha ha haaaaaa! Nemůžu se přestat smát :D Tak jo Microsofte, teď ještě self-publishing indie developerů, nějaké šťavnaté exkluzivky jako Last of us a můj výběr budoucí generace konzole bude mnohem těžší :)
    • http://www.youtube.com/watch?v=qkm50Q-IWFg&feature=youtu.be *11*
  • Imho by ješte mohl být článek o chystaných pc exkluzivitách, jen pro pořádek...
    • Black_Hand
      tak ty by se nevesly do jednoho clanku. staci kdyz si otevru web paradoxu.
  • Tak,že bych si ji nakonec koupil.Akorát by mě zajímalo,jak na tom bude šlapat ten kinect(na 360 strašně vadila ta slabší odezva) a jestli na to budou pořádný hry který ho využijou a ne jen sport nebo ten trapas ryse.
    • kinect je kravina, co na tom chces hrat? total war? starcraft? grimrock? ...jo aha ono to nejde ani na konzole...kinzole jdou kravina na ktery se ani nedaji hrat dobre hry
  • Don Mattrick jen dodává: „Nasloucháme vám a vaše názory jsou pro nás důležité, jak vidíte“. - nevim kdo na tohle skoci, ja sem videl ze lidi na to nadavali a mrkvosoft to v klidku ignoroval. Teprve az konkurence prohlasila ze oni hrace sikanovat nebudou a zacali to brutalne vyuzivat k propagaci tak musel mrkvosoft ustoupit. Cili na hrace absolutne kasle, ustoupil az pod tlakem Sony.
    • Pod tlakem sony? Aha... Ono si MS asi nechá od Sony něco diktovat že... :D :D
      • Asi nebudeš moc chápaví,že?
        • Já jsem to pochopil, ale on to podal takovým způsobem, že Sony je nad MS a má jim co do toho mluvit...;-)
      • No tak asi tu DRM zmenil z dobroty srdce, to zni pravdepodobne,
    • Oběma firmám jde o peníze, obě na hráče kašlou. Je to prostě jen klasický konkurenční boj.
  • Viva la Revolución :D Nádhernej příklad důležitosti konkurence! A to jsou tu víceméně jen 2 firmy na tomto "bitevním" poli. Je vidět, že síla lidu ještě dokáže nakopat zadnici i takovym megakorporátům jako je Microsoft. Nečekal jsem...
  • Jack1947
    Tohle je urcite mila zprava, protoze jak by sakra mohli chtit pripojeni nekde kde neni nebo po zminovanem vypadku ( privetivejsi rozhodne jen kuli "autorizaci" pripojene jednou a pote odpojit a uz nepripojit). Takze ted to bude s PS4 zajimave, ovsem jak u PS3 , X360 obe budoiu mit urcite co nabidnout a nikdo nezustane ochuzen... *5*
  • Myslel jsme, že si koupím 360, ale když čtu toto... jdu do ONE!!!
    • Já počkám,tak měsíc co na to řeknou lidi a pak se rozhodnu.Když ne tak udělám upgrade pc.Na to není co zkazit.:-)
    • Nechápu za co mne dislikujete... njn to jsou ti ps zatvrzenci.. :D Je to moje rozhodnutí. A vy mi můžete víte co..;-)
      • Ne to jsou normálně uvažující lidé, ale klidně si kup Xbone, jen abys potom nebrečel, že sis koupil šmejd.
        • Normálně uvažující... já předtím uvažoval o 360. doma mám ps1 i ps2... Ale kvůli hrám a lepšímu ovladači, který už asi tři roky používám k PC, jsem si chtěl koupit Xbox... a nadávejte si tomu jak chcete. Je to každého věc. A navíc. Xone má více excluzivit. A nevím, proč bych měl brečet, že je to šmejd. Brečel jsem u PS2, která se mi přehřívala, pak jsem si koupil slim. Hry na PS2 co mne vzalo, tak byl Killzone a Rezistance, nic jiného. Možná tak Onimusha, ale toho jsem si sehnal na pc a fu*k of. Ps3 jsme si už ani radši nekupoval a prachy jsme dal do multimediálního notasu, který mi i po pěti letech rozjede BF3 a novější kousky.
          PS může mít lepší HW, ale ty ovladače jsou děsný!! Co e týče excluzivit. Mají jich míň. A pokud vím. Tak smouva u PS taky není pevná a mohou něco pozměnit... Takže si běž s normálně uvažujícími lidmi, někam *3*
  • smejki
    tak to ale bude najednou strašně nudnej souboj.
    • ucho
      ten souboj nebude nijak závratný, bude to v podobném duchu jako s ps3 a x360. většina lidí zůstane věrná své značce a na druhou stranu přejde zanedbatelné množství lidí... ps4 bude mít každopádně lepší start než s ps3. a řada lidí bude mít kvůli exkluzivkám obě konzole...
    • Pethulla
      jestli on nějaký souboj vůbec bude. Je sice pěkné jak se to všechno rozebírá, ale ruku na srdce, kolik koncových zákazníků tahle omáčka vůbec zajímá? Většině jsou stejně střeva konzole nebo exkluzivky ukradené a vyberou si to, čí reklama na ně udělá větší dojem.
      • Reklama mi je u zadnice. Zajímají mne funkce, požadavky a hry... Požadavky se změnili a zlepšily... excluzivity jsou parádní a funkce... no... nevím zda budu vše využívat, ale i tak... jdu do Xboxu už jen kvůli hrám a především lepšímu ovladači...
    • Právě že to bude zajímavější... PS může mít lepší HW ale XOne má v kapse hodně excluzivit... ;-)
      • Z těch jejich Exkluzivit mě zaujali leda 2... RISE a Dead Rising 3. Krom toho SONY má ještě ESA v rukávu, protože teď bylo vydáno The Last of Us, který má být Trilogií a samozřejmě to bude na Playstation. Naughty Dog se také určitě pustí do UNCHARTED 4 ! O tom není pochyb. Určitě brzo bude oznámeno nové RESISTANCE a také God of War. Takže Podle mě furt vede PS4 !
      • Tohle je bohužel z větší části subjektivní věc. Z celé té plejády ukázaných her mě třeba zajímají jen nový Metal Gear Solid a Mirror's Edge 2 (konečněěěě!!!!). A dokonce obě (možná) budou i na pc...

        A za sebe říkám, že mi přijde jako lepší volba playstation, protože prostě Naughty Dog *2*
        • Eda.Frtan
          Tak většina věcí, co mě na této E3 zajímala jsou multiplatformní tituly. Dokonce až tak multiplatformní, že vyjdou i na PC a to možná i včetně MGS(Kojima to nevyloučil, ale neoznačil to zatím a prioritu.)
        • Naughty dog pařím na PC... :D :D
      • hodne to jo. povedz aspon jednu dobru :)
  • Tak a teď se předveď PSrajdo... :D ONE má lepší kousky na seznamu... =-) *2* *2* *1*
    • To je sice hezké, že Xbone si velice plánuje 15 exkluzivit, ale nikde není jistota, že se všechny realizujou a budou za něco stát. Navíc PS bude mít časem mnohem víc a lepších exkluzivit, než Xbone, tak jak je tomu u stávající generaci konzolí.
      • Dokázal bys předpovědět vydání HL3, když už máš tu věšteckou kouli?
      • A to můžeš vědět jak že budou mít více excluzivit ;-) Navíc 15 jich mají už podepsaných, tak 15 jich je jistých...
        • Sony má 13 first party studii. Tie asi na xbox vyvýjať nebudú
  • To je komedie, ale na druhou stranu, mohl by teď být ten souboj konzolí konečně zajímavý. Nicméně já jsem stále pro PS4, už jen kvůli přístupu MS. Vsadím se, že z toho udělají největší reklamu, jak jsou hodní a pro komunitu. Všechny předchozí výroky ala ponorka najednou zapomenuty a uděláme lidem co jim na očích uvidíme. Upřímně doufám, že stejně Sony se svojí konzolí vyhraje, byť už to rozhodně nebude o takový rozdíl.
    • Ako nie zeby som branil MS ale Sony tiez nespravilo nic vynimocne pre hracov. Jednoducho tazili s toho, ze MS dosr@l cely marketing okolo Xbox One. A to Sonacke "nechame rozhodnutie na vyvojaroch hry" je len mytie ruky. Samozrejme ze firmy po tom siahnu a popritom sony sa bude tvarit, ze za nic nemoze. Plus sony tiez zavadza platene multy. Vraj kvoli shareovaniu..
      A tych plus 100$ je pri Xboxe zrejme kvoli kinectu. Co je podla mna zrozumitelne aj ked pre hraca nevyuzivajuce toho uplne zbytocne. Zly tah opat od MS spravit kinect ako neodelitelnu sucast konzoly.
      Smiesne je, ze pred zaciatkom E3 sa smialo MS Sony, ze neukazali konzolu a potom oni ukazali v podstate s mesacnym odstupom este menej. A teraz si len sony tisko sucha ruky a dakuje MS za uplne zlyhanie v ich kampani.
      Samozrejme ludi co nenavidia MS je hodne a preto je internet plny ociernovania. Vatsina opodstatnenych a zvysok uz ide s prudom.
      Ja som len zvedavy ako to bude naozaj s vykonom konzol a ci tych 60fps bude konecne standard pri 1080p. Co podla mna asi tazko. Ale nechajme sa prekvapit. Som niekde cital, ze napr. Ryse bezalo len na 30. Trosku priskoro nie?
    • Vzdyt to je ale dobre ne? Pokud budou obe konzole opet rovnocennymi souperi, tak z toho bude tezit predevsim koncovy zakaznik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit