Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak to je pěkně trapný teda,měl jsem v plánu si je koupit plus ktomu Gta 5,ale jako jak tu bylo řečeno zapařit jinde než doma to asi těžko pude,ledaže snima poběžím zpátky domů připojím,odpojím a zas poběžím zpět...to je trapný teda. Takže Playstation 4 yes
  • Jack1947
    Tohle to "opatreni" se mi moc tedy abych rekl pravdu, moc nezamlouva. Konzole nikdy mit problem s tim jestli pojedou offline/online mit preci nemeli, kde by jsme pak byli ne je to o zabave a ne o pripojeni k internetu. Jasne je, ze casem az se konzzole trochu zajedou" dojde k tomu ze to neksdo zpirati no ale to by prece melo byt uz od zacatku ne, ne cekat az na nelegalni cesty - poprve co jsem si to tady precetl v novinkach... vazner pripojeni 1 za den, co kdyz zrovna bude vypadek internetu takze ¸¸tenhle den si nezaparim no, pac konzole se nepripojila.. ¨ To se snazi vyrovnavat pc jenze komp je neco jineho , ten bezi 24/7 s neustalym pripojeni k netu, konzole byli o zabave a jeste pred PS2 ciste offline zalezitost (ani ps2 nebylo nic extra online - jen proi nekoho a jeste potreboval ten dotycny sitovy adapter a ten nebyl zrovna nejlevnejsi zalezitost). Pak by se jevil radsi s mensi exkluzivitou a celkove nic moc nicim na vic PS4 ... nebo zustat u stareho X360 . Ktery bude mit podle mne jeste nejakou tu budoucnost minimalne do pristiho roku.
  • Já zůstanu věrný svému stařičkému XboX 360 (tím myslím tu větší bílou verzi která už začíná být opravdu dinosauroidní aneb zadáte do googlu XboX 360 a vyjedou vám obrázky těch novějších černých bratránků...)a budu spokojený.
  • co k tomu dodat-snad jen-ať si to MS napchá do špic

    no a pokud nejsou u Sony blbci, stačí se použit a podobnou blbost neudělat a vítězství v nové generaci konzolí mají v kapse

    ani v USA či Kenadě nemají internet v každým vidlákově a konzole(v mým případě taky třeba stará dobrá Amiga) jsou přesně ty vhodné herní zařízení, které se dají vzít s sebou do podobných lokalit, kam vede tak akorát el. proud, není tam žádná kabelovka jen TV a stará dobrá anténa atd...), není to obecné všední využití, ale stejně je to skoro to samý, jako požadovat připojení k internetu na handheldu...
  • K čemu mi to bude?? vždycky byla konzole od toho abych ji vzal ke kamošovi na chatu atd a tam sme mohli zapařit, ale oni to zazděj debilnim připojenim.
    • jestli si jezdis na chatu zahrat na konzoli tak potom te vazne lituji
      • a to jako proc? dojedes v patek, zaparite na konzoly, nebo zkouknete film, rano se vstane, zase se chvili hraje, pak se nekam vyrazi do prirody, odpoledne grilovacka, a v nedeli se vzpamatovavas po "grilovacce"(chlastacce), pomalu se chystas domu a u toho hrajes naky gamesy... Podle me super vikend..
  • Uz jen ten nazev je stupidni. Treti Xbox v rade se jmenuje One...
    • Tady zase nejakej nouma neumi anglicky a este se tim chlubi *1* vrat se do skolky.
    • pac je to prvni plne spolupracujici zarizeni s NSA primo vyrobene na objednavku PRISM http://www.lupa.cz/clanky/spojene-staty-doluji-data-uzivatelu-primo-od-nejvetsich-internetovych-spolecnosti/?labelsBox-labelId=2824&do=labelsBox-switch
  • dokud nebudou chtit i pravidelnou kontrolu ranni stolice tak mi to reseni pijde jen polovicaty a nemam zajem :)
    • a to ti jeste bude stolici kontrolovat kinekt tajne zapnutej i kdyz vypnes konzoli z el :D, to jen aby k odposlechu celych US meli prehled o vsech oveckach co se deje unich doma :D
      k smichu
  • s chladnou hlavou - bude to znamenat o nikolko MILIONOV predanych X1 menej (je mi jedno, ako sa to oficialne smie oznacovat). ak im to nechyba. prosim. zaroven je to niekolko milionov krat x predanych kopii hier. prosim, ich problem.
    ak sa na tom zvezie ps4, a zaroven sa hry budu este nejaky cas (ako je avizovane) budu robi aj na old gen, tak by som povedal, ze next gen bude mat vazny problem...
    ak k tomu pridame neodpojitelny kinect...
  • Me by zajimalo co na EU, tusim, ze podle prava, lze licenci k softwaru kdykoliv preprodat a toto pravo nelze omezit. Takze drive nebo pozdeji nasi vydavatele spolu Microsoftem tezce ostrouhaji.
    • Dokonce by se to mělo týkat i "použitých" digitálních verzí. Dle soudu EU není rozdíl mezi způsobem získání licence.
  • Otázka na místě je co XBox One je?Je to něco co musíme každej mít? Nebo něco vytvořené pro nás hráče?

    Podmínky Microsoftu mi připadají jako bysme si pronajímali něco bez čeho nemůžem žít a tím pádem My jsme ti , kteří se musí spokojit s tím co nám Microsoft da.A ne tak ,že Microsoft nás hráče musi přesvědčit , aby jsme si XboxOne koupili.

    Neni to jen Microsoft tenhle divnej postoj kupující vs prodejce je znát v obchodech ve službách, politice všude.Až moc jsme si navykli na neměnné a konstatni prostředí.
    • Mně přijde, že microsoft na to poslední dobou jde tak, že si sednou, něco vymyslí (soudě dle jejich posledních činností pěknou blbost) a pak to prezentují jako něco, co všichni chceme, ale ani o tom nevíme.

      Jako ten jejich poslední windows. Proč cpou věci z tabletů/touch screenů na pc... to mi hlava nebere. A jo, po nainstalování "start tlačítka" a zablokování těch metro chujovin, se to dá strávit - hlavně nelozit do toho "nastavení počítače", jak se z toho, proboha, vylejzá?!! *10*
      • Přesně.Snaží se nám vnutit svou vizi budoucnosti bez ohledu jestli je široce (všeobecně) přijata.
        • snaží se o jedno o vizi B Gatese který kdysi dávno prohlásil že MS by měl být jako energetické společnosti mít pravidelný měsíční příjem a každý mu bude platit ne za produkty, ale za služby které budou poskytovat jeho servery "bezpracně"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit