Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže po tom celoročním hypeu kolem "revoluční konzole" z toho vyleze jen kopírka PS4 Pro, jen ještě zbytečnejší kvůli nedostatku exkluzivit. A aby to úplně potopili, tak se ještě vykašlou na odvážný název a vydají se cestou Nintenda.
    • Ja mel za to, ze se to celou dobu prezentuje jako vylepsena verze (tedy kopirka PS 4 Pro)
  • Je to celkem smutné doufal jsem v nové ip co by mě donutilo o xboxu alespoň uvažovat no co jejich škoda další konzole bude PS5
  • xX Box One Xx 360 NoScope BlazeIt xX MLG Xx *13*
  • Lukass
    Me se libi kolik lidi veri ze si na tom zahraje ve skutecnym 4K :-D
    • Ale jo, mělo by.
      Gtx 1070 většinu her na 4k se středními až vysokými detaily a 30 fps zvladne.
      Otázka je jestli to za to stojí obětovat framerate a detaily za 4k.
      • Lukass
        Muzes jmenovat ty hry, o zadnych nevim.
        • https://www.youtube.com/watch?v=ybQ-34Grr5k
        • ringmancz
          https://www.youtube.com/watch?v=AGncaENAsZU
          pro začátek jedna, ale tobě podobným nemá cenu takový věci vysvětlovat
    • Mě se líbí jak to furt lidi řešej jako kdyby na tom závisely jejich životy. Dobrá hra vůbec nezávisí na nějakym 4K.
    • corfer
      Vysvětli prosím, nesleduju XONE X a rád bych, aby mi to někdo v kostce shrnul. Proč by to 4K nešlo? Výkonnostně chápu, že by to ta konzole neměla dát. Proč to ale tak protěžují?
      • Lukass
        Myslim ze grafika v tehle konzoli je tsk na urovni moji 960 a to jeste sakra prehanim vzhledem k frekvenci.
        Ja osobne budu prekvapene kdyz daji full hd a stabilnich, zduraznuju stabilnich 60fps. Nejaky 4K je hudba budoucnosti na pc, natoz pak na konzoli.
        • Draken69CZ
          Tady zas někdo myslel a nasral si do pusy i kalhot *15*
        • to mas hodne luxusni edici 960, kdyz ma 6tflops
          • Ty hlavně porovnáváš architekturu AMD s NV a kombinuješ jejich Tflops. Fury X má něco kolem 8.8Tflops a 980ti má kolem 6Tflops.. jenže 980Ti je ve většině her rychlejší.. Nvidia měla vždycky "silnější" Tflops parametry takže ačkoliv týpek nemá pravdu s 960 tak ty taky ne.. X1X má výkon jako RX 480/GTX1060 s tím že má pořád ten garbage jaguar procesor takže čekat víc 60fps AAA her než je forza nemá asi ani smysl.
        • Je to spise na urovni GTX1070. 4K to s oseklyma detailama a 30fps celkem v pohode da. Alespon po nejaky cas nez hry pokroci. Podotykam, ze XBOX nemam ani si ho urcite nekoupim, ale nevidim duvod z toho delat vetsi smejd nez to je.
    • na 4k sere pes a dvojnásob u televize, kdy většina lidí čučí na TV, kde nepoznají rozdíl mezi 4K a FH, Důležité jsou hry a ty jsou převážně na PS4, kde je luxusní nabídka...
      • 4K samozrejme poznas i u TV, doporucuji zajit si nekam do elektra, popr. k ocnimu. Tohle popirani reality je fakt usmevne. Ve skutecnosti je to asi takhle:

        Jmenuji se as, se*u na 4k a nepoznam rozdil, nam problem se zrakem a mluvin za vsechny lidi na planetw. Ano, rozumite dobre. Jsem tool z games.cz diskuze...
  • Jako herni nadsenec samozrejme vitam, kdyz se posouvaji hranice dal. Xbox Scorpio dlazdi cestu lepsi budounosti, ale herni revoluce opravdu neni za rohem. Jeste to chce nejaky ty roky.

    PC je momentalne nasobne rychlejsi, nez X, uz radu let. Vychazi na nej snad lepsi hry? Nevychazi...hry se delaji jen jednou a optimalizovane tak aby se dali vyuzit na vsechny platformy...jinymy slovy, hry se delaji podle nejpomalejsiho zarizeni, ktere ma na svete desitky milionu uzivatelu. Dokud bude na trhu playstation tak jak ho mame ted a XBOX ONE a XBOX ONE S, tak se nic nikam neposune a hry na X budou pouze upscale, a to opravdu neni zadny zvlastni rozdil. Jedinou vyjimkou budou exklusivity, kde si Microsoft zaplati za to ze nekdo opravdu udela hru pro novy X. I tak ale hra bude muset bezet i na starem xboxu, takze o odemikani potencialu nelze mluvit. Az ze sveta vymizi stare xboxy a playstationy, pak se ta cela latka posune dal....to ale potrva par let :)
    • "PC je momentalne nasobne rychlejsi, nez X, uz radu let. Vychazi na nej snad lepsi hry? "

      Jasně že jo, musel ses vůbec ptát? *1*
      • no a proto jsou vsechny hry portovany z konzoli ze :)
        • A vyrabeny na PC...
        • spíš většina vychází jako multiplatform, protože se to zkrátka vyplatí a pak máš na každou platformu několik exkluzivit, to je pak o osobních preferencích, jaký druh her tě baví víc, mě třeba víc baví ty co vychází na PC, kdybych si měl např. vybrat mezi Total War: Warhammer a Final Fantasy 15, tak beru ten Total War
  • http://m.ihned.cz/c1-65763580-xbox-one-x-bude-nejlevnejsi-pocitac-na-hrani-ve-4k-microsoftu-ale-stale-chybi-nove-hity
  • Playstation ukáže i hry, takže Xbox zase jenom předražené těžítko...
  • Jj přesně tak, pokud s Xkem nevýjde několik výborných exkluzivit, tak to ani nemá smysl a může být sebevýkonnější.
    Mimochodem, teď probíhají akce na PS4ku. Koupíte za cca 5.5tis. a roční PS-Plus má 30% slevu (platí do 21.6.). Je to slušná mašinka, teď hraju Wipeout Omega, akorát si připadám jako amatér, většinu tratí dávám tak na 3-5 místě..
  • Dokud k tomu nebude klávesnice, myš a pořádné strategie, tak to není pro mě. Rubačky, sporty nebo hopsačky na které je gamepad stavěný nehraju. Občas RPG (to se asi ovládat dá, vzhledem k tomu, že většina pořádný RPG jsou porty z konzolí), realistické střílečky (tam bych nic netrefil) a strategie (ty nejsou nebo se ovládají dost blbě).
    • zadny strategie uz nikdo nehraje
      • Na konzolích to chápu a je mi jasné proč.
        • ukazte mi v zebricku prodejnosti kdy se na pc nekam vejs dostala strategie :) Joo, ja hral strategie od Duna 1 a bavili me...ale dnes je jina doba a je to okrajova zalezitost
          • Duna 1 je adventura, nějaké prvky tam sice byly, ale mezi strategie se fakt neřadí. Co se týče těch prodejně hodně úspěšných, tak třeba cities skyline, Total War, Company of Heroes, Starcraft, atd. Strategie vycházejí stále, to že je místní recenzenti hodně zanedbávají je věc jiná. Jinak s přimouřením oka by sem možná spadaly i Doty, i když já je spíš považuji za akční RPG. Ono jde i o to, že věšinou je u strategií náročnější publikum, takže reskin každý rok neprojde jako u CoD nebo Assasinů, na grafice to tolik nestojí a není problém zůstal u staršího dílu, pokud je nový po všech ohledech horší (krom vizuálu). Velká studia tak logicky jdou po zisku bez práce, ale naštěstí jsou tu menší studia, která to poslední dobou solidně nandávají těm stagnujícím/upadajícím molochům, protože hledají díry na trhu a rádi převezmou nespokojené zákazníky upadající značky k sobě. Viz třeba SimCity vs Cities Skyline nebo RollerCoasterTycoon vs Planet Coaster. Naopak mi přijde, že je opět taková menší renesance, když vidím kolika titulům vychází pokračování po X letech. Třeba Homeworld, Spellforce, Transport Fever, Planet Coaster, Blitzkrieg, Sudden Strike, Cossacks, Constructor, Guild, atd. Pro konzole to je okrajová záležitost, ale na PC jich vychází víc než dost na takovéhle tvrzení.
          • Třeba Hry od Paradoxu, pak Xcom, Banished, Cityes Skylines, ... měly výborné prodeje, ale pořád ne jak Call of Duty mno...

            Strategie si teď řeší Indie scéna a tam jich začíná být dost, trh je chce (Cityes Skylines prodalo 3M+)
          • mrkni třeba na hry od Paradoxu
  • MARTASLJ19
    Je to katastrofa. Celý rok len názov Scorpio, teraz už Xbox X. To už mohli nechať názov Scorpio. Žiadne poriadne exkluzivity, nová IP nič poriadne. A opäť konzola drahšia oproti Playstation. Že majú problém vytvoriť nejaký poriadne 4 AAA nové značky je smutné. Scalebound by bol ideálny titul pre Xbox X tento rok...len to by ho nemohli zrušiť. Najhoršia konferencia je istá. Vyhráva ju Microsoft.
    • ringmancz
      Touhle logikou by se PS4P jmenovalo Neo, Xbox One Durango, Switch zase NX. Říká ti něco slovo kódové označení?

      A doporučuju se příště dívat s otevřenýma očima. Nových značek tam bylo víc než dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit