Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahove strategie hraju dlouho a spolu s RPG skoro exkluzivne. JA2 po i pred. XCOM 2 9/10? Skvela hra? Bud se neco stalo mne, nebo tomu jak se na tahove strategie nahlizi dnes.
    • no jo, my dědci 30+. Občas si taky kladu otázku, jestli to, že mě ty dnešní hry baví míň, je těma hrama, nebo je to prostě mnou (stárnu, hraní mě už nebaví jako dřív atd). Občas je dobré udělat si experiment a zahrát si nějakou starou hru. Většinou když to udělám, tak zjistím, že problém je spíš v těch nových hrách. Ony prostě nejsou tak dobré :-)
      Právě mám nahraných asi 20 hodin v Underrail a pokud máš rád taktické hry, tak jdi rozhodně do toho. Ta hra má nejlepší taktické tahové souboje, co jsem hrál za posledních několik let. A hraje se mnohem líp a plynuleji než xcom.
      • Souhals s experimentem se starou hrou - take jsem experiment provadel chovaje podobne myslenky jako ty/vy a s hruzou jsem zjistil, ze opravdu starsi hry bavi vice nez moderni... i kdyz moderni jsou graficky hezci :-)
    • dnešní generace považuje skyrim za dobrou hru a nejhranejší hrou na steamu je dota. čemu se divíš?
      • Bych rozlisoval dobrou hru a popularni hru, i kdyz jsem si vedom, ze delat takovy deleni je problematicky. Osobne neznam jine objektivni meritko nez pocet prodanych kusu. Nicmene napr filmovy kritici takove deleni delaj a jelikoz video-hry jsou taky umeni tak by to mozna slo i zde. Pravda doba se meni, mladi zelenou atd ;)
      • Panove - zahrajte si to. Do dnesni generace opravdu nepatrim, stare UFO me malem stalo maturitu, ale tohle je prekvapive vyborna hra. Velky pokrok proti minulemu dilu!
        • Podle Steam mam skoro 100 hodin, coz neni moc ;) BG2 jsem hral 1.5 roku. Nerikam, ze je to vylozene spatna hra. Ma to i fajn momenty. Jen ne skvela, jen ne 9/10.
        • a v čem došlo k posunu? lukášovu recenzi se mi nechce číst
          • ignorant, udelej si kafe a proboha si to precti a pak si bez lisknout
  • Lukyz
    Už mě ty pozitivní ohlasy začínají štvát *1*
    To jsem jedinej kdo měl "štěstí" na nespočet bugů? O optimalizaci nemluvě, ale to u tahovky nějak překousnu, každopádně já za necelý tři hodiny narazil na tolik bugů, že jsem během hraní nedoufal na critical hit, ale ať se zase něco nepo**** *1*

    Já to raději odložím k ledu než vyjde alespoň první update.
    • kostejnesmrtelny
      Podle Steamu mám za sebou 32 hodin a podle pokud mi paměť slouží, tak jeden crash na plochu a pár pokaženejch ovládání v taktický fázi - typicky vojákovi zbývá půlka tahu a pohybovej kurzor nefunguje (vyřešeno přerolováním přes ostatní členy týmu). Žádná tragédie u mě.

      Ale to s tou finální misí mi celkem děsí. Asi si radši počkám na ten patch, protože hraju Iron Mana a save mám jen jeden *1*
    • Já to měl stejné jako v recenzi, až poslední mise totál crash a sejvy v háji *16* *16* *16* Jinak bez bugu...když nepočítám občas končetiny skrz texturu.
  • ve srovnani s jinymi tahovkami jsou možnosti xcomu opravdu chudé. skoro bych se nebál rict že je to tahovka pro nenárocne a co nejšírší publikum...
    • Hm, ne vždy je to špatné. Obecně taky nemám rád zjednodušené věci, ale na druhou stranu je příjemné se neučit všechno složitě, aby si člověk mohl užít tu zábavu, kterou mu to má poskytnout.
  • No nevim, videl jsem uz spoustu her a vytipanych obrazku, ale prakticky vzdy, kdyz obrazky vypadaly jako jsem videl v teto recenzi, tak byla hra pouhy povrchni nablyskany balast. Budu se strasne rad mylit, ale tipoval bych to i na toto UFO....
  • Prophet
    Skvělá recenze, jednohlasně s ní souhlasím.
  • fallanga
    Jsem opravdu vděčný za ten opravený overwatch, ten mě v předchozím díle opravdu štval. Také mě štvalo umělé navyšování obtížnosti, tím, že přidají nová monstra, která mají pouze o 2 HP více, než jejich předchozí typ. Když přišel elitní, obrněný muton, bylo to trošičku podezřelé. A když po třech misích přišly celé 2 skupiny a vybafly na mne najednou, tak to bylo hodně, ale opravdu hodně špatné. Doufám, že to je zde také opraveno.
  • kostejnesmrtelny
    Shitstorm incoming in 3...2...1... *5*

    EDIT (abych jen nefuckoval Drizzta):
    Náhodný důvod proč milovat XCOM2 #58:Plamenomet namo(u)ntovanej na zápěstí raketometčíkova exoskeletonu vs. smečka Chryssalidů *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit