Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vsetky zmeny k lepsiemu rozhodne nie su. Lost a headshot mechanika je uplny nezmysel, system levelovania novych frakci a sposob ich rekrutovania rovnako. A na ten obsah co DLC ponuka je naozaj velmi predrazene. Long War mod bol lepsi a zadarmo.
    • Frakce Lost je naprosto famózní, headshot je jenom část mechaniky této frakce. Není nad to, když Reaper na misi spustí explozi, přivolá hordy Lost a celý tým pak z concealu kontroluje bojiště, kde se Lost mlátí s Adventem. My už pak je dorazíme co zbude ... to je prostě bomba :-)
  • Chtel jsem koupit ale na ps4 je to pry neskutečně rozbity
    • Nebezi to nejplynuleji, ale rozbyty to vazne neni. Jednou se mi smazala databaze vytvorenych plakatu a jednou mi hra spadla. Takze tak.
  • Jo. Rychlá recenze. ...lol

    Jestli to tak půjde dál, tak se dočkáme třeba Warhammer v zimě a project Cars 2 c únoru
    • Nešlo to vydat drív protože pak by si nikdo nekoupil Plevel. Navíc tato stránka vydeláva i bez recenzí.
  • No jo DLC ... počkám na GOTY a třeba ještě stihnu servery než je uzavřou .... *1*
    • Spades
      To někdo hraje Multiplayer v XCOMu? Je to největší nuda, navíc když máš mody, tak nejde zapnout (fakt se mi nechce vypínat mody, když chci do MP, mělo by to loadovat hru znova, bez modů automaticky)
  • Musím potvrdit, že Xcom 1 a 2 včetně tohoto DLC lze nazvat STRATEGIÍ, NE Total War, NE Sudden Strike, NE Blietzkrieg, ale toto. Je to smutné, ale je to tak
    • Tou strategii myslis RNG simulator ci co
      • Protože na skutečnost náhoda němá žádný vliv, že jo :) Víš co, zkus odehrát nějakou pozdější misi opravdu ve stylu rng - bez krytí, bez spolupráce jednotek, bez využití schopností a vybavení, jenom jít dopředu a střílet, když je na co, a pochlub se, jak jsi dopadl ;)
    • jamar28
      Nechci tě strašit, ale asi přikládáš slovu "strategie" trochu jiný význam, než ve skutečnosti má.
  • Proč 9/10? Asi strach... Každopádně těžko hledat datadisk s našláplejším obsahem a vylepšenm mechank (obsahem snad jen třetí Zaklínač). Takže beze strachu - 10/10.
  • proc 9/10 kdyz je to podle autora ukazkova prace?
  • recenzia oneskorená, ale výdatná. vďaka.
    • Sam jsi oneskoreny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit