Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Nemohu si pomoct, ale pořád mě od tý hry odrazuje ta konzolovost na první pohled. Uvidíme jak to celé dopadne, kdyžtak to jistí zimní Steam slevy... *3*

    Btw http://openxcom.org/ doporučuji *4*
    • To dopadne jak TwoSides:(...jakmile to dotahnou do nějaký rozumný verze, tak je utnou.
  • Tak vypadá to hodně nadějně, kdyby tak vývojáři měli podobnej přístup k remaku i u Syndicate...
  • Nikdy jsem se nenabažil obrázků z UFOpeadie a to se dohráním všech dílů, pohybuju někde kolem čísla padesát, takže Mickovo konstatování na závěr mě nepotěšilo. Ale jinak se těším :)
    • Nejlepší ufopedie je v Ufo:Alien Invasion. Tam je mailová komunikace s vědcema o jednotlivejch projektech naprosto famozní;)...
  • To někoho pořád ještě zajímá X-COM? Nebylo těch remaků a pokračovatelů už dost? *6*

    Pravda, bývala to výborná hra, hodně jsem se u toho vyblbnul, dokonce i ty český X-COMy byly celkem slušný. Jenže je to pořád v základu o tom samým, takovej syndrom Call of Duty! :) A podle dojmů ani tenhle díl nebude výjimkou, jen ten zbytečnej multiplayer je tam navíc. Od Xtýho UFO klonu bych už čekal nějaký výraznější vylepšení, ale bohužel, ani tentokrát. *13*

    Asi tomu dám šanci, mnohem zajímavější mi ovšem připadá to chystaný střílečkový UFO.
    • Jestli jsou vsechny ufa a jejich klony stejny, tak jsou stejny i vsechny fps a tps dohromady. Je to zanr, ktery ma sva pravidla, pro ktery je oblibeny. V ramci techto pravidel je variabilita na solidni urovni.
    • strileckovy ufo dojelo jeste nez vyjelo (je zruseny, pokud se nepletu)
      • *9*
    • EuroSamurai
      Mizerný remaky sou k ničemu.
  • ucho
    pěkně sepsaný dojmy, díky.
  • Podle me to nebude zadna slava´, ale lepsi AA titul dle vzoru UFO asi tezko nekdo udela ...
    Je to hloupe , remaky ktere maji potrebnou hloubku a moznosti stareho ufa vypadaji hrozne a ted tu bude jedno co bude vypadat dobre ale nebude mit ty moznosti...ale uvidime , treba to bude super:)
    • Hry už nikdy nebudú ako kedysi. Dnešná generácia postihnutá Facebookom a konzolami na to proste nemá bunky. A bude horšie *9*
  • MickTheMage
    Nepozerajte sa na vsetko hned tak negativisticky. Jednou vetou by som to opisal asi takto: V konecnom dosledku je reimaginacia X-COMu spolocnostou Firaxis ovela lepsia ako reimgainacia Star Treku JJ Abramsa :)
    • A že StarTrek od Abramse je dobrý (nebo mi tak alespoň jako skrytému fandovi seriálu přijde)!
      • walltar
        Jak ta slátanina může někomu připadat dobrá? Ten poslední film nestál zanic.
        • Rozhodne lepsi restart od JJ Abramse, nez ta kokotina Nemesis.
        • Nesmysl. Poslední film byl náhodou kvalitní i když na Nemesis nemá. Byl to zkrátka alternativnní děj a já jsem za něj rád. Lepší než dokola točit Pickardy. (I když je to můj nejoblíbenější kapitán). Ruku na srdce, Star Trek nemá a nikdy neměl úžasné duchaplné scénáře. Takže je vrámci stylu Star Treku je to důctojný díl.
  • Koupil jsem si původní UFO na Steamu, už jen z nostalgie. Občas mě to chytne a prostě tu kompaň dám. Jediný co na Steamu chybí je dos4gvm *1* (tak nějak se to jmenovalo).
    • *kampaň* *12*
  • Pravdupovediac tieto dojmy ma viac odradili ako navnadili. Zjednoduseny inventory management, malo vojakov, mensie mapy, jedna zakladna atd... dokonca problemy s ovladanim mysou pri strategii?
  • rancor1223
    Jedna z mála her, které si mi na Gamescomu dostaly do ruky (tady jsem nestál ani frontu, celý den tam žádná nebyla). Fakt jsem se těšil a vlastně se i pořád těším. Pomalu ale jistě mé prvotní nadšení z vývoje téhle tahovky opadá.
    Nemůžu hodnotit příliš do hloubky, hrál jsem hru slabou třičtvrtě hodinku, ale zrovna třeba ovládání na X360 gamepadu mi intuitivní nepřišlo vůbec. Ano, zarytémju PCčkáři dali gamepad a nevěděl co s ním, to je sice fakt, ale když je něco intuitivní, tak univerzálně, ne?
    Tahový systém funguje na jedničku. Krycí systém jakbysmet. Že se nejde přikrčit, no to je takový detail, nějaká ta krabice za kterou se překrčíte se najde vždy.
    Co je nepříjemnější jsou menší mapy, ale ono je to logické, méně vojáků = menší mapy, jinak by jsme se tam hledali... Grafika a animace jsou parádní.
    Ke stíhání ufounských lodí jsem se bohužel nedostal a zpráva, že ufo mi vlastně nemůže uletět mi přijde celkem zdrcující. Stíhání vždy bývalo docela adrenalin, když už jste vůbec měli to štěstí a nepřítele doletěli.
    No každopádně jsem nakonec rád, že mi nevyzbyly peníze na předobjednávku, začínám mít pocit, že bych jí litoval. I tak držím hochům z Firaxis palce, když zadaří, bude další, potenciálně lepší díl, ne? *3*
    • janchor
      UFO uletět může, viz článek.
      • rancor1223
        Aha, to jsem se přepsal, měl jsem na mysli tohle: "Tady hráč nedostane možnost jen tak pronásledovat nějakou zbloudilou mimozemskou loď, včetně možnosti, že by Interceptor nedoletěl." Tedy možnost, toho že než se vůbec přiblížím, ufo bude dávno pryč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit