Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Tak špatné by to nutně být nemuselo. Dokud tam nedubou sr*t mody jako CTF a podobné, které jsou úplně mimo mísu, budu mlčet. Stejné platí o propojení se SP, dokud nebude existovat, budu mlčet.
    Pořád věřím že Firaxis to zvládnou přepracovat velice dobře, ať už tam bude MP nebo ne.
    Ale je to fakt nějak moc barevný, že?
    • V tehle hre si dokazu predstavit mnohem vice modu nez jen deathmatch, pozemstani behaji do mimozemsky lodi pro Elerium115, mimozemstani sabotujou protivzdusnou obranu atd...
      • Otázka je kolik chtějí věnovat času pro MP, když priorita je SP
    • ano jinak by to nekupovali deticky kdyby to nebylo barevné at přidaj duhu a domrd*** celou serii
      • Veskoslav
        Kolik dětiček znáš ze svého okolí trole? Já docela dost díky mladšm sourozencům svých přátel a známých. A tyhle děcka si určitě "koupí" tuhle hru.....Uvažuj.
        • kostejnesmrtelny
          To chceš po něm moc.
        • To že si děti samy hry většinou nekupují neznamená, že nemohou být cílovka.
          • Veskoslav
            No to je sice pravda, ale pochybuji, že si to najde úplně nové zákazníky ve formě dětí.
            • Veskoslav
              Když už chceš Cody trapně reagovat, tak si proboha zjisti, v jakém aktu a na jaké úrovni jsem. Už jsem to psal. Takhle raději zalez a neotravuj.
            • už jsi dokončil diablo 3 alespoň na normal obížnost veskoslave?
  • Moc barev, ti ufounci se nepovedli.
  • tohle taky koupila EA ?
    • Ano, další Matt, David, Joshua, Bobby, Timothy, Ben, Aaron, Daniel, Jared, Noah jako manažeři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit