Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ja jsem nikdy neviděl, že by iOS useři vyšilovali při slovním útoku nějakýho umaštěnce na Apple. *15*
  • Overwatch
    Tak to ti závidím. Možná se to týká jen iPadu 2 a ty jsi s trojkou v pohodě. Někde jsem ale ještě četl reakce že i na iPadu Mini to není nijak stabilní. Každopádně na té dvojce to bylo fakt hrozné a postupem hry pořád častější a častější.
  • Jablecna nebo androidi ovce, neni to jedno? Srandu je mozne delat si z obou skupin :)).
  • Jen drobnou puznámku k recenzy. Koupil jsem si Xcom na iPada 3 a hraju tu hru asi týden tak hodinu a půl denně a hra za celou dobu ani jednou nespadla. Tak nechápu kde se stal problém. Možná upgrade možná horší optimalizace pro nižší typy?
  • Já být vývojářema, na Android verzi se zvysoka vy*eru, protože uživatelé Androidu ve velkém měřítku kradou software. Nedávno jsem četl na Twitteru povzdechnutí českého vývojáře: "skvělé! naši hru hraje na Androidu přes 10 tisíc lidí. Horší je to, že jich hru zakoupilo 15". Androidí klasika. Lidi tam prostě kradou, nekupujou. To, že se mi tady teď ozvě nějákej frikulín, že jako on nekrade, že pečlivě nakupuje, tak to nic neznamená, když dalších 50 lidí krade.
  • Overwatch
    Zřejmě jo, jen v době vydání byl support pro iPad 2 ve fázi "coming soon"...
  • Jezis, zas nejaka tupa strilecka a jeste k tomu na podradna herni zarizeni, ten herni prumysl to ale dopracoval....od retro her ke Crysis, WoW, SC2, Battlefieldu az k indie 2d remakum bez spetky inovace a patlacim shitkam na dotykace.
  • Dneska jsem rozehrál Incubation, kterýmu tahle legrace nesahá ani po kotníky... Sice grafika z pár čtverečků, ale úrovní o několik tříd výš.
  • chceme recenzi na Janchora od Janchora STK
  • MishKonn
    Android verze or it never happened.
  • Rozumná volba v tabletech neexistuje, je to prostě jenom obří telefon, co neumí telefonovat a má pár sice efektních, ale naprosto zbytečnejch funkcí. A jediná rozumná volba v mobilech byla, je a vždycky bude Nokia 6210. Z jednoho důvodu - HAD!
  • Největší prd*l je, jak nerdroiďáci nadávaj uživatelům iOS do ovcí, přitom se dokážou při jakýkoliv negativní zmínce o jejich operační modle mastnoty a nevkusu - androidu - utrhnout jako jedno obří stádo a ubombardovat komentářema a umínuskovat danýho člověka téměř k smrti. *15* *15*
  • Slyšel sem, že se dělá iPhone 10, tak pozor ať ho nezmeškáš!!!
  • Cosi
    Když jsme v tom hašteření: Apple
  • sipecka
    Já mam taky zlutou lumii a to je opravdu hezky telefonek
  • Rhulad
    Aby ses nám tu ocelote nerozplakal *6* Tě úplně vidím jak jsi rudý vzteku a kopeš do všeho okolo, že ti někdo zkritizoval tvůj zalagovaný android.
  • Rhulad
    Doufám, že jsem se nedotkl svým komentářem google socek... Nebojte děti oni vám přidají další jádra, aby se vám to tak nelagovalo .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit