Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marvine ty negře
  • ja tohle nepotrebuju, mam 180cm/80kg, vyrysovana svalova hmota
    • Já měřím 6 a 1/2 stopy, vážím 180 liber, na břichu mám buchtu vedle buchty, bicáky namakaný jak ďábel, stehna jak Arnold v Barbaru (c)onanovy a vlasy zdravý a bez lupů.
    • Inquisitor
      Hele nepsal si včera náhodou že máš 90 kilo? To si to rychle shodil :D
      • no vždyt jo, 80 kg jsou svaly a zbytek je sadlo
        • jo to řikal i Cartman... ty musíš vypadat.... :D
    • ty voe sakra tak to seš fakt borec!!! klanim se ti kluku :D:D:D:D
  • Shaker
    I came here for boobs...
  • Ronox
    Tohle se vyplatí čistě jen na kardio cviky. Víc od toho nechtějte. Spíše takový doplněk tréninkového plánu formou zábavy. Bez normální posilky a outdoor fitnessu to je jinak skoro k ničemu.
  • Až tlustý budou hubený, tak hubený budou studený *15*
  • Slečna není součástí balení. Je prodávána zvlášť. Lze ji zakoupit v oddělení "ovladače". *1*
  • to si tady opravdu nekdo mysli, ze pomoci takoveho nesmyslu bude ,,fit,, ? :D
    • samozrejme, nejprve zkusit a pak poustet moudra. Mam verzi 2012 a je to vynikajici. Kdyz se clovek snazi, do 15ti minut je dost propocenej. Normalni cviceni (posilovani) doma je nuda, tohle zvysuje poradne zabavnost...
      • aha, takze mysli ;]
        • a povezte mi Kefalin, co takeho si predstavujete pod hentym slovom "byt fit"?
          Zvysuje cviceni fyzicku? Zvysuje. Je dobra fyzicka zakladem pro to byt fit? Je. Da se cvicit bez SFE? Da. Da se cvicit s nim? Da a je to mnohem zabavnejsi... Nevim jak na WiiU, ale na XBOXu je verze 2012 s kinectem super.
          • Absolutně souhlasim, lepší než nedělat nic a ty delší cvičení jsou celkem i makačka (jsem kancelářská krysa:-)
  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jsem Tarzan, kral dzungle a hubeny zarazim pesti do zeme jako stanovy koliky!!!
  • tohle je nahodou skvelej nápad, cvičení samo o sobe je nuda ale takhle je to zabava a mohlo by me to bavit *4* jen pozor když budete štihli a moc schudnete nebudete se libit betce
    • Pinkamena
      Vem si rotoped, notebook, zapoj si tam Xbox 360 ovládač, zapni si big picture na Steamu.
      Můžeš hrát zatím co šlapeš, můžeš mluvit i s kámošema přes Steam.
      Jenom když tě to nudí tak moc. Pro mě je cvičení teda celkem zábavné.
      • Seš génius a cvok
    • Amylee.Anderson
      Pravda, já jenom čekam, až si kamrád pořídí tohle, ale na xbox :)
    • Keyz
      Stačí když si pustíš TV.
  • zx_spektrum
    Všechny ty reklamy na cokoliv s pohybovým ovladačem (třeba jako ta v článku) jsou tak vyhlazené, ulízané a nerealisticky dokonalé, až je mi z nich hodně *11*
    • Trisska
      Žejo? Prostě tomu vyloženě chybí nějakej břichatej vidlák v gumákách od hnoje! *15*
      • hahahaha
        • hahahahahahaha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit