Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nove sturmy maji velmi slusne naslapnuto do dalsiho desetileti :). Je videt ze se Oleg jako ve starych sturmech nezameruje POUZE na grafiku, ale na pozitek z letani/souboju. Vsechny ty vylepseni co ukazuje video mnoho fandu simulatoru privita; at uz vylepseny flight model, model pocasi, lepsi formace a nebo detailnejsi poskozeni. Uz stare sturmy byly a stale jsou spicka v oboru(simulatory modernich stroju jsou o necem jinem), Cliffs of Dover posunou moznosti na novou metu. 7 let vyvoje je na hre videt uz ted. Jen jsem trochu skepticky k AI, doufam ze konecne neuvidi skrz mraky a ze strelci nebudou rambove. I kdyz i takove chyby se daji tak komplexni her jako je sturmovik tolerovat.
  • tak tohle bude opravdu lahudka uz se tesim. po letech neco na bude mozne zase stavet.
  • moj predosly prispevok bol adresovany kajovi31
  • ty co trepes prosim ta ? bol sturmovik birds of prey (konzolovy) a bol sturmovik wings of prey (PC) pricom obe boli rovnako zle arkadove zpatlaniny. a kritika PC verzie je absolutne namieste. to ze XBOX verzia bude arkada bolo kazdemu jasne, ale naco vydavali potom PC verziu ktora bola viacmenej klonom. ides pisat ako kto nema kritizovat hru ktora ho nebavi. znacka IL-2 Sturmovik si medzi fanusikmi simulatorov spravila velku reputaciu a je stale neprekonana. cize ked niekto kto s povodnym projektom nemal nic spolocne vyda hru na PC pod znackou sturmovik, si teda zasluzi poriadnu davku kritiky ked pozres aku hanbu tomu menu spravil. ku konzolovej verzii sa nevyjadrujem, tam nic ine ako arkada neni mozne, ale od PC verzie (ktora vysla neskor zvlast a dokonca sa aj inak vola) ocakavam hru hodnu nazvu IL-2 Sturmovik a nie ubisoft sracku typu HAWX. cize netrep chlapce
    • Kritizuj si třeba na záchodě když někoho nebaví arkády nemá je hrát.
      • ty si skratka hlupak a pointu nezbadas ani keby ti pleskla rovno do ksichtu. maj sa
      • Osobne nemám nič proti arkádam, niekoľko som ich aj zahral. Na druhej strane musím súhlasiť s tým , že ak chcel niekto urobiť arkádu, tak nech na ňu nelepí názov IL-2
        ani nič podobné. Je to rovnaká urážka pôvodnej hry, ako keď Codemasters nazvali
        tú "podivnosť"(Snažím sa byť slušný) , názvom Operacia Flashpoint. Asi to mnohým z vás dvihlo tlak. Neostáva dúfať, že tentokrát to bude to pravé orechové. Radšej nechsú tam tie staré zvuky, len nech je to dobré.
  • Kdyby ty prachy a čas, který narvali do wings/birds of prey radši investovali do tohoto pokračování ILa, tak tu teď nemusela být jenom zmínka o betaverzi... Olegu doufám, že ty roky čekání budou stát za to:)
    • wings/birds of prey robili ini ludia.
    • Aby tě neubylo při tom čekání. Každý má právo na šturmovika i konzolisté.
  • neva hlavně že je
  • Flaming Cliffs 2, Black shark, na podzim A 10 Warthog a navrch tenhle nový Šturmovik.... Konečně máme po létech sucha zase žně :)
    • Přesně :-) *5*
  • IL2 Kompletnú edíciu už mám doma pár rokov, ale už by mohli spraviť niečo s tým zvukom stíhačiek, však to je zvuk z hry z roku 2001 a chcú ho dať aj do pokračovania ? Nech sa poučia zo zvukového systému v BF 1943, tam je zvuk dokonalý, navyše ten dym po zásahu tiež nebol bohviečo. Túto sériu mám rád, viem že je to len BETA, dúfam že to ešte vylepšia.
    • Presne jak pises, zvuky motoru jsou u vsech letadel porad stejny uz od prvniho Sturmovika... Nejvic to bude prave vadit asi v tomto dile, kde si konecne budem moc naplno uzit Spitffiry. Proto by to chtelo slyset poradny zvuk nadupanyho Merlinu :-)
  • Asi to nikdy nebudu hrát, vypadá to fakt úžasně.
    • Vypadlo mi tam "ale" :).
  • Nieco by ste mali urobit s tym videom.
    Nahravanie trva vecnost a na 30Mbitovon nete aby som cakal 10 minut na prehratie 3 minutoveho videa no zbohom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit