Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u mna najocakavanejsia hra za poslednych 10 rokov. wings of prey bolo jedno velke sklamanie. otrasna konzolova sracka. toto bude cistokrvny simulator.
    • Taky, taky, na tuto zprávu jsem čekal taky pár let a s tím wings of prey máš teda pravdu, ještě teď mě mrzí ty vyhozené peníze!!! *10*
    • tady musim souhlasit a reagovat...
      taky jedna z nejocekavanejsich her pro me po par letech zase :)
      Birds of prey bylo o nicem a byla v tom videt (a to hodne) arkadovy nadech... a defakto me to vic nez zklamalo... takze doufam ze toto bude pravy nastupce ! :)
    • Uklidni se tak hrozný to nebylo. To jsi jako čekal nějaký extra simulátor?
      • necakal som hentaky konzolacky arkadovy odpad. cakal som pokracovanie IL-2 sturmovik. to pride az teraz. konecne. a bolo to viac ako hrozne.
        • Tvůj problém hodně lidí se u toho bavilo. Ale hlavně že vždy napíšeš konzolácký jako kdyby nestačilo napsat prostě odpad vypadá to jako kdyby jsi byl jen zamindrákovaný pcčkář kterému se nelíbí cokoli co je na konzolích.
          • asi je velka nahoda ze ked povodne PC exkluzivna hra pride na konzole stane sa z nej sracka.
            davat letecky simulator a zmrzacit to v pridtbanu arkadu je ale moc. co bude nabuduce? microsfot flight simulator na xbox?
            • HAHAHA v dnešní době je naivní věřit vývojářům to co říkají. Jak jsem napsal když tě nebaví arkády tak se k nim nevyjadřuj. Já taky nelezu na fóra o hrách co mě nebaví a nepíšu tam jaký jsou to sračky.
            • potom preco tu boli kecy od vyvojarov ze wings of prey bude na roozdiel od konzol simulator? a wings of prey ani nehrajem lebo je to prijebana arkada.
            • Tvuj problém že jsi blbej a čekal jsi že to bude pořád ten samý simulátor. Když tě nebaví arkády tak je nehraj a hlavně se k nim nevyjadřuj. To co je pro tebe zmrzačení je normální změna stylu hry nic víc.
  • S tim stálým připojením k internetu ať jdou někam jen to omezuje a stejně tuhle ochranu pár týdnů po vydání překonají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit