Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně :-) *5*
  • Nove sturmy maji velmi slusne naslapnuto do dalsiho desetileti :). Je videt ze se Oleg jako ve starych sturmech nezameruje POUZE na grafiku, ale na pozitek z letani/souboju. Vsechny ty vylepseni co ukazuje video mnoho fandu simulatoru privita; at uz vylepseny flight model, model pocasi, lepsi formace a nebo detailnejsi poskozeni. Uz stare sturmy byly a stale jsou spicka v oboru(simulatory modernich stroju jsou o necem jinem), Cliffs of Dover posunou moznosti na novou metu. 7 let vyvoje je na hre videt uz ted. Jen jsem trochu skepticky k AI, doufam ze konecne neuvidi skrz mraky a ze strelci nebudou rambove. I kdyz i takove chyby se daji tak komplexni her jako je sturmovik tolerovat.
  • tak tohle bude opravdu lahudka uz se tesim. po letech neco na bude mozne zase stavet.
  • ty si skratka hlupak a pointu nezbadas ani keby ti pleskla rovno do ksichtu. maj sa
  • Osobne nemám nič proti arkádam, niekoľko som ich aj zahral. Na druhej strane musím súhlasiť s tým , že ak chcel niekto urobiť arkádu, tak nech na ňu nelepí názov IL-2
    ani nič podobné. Je to rovnaká urážka pôvodnej hry, ako keď Codemasters nazvali
    tú "podivnosť"(Snažím sa byť slušný) , názvom Operacia Flashpoint. Asi to mnohým z vás dvihlo tlak. Neostáva dúfať, že tentokrát to bude to pravé orechové. Radšej nechsú tam tie staré zvuky, len nech je to dobré.
  • Presne jak pises, zvuky motoru jsou u vsech letadel porad stejny uz od prvniho Sturmovika... Nejvic to bude prave vadit asi v tomto dile, kde si konecne budem moc naplno uzit Spitffiry. Proto by to chtelo slyset poradny zvuk nadupanyho Merlinu :-)
  • Kritizuj si třeba na záchodě když někoho nebaví arkády nemá je hrát.
  • wings/birds of prey robili ini ludia.
  • moj predosly prispevok bol adresovany kajovi31
  • ty co trepes prosim ta ? bol sturmovik birds of prey (konzolovy) a bol sturmovik wings of prey (PC) pricom obe boli rovnako zle arkadove zpatlaniny. a kritika PC verzie je absolutne namieste. to ze XBOX verzia bude arkada bolo kazdemu jasne, ale naco vydavali potom PC verziu ktora bola viacmenej klonom. ides pisat ako kto nema kritizovat hru ktora ho nebavi. znacka IL-2 Sturmovik si medzi fanusikmi simulatorov spravila velku reputaciu a je stale neprekonana. cize ked niekto kto s povodnym projektom nemal nic spolocne vyda hru na PC pod znackou sturmovik, si teda zasluzi poriadnu davku kritiky ked pozres aku hanbu tomu menu spravil. ku konzolovej verzii sa nevyjadrujem, tam nic ine ako arkada neni mozne, ale od PC verzie (ktora vysla neskor zvlast a dokonca sa aj inak vola) ocakavam hru hodnu nazvu IL-2 Sturmovik a nie ubisoft sracku typu HAWX. cize netrep chlapce
  • Aby tě neubylo při tom čekání. Každý má právo na šturmovika i konzolisté.
  • HAHAHA v dnešní době je naivní věřit vývojářům to co říkají. Jak jsem napsal když tě nebaví arkády tak se k nim nevyjadřuj. Já taky nelezu na fóra o hrách co mě nebaví a nepíšu tam jaký jsou to sračky.
  • Kdyby ty prachy a čas, který narvali do wings/birds of prey radši investovali do tohoto pokračování ILa, tak tu teď nemusela být jenom zmínka o betaverzi... Olegu doufám, že ty roky čekání budou stát za to:)
  • neva hlavně že je
  • potom preco tu boli kecy od vyvojarov ze wings of prey bude na roozdiel od konzol simulator? a wings of prey ani nehrajem lebo je to prijebana arkada.
  • Taky, taky, na tuto zprávu jsem čekal taky pár let a s tím wings of prey máš teda pravdu, ještě teď mě mrzí ty vyhozené peníze!!! *10*
  • Flaming Cliffs 2, Black shark, na podzim A 10 Warthog a navrch tenhle nový Šturmovik.... Konečně máme po létech sucha zase žně :)
  • Tvuj problém že jsi blbej a čekal jsi že to bude pořád ten samý simulátor. Když tě nebaví arkády tak je nehraj a hlavně se k nim nevyjadřuj. To co je pro tebe zmrzačení je normální změna stylu hry nic víc.
  • tady musim souhlasit a reagovat...
    taky jedna z nejocekavanejsich her pro me po par letech zase :)
    Birds of prey bylo o nicem a byla v tom videt (a to hodne) arkadovy nadech... a defakto me to vic nez zklamalo... takze doufam ze toto bude pravy nastupce ! :)
  • asi je velka nahoda ze ked povodne PC exkluzivna hra pride na konzole stane sa z nej sracka.
    davat letecky simulator a zmrzacit to v pridtbanu arkadu je ale moc. co bude nabuduce? microsfot flight simulator na xbox?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit