Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mne to vubec neprekvapuje. Kozy jsou roztomile potouchla zvirata, na rozdil od ovci dost inteligentni. Oblect se do jejich kuze a delat pitomosti v otevrenem svete muze byt skvela odreagovacka. Pokud to vyvojari nepohrbi zbytecnymi kravinami. Ve videu tam koza beha se sekerou prilepenou na jazyk ala chameleon, to uz je fakt blbost. Uplne by stacilo verne simulovat co koza skutecne muze. Nadelat bordel a chaos. *1*
    • maros.goc
      Kľudne ale max tak zadarmo :-)
    • ve tvym goat simulatoru by ale koza určitě nemohla šplhat po žebříku, takže tvůj nápad zamítám
      • Pri trose snahy by zadny rebrik nepotrebovala. Mohla by preskakovat mezi objekty ruzne vysky. Nehlede na to jak asi bude koza splhajici po rebriku vypadat. To predpokladam ze animace co je tam ted je jenom placeholder.
        • jestli jsi hrál původní goat simulator tak bys pochopil, že je dost možný, že ta animace bude taková skutečně :D
          • jakej puvodni goat simulator ?
          • Vubec netusim ze nejaky existuje. *4*
            Ale kdyz jsem si zvyk na lezeni po rebriku v Arme, preziju i toto. *1*
  • Inquisitor
    Jenom je škoda že nebude MP a Co-Op. Ale doufám v propojení na sociální služby.
  • Konečně!!!!! hra kde mužu hrát za kozu :D *14* *1*
  • Muži budou zírat na kozy.
    • nechapu tě asi když je to hra o kozách tak na co jinýho?
  • Do háje a já myslel, že je to pokračování znásilňování ovcí.... u toho se aspoň dobře honilo :D
  • Jooo, kdyby takovým způsobem prezentovali Battlefield, tak nikdo nenadává a tržby budou i o krapet vyšší!! :) :D
    • kennyB
      Spíše bych to dal do CoD, místo psů *4*
  • Hra roku *1*
  • XorxoxTalarius
    Tohle je tak blby ze to musim mit, uz se tesim na alkoholicke vecirky kdy se bude souperit o to kdo udela s kozou nejvetsi cypovinu *1*
    Myslim s kozou jako kozou, ne kozou jako s kozou *1*
  • Kozy
    Tak tohle je pro mě doslova "must have" titul. 10/10
  • Mart9
    http://www.youtube.com/watch?v=Sa9AGQHRj0s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit