Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, když se vám líbí Riseni, Gothici a Zaklínači, líbil se vám i Technomancer? Já pařím a líbí se,ale tady na Games to dostalo málo.
    • Jack1947
      Protože bound by flame a ještě ta hra předtím... nebo potom??? béčkárna... Ty cos výjmenoval jsou minimálně o třídu někde jinde.
      • Hmm bound by flame mi pripada jen cista rubacka. Kdezto technomancer ma questy a crafting...? ale asi jako vysvetleni mi to staci.
        • Jack1947
          Já jsem to vzdal, po chvíly stejně jako minulou hru BOund by flame jsem ani nehrál. Jo rubačka navíc dost lineární ale aspon si našla nějaké ty zájemce... když už nic jiného.
  • Nechápu proč to prezentují takhle. Tohle je správně:

    https://www.youtube.com/watch?v=7zvQQBblYDA
  • Obavam se ze tahle hra bude velkej pru*** :/
  • Tavaryš geroj, z ledového severu se řítí hrozba. Takže půjdeš do lesa a přineseš 10 vlčích kůží. Pak nasbíráš byliny a až to budeš mít, zaskočíš za Petrem, co stojí tady metr ode mě a zeptáš se ho, jestli už má navařený guláš, jak jsem mu ráno poručil. *1* JJ, úkoly ala Gothic, nic jiného totiž Piraně vymyslet neumí.
    • Krescz
      ta hra nemá naději :D
  • Zvláštní, vždyť na gogu je Elex v prodeji už několik týdnů... Dokonce se slevou...
    • ze ty jsi aleterego boba?
    • Dokonce i na steamu je už v prodeji se slevou... Nějak tenhle článek nechápu.
      • https://i.imgur.com/OmI20vs.png ???
      • Kryste pane... vazne? Predprodej ti nic nerika? Predobjednavkova sleva ti nic nerika? Prisel si odkud?
        • Kriste pane, četl sis ten článek nebo jen plácáš? :) Nic o žádný předobjednávce tam není, jen cena, která v tuto chvíli není aktuální a datum. Takže informace o tom, že za x dní vyjde hra s nějakou cenou je poněkud zvláštní, když pro ostatní hry tady nic takového nevyšlo, pokud si dobře pamatuji.
          • :D boze muj.. to je neskutecny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit