Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Jo, to mi došlo, že to mají nějak divně nasmlouvané. Jinak by tam asi nebylo vidět to prázdné okno "commercial break".

    Nic to ale nemění na tom, že to byl trapas.

  • palcov

    Různé druhy smluv a autorských práv brání vysílat ty reklamy mimo původní zemi. Ze stejného důvodu nevidíme americké reklamy např. v přestávkách NHL.

  • Derp_1337

    Haha

    To jsou hezké vzpomínky. Taky mám ty ročníky Levelu někde "archivované" na půdě 😂

  • Derp_1337

    Ehm, občas i některé manželky/přitelkyně ti taky nedokážou uvařit 😂

  • Pavel Makal

    Ne že by na tom záleželo, ale povedlo se mi to dohledat a nakonec jsem měl pravdu, tohle je z červencového čísla roku 2000 :) https://imgur.com/a/sgngINR

  • Skvělý článek, dík za něj, pobavil jsem se. Ani se vlastně nedivím, že si tehdy společnost myslela o hrách a hráčích takový věci, když jely takovýhle bizárnosti :D

  • Ono v bordelu ti zase nevyperou a neuvaří, takže všechno má své pro i proti.... I když kámoš kdysi  na privátu dostal řízek 😄

  • LessPh

    :D :D

  • Hele, to se obrať na Level, já jsem v "tom" (manželství), takže mám určitou představu....

  • Ja bych spíš tipoval  98-00, ale to je docela fu(c)k, to mi bylo 14 a hrálo se hodně....

  • Pavel Makal

    Je to určitě z období po přelomu tisíciletí, roky 2000 až 2002 bych tipnul.

  • Nn, jsem si docela jistý, možná bych to ještě i našel.....

  • Pavel Makal

    Redneck Rampage, zrovna nedávno jsem na tu hru vzpomínal!

  • Inquisitor

    Kup to, nebo to ta slepice koupí:D

  • Derp_1337

    Jo, u nás je to s těmi reklamami hodně špatné. Téměř nic zajímavého.

    Vzpomínám si na to, jak jsem se jednou chtěl dívat na živý přenos Super Bowlu z USA a jedna naše kabelová televize zařídila oficiální stream. Dost jsem se těšil na ty "legendární" reklamy, které se každý rok objeví během vysílání. Když vás 30 vteřinový spot během vysílání stojí několik miliónů dolarů, tak si ty firmy dají záležet na tom, aby ty reklamy byly zajímavé.

    Jenže co čert nechtěl, tak ta kabelová televize si do toho reklamního spotu nacpala své vlastní reklamy!!! Takže žádné zajímavé či vtipné reklamy, ale místo toho se dozvíte, jak vás Vanish zbaví skvrn a špíny. 😂

    A aby toho nebylo málo, tak kvůli posunu časových pásem ten stream u nás probíhál kolem 3. hodiny ráno. V tom časovém období si v tuzemsku moc firem nezaplatí reklamní spot. Takže 4 minutový reklamní spot vypadal tak, že divák viděl 2 krátké reklamy a pak 2-3 minuty koukal na modrou obrazovku s anglickým nápisem "commercial break". Prostě vrchol trapnosti.

    Proč radši nenechali běžet ty oficiální reklamy v angličtině? Po tom fiasku se na českou verzi už nikdy dívat nebudu. To je jako kdyby nás doslova naváděli k tomu, ať si radši najdeme nějaký "neoficiální" stream na netu.

  • Gulivera84

    To je teda poradnej kus prace a herni historie, sam si rikam, kde jim ty reklamy poustely, na MTV?! nebo na normalnich kanalech?, skoda ze tady sme byly ovse ochuzeni, ale opravdu klobok dolu, fajn clanek...ikdyz se o retro hrani zajimam, spousty sem jich neznal, ta stop motion je supr....dik

  • Pavel Makal

    Díky, jsem rád, že se ti líbil. Já si bohužel taky nepamatuju žádné zvlášť pamětihodné kampaně, snad kdysi v Levelech byly občas reklamy na předplatné časopisu se spoře oděnými slečnami, ale nic závratného.

  • Kdyz to ctu, tak si rikam o co vse jsem byl ochuzen v nudnem Cesko. Moje zkusenosti s marketingem na hry jsou stylu Direct commerce, aneb kamaradi okolo milenia se chlubili kdo co sehnal a dle toho se to pak parilo. Pak se pridali 4 casopisy, kteremu obcas nasi rodice slevili a koupili je, konkretne mluvim o Level, Score, GameStar a Excalibur. Na stredni to bylo o tom jaka hra aktualne byla ke stazene na warez forech a pozdeji na torentech. A az v poslednich par rocich jsem zaznamenal par reklam v TV, pricemz vetsinou to bylo na PS5 ci Nintendo a az loni na God of war Ragnarok.


    Holt cechy asi nejsou zajimave pro viralni herni kampane nebo Vy si z CR neco pamatujete?


    P.S. Pavle poklona, super clanek ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit