Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    tohle Dota 2 potrebuje jako sul...a hlavne by to chtelo filtr i na azbuku *6*
    • a na češtinu!!!
    • Veskoslav
      Pokud hráč na servru, kde je preferovaná angličtina používá jiný jazyk, můžeš ho nahlásit za zneužití komunikace. Nesmíš ale mít vyhledávání právě na ruských servrech a mít preferovaný jazyk angličtina. Většinou se bere západní Evropa a USA.
      • Krescz
        presne tak to mam nastavene a stale se mi tam objevuji rusove...reportuji jak se da, ale jak se rika v rusku: NAS MNOGO *10*
        • me se tam objevují zase češi taky je jich moc
        • Jack1947
          Já taky hraji s jinak mluvícími občany ve SMITE (přestože mám nastaveno Europe) ale co no... nic není dokonalé jen občas ta komunikace... pokud nějaká vůbec je je tak nějak nulová.
  • Veskoslav
    Tak to za chvíli bude hrát tak 1/3 hráčů a Poláci už asi hrát nebudou vůbec:) Včera jsem zkoušel ten event s superboty a tolik nadávek od dvou hráčů, co tam padlo, no ti by to měli asi hned zablokované. A nadávaním nemyslím ks, noob a podobné srandy, co děcka rádi používaj.
  • nekromant33
    i v současné podobě to funguje líp než report system na games
  • Podle zdejších komentářů je jasné, jaký typ a věkovou hranici LOL přitahuje.

    Ne nadarmo je to hra s vůbec nejhorší komunitou na světě. F2P, cool postavičky, veverka s raketometem, prostě ideální hra pro děcka.
    • Asharak
      Podle tohoto komentáře je jasné, jaký typ a věkovou hranici hatery LOL přitahuje.

      Ne nadarmo jsou to hate komentáře s vůbec nejtypičtější výmluvou na světě. Anonymní, cool texty, hustokrutopřísný nick s hate-předponou, prostě ideální řešení komplexů pro děcka.
      • Tak to byl stěr měsíce. Tak si zase jdi zapnout lolko, dones si od mamky další křupky a buď hepy:)

        A nevim co je na nicku hustokrutopřísnýho, prostě nemám rád Ubisoft. To z toho asi je jasný, heh. Ale pro Lolkaře je to asi dost složitý na uchopení.
        • Asharak
          Já jím radši brambůrky. A děkuji za poklonu, moudrý pane! Už jdu. *4*
  • to by se tady na Games šiklo taky, tak snad se do toho zdejší webmásteři pustí, hned po tom co opraví to ovládání hlasitosti u videí ve fullscreenu, na druhou stranu tady se stejně banuje hlavně za názory co se nelíbí některým členům redakce než za vulgarity, ale i na vyhledáváí nevhodných názorů by šel jistě napsat algoritmus, hodilo by se know how čínskych soudruhů *7*
  • Je pěkné že se tato firma zajímá, takový Blizzard se nezajímá o nic co znechucuje především HC hráčům jejich zakoupený produkt, Diablo 3. Úmyslné zabíjení hráčů, lagy, disconnect = nezájem snad jen s jednou výjimkou, nesmí se na ofic. fóru dělat seznamy takových problematických hráčů *7*
    • Všichni hráči, kteří hrají HC, vědí, do čeho jdou. Že i přesto se najdou volové, kteří to rozjedou a pak bulí při ztrátě postavy, jak je to nespravedlivé, to je jejich problém, nikoli Blizzardu.
      • Tento pohled na věc slušně řečeno hloupý a lze aplikovat na vše s tím, že si vlastně všichni můžeme za všechno sami a nikdo nemá co "brečet"

        Mimochodem, podle tété logiky hráči této hry taky věděli do čeho jdou a přes to tato firma se snaží problémy řešit a to jde vlastně o maličkosti viz nadávky vs. ztráta postavy. Této firmě evidentně na zákaznících záleží.
      • Všichni očividně ne, já osobně neměl tušení že takový fenomén v té hře vůbec existuje a spousta dalších také ne soudě dle toho že vlezou do pasti i když jde snadno odhalit, jen to chce vědět, že to v té hře vůbec existuje.
    • Veskoslav
      Jak se úmyslně zabíjí hráči v Diablu III? To by měl zajímalo.
      • Připraví se past v podobě velkého množství monster třeba u waypointu, u vchodu atd. a nic netušící příchozí tam vleze. Někdy se na zem ještě rozháže hodně předmětů, asi aby bylo těžké rychle lokalizovat waypoint na zemi. Buď to hráč nezvládne a nebo, a to je horší, nastanou obrovské lagy a trhání, takže i kdyby někdo hravě situaci zvládl za normálního chodu, což se dá, nejde se v tom prakticky orientovat a cokoliv dělat.
      • Asharak
        HC disconnect a DDOS útoky lemple. *2* Na druhou stranu by se toho jistě zneužívalo (restore a pod. když nechtě chcípneš svou vinou že) takže to má dvě stránky problému -_-
        • Veskoslav
          No za skoro 3 roky hraní se mi to nestalo, ale tak když to říkáš, tak věřím no:)
          • Asharak
            Kungen k vůli tomu přestal týden streamovat když se připravoval(i) na datáč https://www.youtube.com/watch?v=R1TuFCahRcQ
      • Jack1947
        Nebavit se o Diablo3 s Veskou to je Fanboy pozor. *12*
        • Nebavit se v diskuzích s Jackem, to je id*ot. *1*
  • Díky za luxusní Cinematic vůbec bych o něm nevěděl, měl jsem z něho husí kůži dojalo mě to, paráda *14* *4* *4*
    • Asharak
      Až na tu vzkříšenou Leonu to bylo super. Už jsem se bál že to zkončí nerozhodně, jen škoda že zlo zase prohrálo (Noxus) ^^
  • Všechno to pramení z toho že za monitorem umí bejt každej troll nebo borec. To platí i v diskuzích jako je tady, tak všude kde je multiplayer. Tak velká hra jako je LoL logicky má velkou komunitu a tam se najde samozřejmě hodně debilů. Ne proto že by komunita byla špatná, ale proto, že je velká.
    Já osobně se u LoL málokdy nějak rozčílím, prostě je to hra na druhou stranu hra týmová a člověk do toho vkládá nějaký úsilí, protože prostě chce vyhrát a snad každej hráč je aspoň trochu kompetitivní.

    Když se pak někdo chová nevhodně tak je to hlavně díky tomu, že je anonymní a dostane se do situace, kdy se chce nějak vyjádřit. Bohužel to pak má na ostatní v týmu taky efekt. Když třeba budu hrát ten fotbal a dostaneme gól tak přeci nezačneme hned řvát co je to za nooby, a že podvádějí a kdesi cosi. Člověk by se lehce ztrapnil to na netu nejde. Navíc je to všechno text v chatu, není vidět výraz nebo nálada toho jedince.
    Hry mají být zábava. Nemají nikomu diktovat kdy je hrát a jak moc.


    TL;DR: Kdo to dokáže to vidět z nadhledu tak mu takové chování těžko ublíží.
    • Jack1947
      No při fotbale by taky nějakého nooba těžko pustily na zápas aby svým neuměním kazil hru na pc je to holt jiné no... tam může hrát každý a jak chce. To že se to už nelíbí ostatním a kazí hru je další věc. Nikdo ho asi nwebude mít rád kor když to děla ůmyslně i když nechápu ( co z toho má leda že je kr*tén a raduje se když jeho tým prohrává).
  • Lidi nadávaj skoro ve všech hrách to neřešit mě spíš přijdou vtipný ty lidi co každýmu říkaj děcko asi je to dělá staršíma *1*
    • rekl bych ze je to horsi jsou to lidi 30+ co nemaji nic jineho na praci nez travit veskery svuj cas ve hre pro deti a hrozne jim vadi kdyz ty deti tam s nima hrajou *1* , pac jedine kde chteji ty deti mit je misto protivnika, muzou jim to pak totiz pekne nandat, ale nedejboze, kdyz to nandaj jim, to pak prskaj a nadavaj jeste vic ubozaci 30+ *1* *1* *1*
      • Nevsim sem si ze by 30+ hrali hry pro deti, naopak dedicky lezou do her pro dospely a pak z toho maji sok, protoze mazanka nekdo posle do pce a o chudak nevi kam ma jit.
        • velký znak dospělosti poslat někoho doh***lu *1*
      • po 26. roce se ti začne zpomalovat reakční doba, řikal to ten týpek z Na´Vi ve Free to Play dokumentu, takže ten 30+ týpek má výhodu v tom že má víc zkušeností a (většinou) i rozumu, ale je pomalejší v klikání, sice třeba jen o setiny vteřiny, ale i to může být rozdíl *3*
        • A proto tem deckam ve 100% pripadu natrhne rit? Teda minimalne v kazdy gamesce, kde se predpoklada aspon 1 mozkova bunka? A deticky to potom neunesou?

          Jak uz sem tu parkrat psal, naprosto typicka situace trebas z wotka. Jeste bezi odpocet, a "velky valecnici" s win 30% (a min, cemuz se ani nechce verit ze lze) zacnou pyskovat na tema kdo kam ma jet, nacoz samo vsichni s 51+ reagujou tim, ze je poslou dohajzliku. Nato oni reagujou tim, ze "je nareportujou", cizm si zcela automaticky vyslouzej okamzitou anihilaci. A kupodivu v tomhle ohledu funguje velmi dobre tymova telepatie. Mockrat sem zazil ze se k likvidaci tehle volu pridali vsichni aspon trochu normalni aniz by jim o to nekdo rek.
      • prostě to shrneme kdyby byla blbost závislá na věku žili by sme asi v trochu jiném světě *1*
  • axell1990
    No a já měl za to, že tribunal docela fungoval a hlavně nevyžadoval žádnou práci od vývojářů.
    • Ristoro
      Tribunal fungoval, když za něj byly IPčka, hráči měli alespoň motivaci, zadarmo to dělá málokdo.
      • axell1990
        No i tak znam pár lidí co mají tři účty aby mohli vůbec hrát ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit