Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Borci.

    Pořádné DLC za směšnou cenu na GOGu. Vypadá to opět dobře a uvěřitelně. Těším se.
  • tak trailery umi pomalu jako v EA, o tom zadna, je jen skoda ze zaklinac 3 byl tak trochu nuda v určitých aspektech, anevim jestli tohle prodluzovani pomuze.
  • Adrianek
    si řikám, ta Triss je nějak divně hnusná, pořádně zaostřim a říkám si "už asi potřebuju brejle" *1*
  • božinku to je zase barevné, když poník vysere duhu
  • Boha jeho, zas ten Polskej, přehypovanej, lacinej šmejd.....po 10 hodinách to letělo z disku.
    Nikdy mě přehypovanej AAA titul nezklamal víc než tohle a Watch Dogs (u WD jsem alespoň nebyl tak blbej a ani jsem to nekupoval)
    • Ristoro
      Nemáš na to stroj, co :(.
      • mám, ale o grafice to fakt neni.....navíc když tu všichni vřískaji blahem, tak na sebe v diskuzi někdo musí vzít úděl opozice. U Witchera s chutí a bez předstírání :)
  • Tož vypadá to dobře a rád si to zahraji, ale přeci jenom u hry která zabere přes sto hodin je 10 hodin za 600 kč dost, takže počkám na slevičku.
    POSTŘEH: Ten nesmrtelnej vypadá jak zrzavej David Beckham, tak to asi bude mít hodně právníků, než se k němu dostaneme. *1*
    • Samotný datadisk stojí na GOGu v přepočtu něco málo přes 200 kč. 600 stojí sběratelka, která už je víceméně vyprodaná *3*
    • Veskoslav
      Kde jsi proboha vzal 600 Kč? Tolik to stojí, pokud si koupíš edici, která obsahuje steelbox, dva plné balíčky na Gwent (Scoatel a monstra), žetony atd. To stojí 599 Kč. Samotné DLC na GoGu je za 8,49 euro a celý season pack za 26 euro.
      • GoG mi je na PS4 k ničemu.
        • Veskoslav
          Stěžuj si na Sony, že má předražené hry. Jo 8,5 euro a 19 euro, to už je hodně znát.
        • Hm takže ti co nesouhlasí, si asi myslí že GoG distribuuje hry i pro PS4. Koukám tady to je asi jenom pro jak se říká " PC master race".
        • Still
          Tak si nemáš kupovat konzoli *2*
          • Největší burn. +1 s hvězdičkou :DD
  • ne, tuto hru už vážně znovu na disk instalovat nebudu, žádný datadisk mě k tomu nepřesvědčí *4*
    Radši si počkám, co vypadne z Cyberpunku. Kéž by se vydali spíš cestou Witcher 1 než Witcher 3
    • a už to začíná, špatné zprávy *7*

      http://www.mcvuk.com/news/read/cd-projekt-red-cyberpunk-2077-is-far-far-bigger-than-the-witcher-3/0156903

      'Cyberpunk 2077 is far, far bigger than The Witcher 3'

      když už konečně dojde, že bigger neznamená better
      • Asharak
        Až bude v recenzích místo "OMFG super husto kruto drsně velý svět s milionem questů zábava na 5000000 let 11/10 would fap again" nějaký rozumnější opak, možná potom zatím si bohužel musíme zvykat :)
        Teda, ještě je tu Vávra který slibuje trochu prázdnější svět, pokud to vyjde tak větší bude znamenat určitě lepší.
  • Sr_Lobo
    Teda Shani nic moc na ty fotce *9* doufal sem, ze bude hezci... Ale tak treba to dozene jinejma kvalitama *3*
    • My, co jsme se v základní hře rozhodli pro obě buchty a nakonec jsme nedostali nic, bereme za vděk vším. *1*
      • Sr_Lobo
        No ja prave vetril ze to dopadne prusserem tak sem to radsi hral dvakrat abych si uzil alternatuvy u vsech questu vcetne tech milostnejch:)
      • Veskoslav
        Ale scéna je to luxusní *1*
        • tak pro puberťáky určitě
          • Veskoslav
            Chápu haha, že jsi zapšklý starý plešatý fotr, co si neustále šahá na koule a sežral moudrost světa, ale mohl by jsi jít hnít někam do pekla?
            • Veskoslav
              Ne. Jenom jsi zase klikfest orgáč. Což není nic neobvyklého u tvých "argumentů" dospěláku.
            • tak se uklidnuješ dítě mé?
            • Veskoslav
              No jelikož u mužů končí puberta smrtí, tak jo, klidně mi říkej puberťáku. Ono rozdíl mezi dítětem a mužem je pouze v tom, kolik stojí jejich hračky. Možná ti to jednou dojde.
            • Vypadá to, že jsem zasáhl choloustivé místo puberťáku *15*
    • Still
      Třeba bude alternativní skin *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit