Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim že se to prodává proto, že to momentálně jede na hypetrainu, jinak je to v podstatě H1Z1. Je tu relativně dobrej gunplay a hra hezky odsýpá. Za 30 minut se dá v pohodě stihnout několik her, nebo třeba taky jenom jedna a to se lidem asi líbí. Po pár dnech je ti úplně jedno že chcípneš a kolikátej skončíš, protože do 2min už zase vyskakuješ z letadla a jedeš od znova. Body to dává hlavně za zabití takže to vede k agresivní hře. Není tu stamina, skákat můžeš jako blbej. Je to akční rychlá "survival" hra, která je vlastně dost povrchní. Škoda že mi to došlo až po 10 hodinách, jinak refund.
    • P.S.
      V jake strilecce nemuzes skakat jak blbej? Rad bych si to zahral.
      • Zkus Armu, tam treba nemuzes skakat vubec :)
    • Zvlastni. Ja jen chci rici, ze tahle hra je presne to co je. Po 10ti min koukani nekde ma twitch vim presne co kupuji a opravdu mne nic neprekvapi. Nechapu pak teda proc rikas refund, conjako bylo s hrou jinak :D
    • Jake hry hrajes?
    • Stamina u skoku nějaká je, první skok je delší než další po sobě následující. PUBG funguje na stejném principu jako h1z1, ale hratelností je naprosto jinde.
  • Mno ... dalsi kousek po kterym za rok ani pes nestekne. Jinak zabugovany je to radne, nejmilejsi sou bugy na tema odpojovani, specilne kdyz se hraje ve skupine, protoze pripojit zpet se uz neda, a pak hromady a hromady zaseku vsude mozne a o vsechno ... kde jediny reseni je bratra ve zbrani zavrazdit a aspon obrat o jeho vystroj.

    Jednoducha matematika totiz rika, ze tvurci nemuzou do tohodle typu hry pridavat obsah dostatecne rychle aby to hrace nezacalo nudit.
    • A celej zivot techto her stoji na tom, kolik hracu je pripojenejch.
      Ja kvituji ze startovni herni princip udelali lip nez DayZ, funguji tam veci jako napr strileni z aut, ktera maji obstojni fyziku, zatim co Dayz si piplaji zabugovane sazeni zeleniny, rybareni a hrace to nuti vyuzivat tim ze postava ma mizernou vydrz a oblast u pobrezi je naprosto bez lootu. Proste vyvojari DayZ pohrbili nedomyslenym hernim principem a svoji liknavosti, nehlede na to co prinese dokonceny engine. Bohemka svuj stin neprekroci. Bude to mozna trochu lepsi a hezci, ale porad s chybama, stejne nudny, otravny, bez cile a motivace.
      Tak jsem zvedav na PBG jak se vyporada s tim az zacnou klesat pocty hracu. A ty klesat zacnou to je jenom otazka casu. Zatim to vypada ze s malym poctem hracu to bude vetsi nuda nez DayZ. *5*
      • No, castecne pravda a catecne ne. Obe hry maji uplne jinou pozici. PUB hraje 250-350tis lidi denne, Dayz hraje 2-4 tis denne. I v nejvetsi slave dayz nebylo hracu vice nez 40tis coz byl myslim rekord. Takze, zajem o PUB je uplne jinde a i ten jeho vyvoj/pad pujde jinou cestou.
        • A hlavně DayZ je tyrochu jiný typ survivalu, než PUBG. Tam je survival, že půl hodiny lootuješ a potom se s někým postřílíš, v DayZ si zase hlídáš jídlo a vodu, což je trochu delší běh, takže půl-hodinka fakt nestačí.
      • Jake hry te bavi?
      • S timhle souhlas
        • Chtel jsem napsat nesouhlas.
    • S hraním v týmu jsme problém nikdy neměli. Zabugovaný mi to ani nepříjde, ale optimalizace byla příšerná. Poslední měsíc se ale věnujou i tý optimalizaci a pomalu se to zlepšuje.
  • Já myslím že za úspechem hry v rebríckoch prodejnosti a hranosti stojí to, že hra se dobre hraje, je zábavná a je to zatím nejlíp vybroušený "diamant" žánru battle royale, který se vyvíjel (ten žánr) už hezkou rádku let.
    Za úspechem hry na streamech je pak to co autor v článku hezky popsal. Sám jsem hru refundoval, ale na twich se dívam hrozne rád a pravidelne.
    Takže tu logiku, která je v nadpisu, že hra je na steamu mezi nejhranejšími protože se na ni dobre kouka, nejak nechápu. Snad mi to nekdo vysvetlí jak to bylo myšleno.
    Mimo to bych chtel podotknout že tato komunita zde na games je neskutečná, tolik házení špíny na neco co ani neznám nebo tomu nerozumím, nezajíma mne to je k neuverení.
    • Paulcz
      A to napsal samotný bob, král vlastního žánru blbec royale :)
    • ...hra se dobre hraje, je zábavná a je to zatím nejlíp vybroušený "diamant" žánru battle royale...tak jsem to refundoval...jo to dava smysl.
    • P.S.
      doufám že časem pridají odemykatelné skiny jako v H1Z1 aby byla motivace hrát.
      • Myslíš si, že motivace v CS: GO jsou taky jenom skiny, když 50% procent hráčů nejspíš neměla ani tmavě modrý natož fialový skin?
  • To je přesně ten důvod proč se tomu obloukem vyhnu *1* mimo to, že všechny tyhle survival mmo early acces hry jdou celkvoě mimo mě, zabugovaný hry který nikdy nevyjdou z early acces.
  • Odulin
    Tak mi to nedalo a ze zvedavosti jsem jim vcera tech 30ecek dal, abych si teda ten fenomen zkusil. No mohlo to dopadnout asi hur...tohle mi v podstate prislo dost zabavny a jelo to. Kdyby se tak stal zazrak a zamakali na tom a vysperkovali to po vsech strankach, tak to maj v kapse. Ta myslenka se mi zda dost dobra.
  • Kravicka
    Nuda a blbost jako h1z1, akorat zabugovanejsi grafika
    • Jack1947
      Dokonce stejně "blbej" engine *5*
      • asi ano
  • Jack1947
    Tady se to chápat dá a je to další munice Twitchařům( populární online hry a tahle jedna z nejhranějších na steamu už o hodně svědčí) a není se proč divit já třeba taky ty lidi nechápu co je natom baví sledovat, nicméně mě to nijak nepobořuje ani neuráži spíš to ignoruji.

    Dá se top brát jako takový sportovní kanál jen rozdílem jsou hry, copak se dřív divákům nádávalo do dětí ? Ne, jen doba bi už konečně mohla pokročit a odhodit rúzné zastaralé stereotypy ( Jsme všichni hráči a to že někdo kouká víc na zápasy v online hrách než třeba hraje je jeho věc).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit