Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    To je divný, že to otočili, když je naprosto každej f*ckoval:D. A prej naslouchají hráčům:D.. Kdyby je Sony totálně nesetřela, tak by to tam nechali.
    • to si piš, za takovej přístup si zasloužej pořadnej náklad od sony v prodejnosti.
      A ještě máme děkovat sony za to že přišli s fair nabídkou pro hráče... *11*
      • God-of-War
        Sou to prostě IDIOTI. Chtěli si mastit kapsy a vy*ebávat s hráčema.
  • "Bleszinski dále vykresluje černé scénáře o blížícím se raketovém nárůstu placených DLC, multiplayerových poplatků a všeobecných mikrotransakcíJe to dle něj jediný důvod, jak zajistit, že vývojáři nepojdou hlady"

    nedavajte 60-70% sumy urcenej na hru na marketing, a chudaci vyvojari "nepojdou hlady" *5*
    • walltar
      To se dá udělat, prokud velké procento hráčů aktivně vyhledává hry (jako lidi, kteří hrajou indie hry). Ale zdá se mě, že veliká část herní populace je v tomhle směru pasivní a kupuje hry právě podle reklam a hodnocení v časopisech ... a ty je potřeba zaplatit.

      Pokud něco kravaťák ví, tak jak ochránit svoje investice ... a investice do reklamy v trhu, kde je dost pasivních zákazníků se nejenom vrátí, ale zhodnotí se.

      Jinak oni si za to trošku můžou vývojáři sami ... nechali se koupit od velkých studií a producentů tak si nemůžou stěžovat, že mají malé procenta z vývoje ... sou jenom zaměstnanci. A žádný zaměstnanec ještě ze zaměstnání nezbohatl.
  • fu MS, stejne vas bude nahravat kinect a sledovat :D NO WAY.
  • Ma pravdu. Microsoft mit monopol, tak jsme uplne jinde..
  • A tak mi SONY samozřejmě děkujeme, ale ať nyní říkají co chtějí, moje rozhodnutí už je jasné. Jdu do PS4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit