Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně pokračování Quaka :D mohli by někdy udělat i novýho Dooma...
  • Já nevim proč ale připomíná mi to poslední UT :-D je to takový pomalý ten MP narozdíl od starého Quake3Areny, ty dvojtý skoky zas jak z UT. Uvidíme, každopádně jsem na to zvědavej hlavně na ten Multiplayer, Q3A i QuakeLive jsem hrál a super, UT mě taky moc bavilo hlavně to první, uvidíme co se bude komunitě líbit víc jestli nový UT nebo DOOM ;-) Doufam že minimálně jedno se trošku do progamingu protlačí a uvidíme na Twitch zajímavý turnaje a ne jen LOL a CS:GO *1*
    • prvni, co me napadlo, proc je z horrorovy hry neco meci omalovankama a ut *5*
  • Asharak
    Achjo :D Hratelnost zatím vypadajíc jako nový UT, který má daleko daleko větší fanbase než nějaký DOOM MP a hlavně za mě o dost preciznější arzenál a design zbraní (no i když na něm z větší části pracuje "kommunita" není se čemu divit), nakonec ještě doufám že bude mít UT brutální design map, za mě na UT zatím nemá.
    Dále DOOM s prvkama z Quake Live bez těch nejzábavnějších. Vypadá jako by chtěli šlohnout místo, kde bych rád viděl pořádný nový díl Quake (Areny). Podobá se QL hlavně díky itemům což není zas tak žhavé. Na druhou stranu to je asi všechno co z něj vzali (+rail), ten double jump působí tak nějak divně, ikdyž v UT to taky není ještě tak cool, celková pomalost hry nikoho moc nenadchne a nakonec killstrike a pod. zvuky jsou na zdechnutí *6*
    MP doom... hmm, spíš SP, ať se hlavně ten vydaří. Jako marketingový tah tohle myslím moc nevyjde.

    TL;DR doufám že uvidíme třetího hráče v podobě Quake Areny protože, tu hrozně chybí novodobá (graficky), rychlá pařbaaa s pořádnými rocket jumpy, plasma climbingem a super brutálním roz**** nepřítele *16* mhm
  • mě tady podivíni-doomofilové, který zakrněli v polovině 90. let ukopou, ale co si z tý hry (vyjma subjektivních vzpomínek z dětství) asi tak mám přenést do současnosti? vždyť to byla primitivní, plytká sracicka už v době vydání. Proč to mám jako glorifikovat jen proto, že to bylo před 20 lety revoluční, co se 3D a FPS žánru týče? (a vlastně to ani nebylo revoluční, jen některé prvky byly inovativní).

    Ani trochu mě to nezaujalo - už tehdy jako 10 letýho kluka v roce 1995. Quake, System Shock, Half Life, Turok, Magic Carpet, vlastně i ten Duke - proti těmhle hrám nic nemám,,,,,ale dyť ten Doom byl fakt jen o tom najít debilní žlutou, modrou kartu a stačilo jen držet tlačítko pro střelbu - interiery k zblití, level design od Pepíčka po lobotomii.....ale byl to Doom, tak se z toho poserte žejo :-D
    • C-BEAM
      "ale dyť ten Doom byl fakt jen o tom najít debilní žlutou, modrou kartu"
      Omezenost některých lidi nemá meze. Mám sice rád Quake, prošel jsem ho snad sto krát ale vždyť tam rovněž sbíráš klíče jako v Doom. Navíc prostředí je neuvěřitelně sterilní, nejsou tam vpodstate žádné gore efekty, levely jsou převážně malé a stísněné. Doom je mnohem živější, má větší levely, tunu lepších nepřátel kterých je na scéně deset krát více než v Quake, máš mnohem lepší zbraně, všechno je mnohem živější.

      "a stačilo jen držet tlačítko pro střelbu "
      na nejnižší obtížnosti možná, na nejvyšší hru přejde možná 1 ze 100. Quake kterého tady vyzdvihuješ jsem na nightmare obtížnosti prošel bez větších problémů, Doom je úplně jiný level.

      "level design od Pepíčka po lobotomii"
      a také je zábavné že kritizuješ level design v Doom ale přitom vyzdvihuješ Turok který ani level design neměl, to byla totiž po stránce leveldizajnu naprostá nula, přesto, že vyšel 4 roky po Doom

      Dodám ještě jen tolik, že vůbec nebudu volat po tvé kastraci protože nemáš rád Doom, na to máš totiž plné právo. Nekritizuji tě proto že nemáš rád Doom ale proto že jsi hlupák který si nevidí na konec nosu.
    • del0
      1/10
    • jinak miluju staré hry - vyrustal jsem v 90. letech. Ale než sedět u Dooma, raději jsem strkal lidem do zvonku párátka, dělbuchy do psích výkalů a čutal do meruny.....a večer jsem si místo vašeho Dooma pustil holt nějakou adventuru, nebo Lorda Britishe.............FŮŮŮŮŮJ, ON NÁM KOPE DO DOOMA!!! VYKASTRUJTE HO :-D
      • Asharak
        Kopeš do všech starých her víceméně, škoda, mohl ten dělobuch vybuchout rovnou v tom výkalu a ruce i výkaly by byly hustě rozsrajdované po celém těle *Běsnící tvář DOOMA*
  • x_ander
    No mě bude zajímat hlavně atmosféra a hratelnost v singleplayeru, takže zatím si nějaké soudy nechám od cesty.
    • Sr_Lobo
      Svatá pravda. To je asi jako kdyz vysel DayZ ve verzi 0.22 a lidi zacli nadavat jak je to rozbity a na houno *15*
  • Mě se to nelíbí, měl jsem rád trojku asi ze všech doomů nejvíc protože měla super Horror atmosféru, tohle opravdu vypadá jako když v mixéru rozmixujete Halo + Unreal + Quake a podáváte na sucho a bez lásky.
  • Mam z toho zmiesane pocity. Dost zaujimave bude ako im vyjde SP, z toho zatial neukazali nic ani o com je pribeh ani z lokacii. Co sa tyka MP, je to take divne. Chapem ze museli robit kompromis v dynamike hry koli konzolam a gamepadom ale aj celkovemu vyvoju v hrach za posledne roky ale aj tak. Obavam sa ze z tohto nebude pro MP hra a dost mozne ze prvej vlne zaujmu budu servery zyvat praznotou. Ale rad by som sa mylil.
  • Inquisitor
    Je to kvák není to kvák?
  • Tady se zase vyrojilo expertu na Quake *6* . Kazdopadne to vypada vcelku lacine a ja dam prednost radsi novemu UT.
  • Neleze mi do hlavy arzenál - dynamikou to silně připomíná Q3 (ač je to pomalejší) a bohužel, k mé nelibosti i arzenálem - fakt nevím co tam dělá railgun, ten opravdu patří ikonicky do jiné série...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit