Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF3 = nejlepsi valecna FPS ktera zatim vysla. CS je mrtve. a toto je jasny dukaz.
    • DarkHawk
      To ja si radši zahraju CS Global Offensive než Battlefield 3. A nejlepší válečná FPS to není ani náhodou. První Medal a první CoD jedině tyhle tituly se mužou nazvat nejlepšími válečnými FPS.
      • Zkus je objektivně porovnat s jakoukoli dnešní střílečkou (Grafika, zvuky, prezentace, hratelnost, životnost) a pak mel pantem.
        • DarkHawk
          Vylodění v Normandii v prvním Medalu to je nezapomenutelné. A plno dalších scén to samé i Call of Duty. Nové BF3 muže mít grafiku jakou chce, ale stejně to je koridorovka s mačkáním tlačítek a příběh asi takový, že ti to hned po dohraní vyšumí z hlavy a hned na to zapomeneš. A nezjímá mě takové, že to je hlavně o multiplayeru v Dice vypustily launch trailer, který vypdal dobře a slibovali nabušenou kampaň, ale opak je pravdou. A ty mi tady něco budeš říkat. Prostě klasické výroky fanboyu nebo novodobých hráču, kteří nezažili dobu kdy se opravdu dělali kvalitní hry.
          • Psychotic
            Ale já jsem je zažil. Jen si nepletu nostalgii s kvalitou hry. Řeknu ti, že z objektivního hlediska je Heroes of Might and Magic 5 daleko lepší, než dvojka... což ale neznamená, že dvojku nepařím doteď, zatímco na pětku se už nějaký ten rok přáší.
            Teď ale ke střílečkám: O Medal of Honoru nemůžu mluvit, sice jsem ho hrál (jedničku a Underground, pak jsem skončil), ale je to příliš dlouho a nevzpomínám si na moc věcí, nicméně Call of Duty nemá příběh žádný. Odehrává se za 2. světové války a hrdina má nějaké jméno, ale dějovou linku nemá žádnou, postavy také ne... a "nezapomenutelný moment", který popisuješ? Jsem si jist, že první scéna v Killzone 2 nebo pád domu v BF3 bude mít na o deset let mladší hráče stejný efekt (btw tuším, že použít dvě předložky za sebou je gramaticky nesprávné, že?).
          • tady se ale neřeší singl, pro mě je BF3 nejlepší multiplayer FPS světa, singl stojí za prd a nevyrovná se starejm kouskum ale to neni nic nového
  • Lawliet
    prdááls... konzolovej interface konzolovej pohyb co jsem viděl .. před pár lety by mě nenapadl ani tak blbej vtip že counter-strike bude na konzolích teď už je realita všechno *1*
  • zlate BF3 :-D nahral sem dost cs 1.6 ale po BF3 mě už zadne jine FPS nezajímá
  • mirroj
    To si snáď robia srandu. Veď tie animácie sú úplne smiešne. To aj v Quake 3 chodia tie postavy reálnejšie.
  • To je jako normalni to vyskakovani zpoza rohu?!
  • Koukám, že nás tu je víc, co pověsili CS na hřebík a přešli k BF :-)
  • vyzera to dobre, mam pocit ze sa snazia to nepo*urvit. akurat ked vidim ten kriplavy pohyb... prezentovat FPSku, este k tomu CS na konzole, nechapem taky pristup.
  • CS 1.6 to nepřekoná, ale taky to vypadá dobře.
    • souhlas *5*
  • jindra.veliky
    noob server. co to hraje za lamu? na 1:45 tam ma na radaru nepritele za zadama v tom podchode a on de dopredu a za chvili stejne sitauce...

    no jinak vypada to jako 1.6 takze nic moc *7*
    • Nevim jestli se mam smát nebo brečet. "no jinak vypada to jako 1.6 takze nic moc" Doporučil bych návštěvu očního lékaře, protože srovnávat toto http://oldgame.cz/uploads/counter-strike-1.6-screenshot.jpg a tohle http://www.gameshadow.com/patches/counterstrikego/images/trailer_medium.jpg a říct že je to stejný, je oční vada, nebo debilita. *7*
      • RavenHolm
        Hlasuji pro druhou možnost:)
    • Dávám ti mínus už z principu *1*
  • Naprosto zbytečná hra 15 let koukám na to samé akurát se mění název.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit