Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim podívejte na předešlé UFC na xbox360. Jestli tohle ma byt nexgen tak to je vysmech . byla to hra kvůli které jsem uvažoval o koupi nové konzole, ale po shlédnutí videi jsem tak nějak ztratil chut
    • IMHO kým vývojári zvládnu využívať výkon nových konzolí naplno, môže to trvať aj pár rokov. Stačí sa pozrieť na predchádzajúcu generáciu - ich súčasné hry vyzerajú o dosť lepšie ako tie najstaršie.
      • A v pripade EA a sportovych hier, nuz musia si predsa nechat nejake nove features aj na dalsie rocniky:) Ono aj pri prechode z ps2 na ps3 a xbox 360 tie sportove hry mrte osekali aby potom mohli dalsie rocniky machrovat ake super nove veci pridavaju.
  • Souhlasím s dojmem pomalého zápasu. Neznám pravidla MMA a nevadí mi to, hru vnímám jako zástupce žánru bojovek. V rámci bojovek nechť má každá hra své tempo (VF není Tekken a Tekken není DoA), nicméně zde prezentovaný zápas je zvláštním způsobem rozvláčný a trochu mi evokuje soubojvé pasáže v Shenmue, viz
    www.youtube.com/watch?v=tTre8mhihgQ&t=5m50s
  • Pokuď autor nerozumí pravidlum MMA a celkově se nezajíma o tohle odvětví tak ať příště žádnej takový článek nepíše protože z tohodle se mi otáčeli v sloup *13*
    • Na to aby clovek videl ze jim proskakujou textury musi rozumet pravidlum? To je teda lepsi, aby se vubec o ty hre nepsalo? Ani tam nikde ten sport nehodnoti, z ceho se ti otacely?
  • Aleši, Aleši. Opravdu nám musíte u každé novinky podsouvat své ničím neopodstatněné dojmy? Proč jste třeba nepřihodil do článku odkazy na všechna videa, co jsou k dispozici? Co třeba počkat s vynášením osobních názorů na demo (mělo by vyjít co nevidět, jestli si dobře pamatuju). Píšu to jen tak k zamyšlení.
    • Já mám spíš dojem, že tobě vadí autor článku... Nikdo ti nebrání, aby ses na ty videa podíval jinde
    • Sám za sebe jsem rád když se v článku objeví i vlastní komentář pisatele (pokud nepřebíjí téma článku samotné). Když už nic jiného, tak proto, aby bylo co rozebírat v diskuzi ^_^
    • Musim souhlasit.
  • taky si myslím, čas aby udělali ten ženský box nahoře bez *1*
    • Anebo ten pánský "dole bez". Využili by v těchto partiích propracované fyziky a ragdoll efektu.
      • Jezisi Kriste! Ja ted ten obraz budu mit pred ocima celej den...
      • tak každému dle chuti, že, já radši ty holky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit