Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč, ale docela se mi líbí, jakým směrem se CoD vydává. Druhou světovou chtějí stejně jen tupečci, kteří mají roztomiloučce nádherné nostalgické vzpomínky na "dobré" první dva díly. Jenže člověk, co není slepý a úplně vymaštěný dávno ví, že to bylo to samé, co vychází dnes, akorát zasazené do druhé světové. Nic víc.

    Nemějte mi to za zlé, blbci, co já se druhého a prvního MW dílu napařil... to bylo hodin, ale je třeba si uvědomit, že to bylo úplně stejné jako to, co nám servírují i dnes, akorát předtím nikdo nepíčoval, protože to bylo jakžtakž nové.
    • Jack1947
      Tehdy by si to nenapsal... po boji je každej generál. *7*
      • Urážka je spíš to, že za to chtějí pořád stejně tolik peněz. Oni jim to "hráči" budou sice stále kupovat, ale bylo by dobrý, kdyby namísto 60€ to stálo tak 15€ a všechna DLC k tomu byla zadarmo. Pak by bylo vše v pořádku.
        • Jack1947
          Kdyby tam nebyl SP, bylo by to moýní i levnější no. Vždycky platí když se ti to nelibí tak nemusíš to sledovat/hrát. Ozvat se můžeš, to jo. Tak oni hráči dali najevo že rok co rok už jim to nevadí tak proč by to neprodávali. Vždyt blaho hráče je vřdy až na prvním mistě ne. *2*
          • Nejde o to, že by se mi to nelíbilo. Jen mě štvou určitý aspekty kolem téhle série. Já si to každoročně beztak vždy zahraju. Zadarmo, ano, pobavím se, ale kdybych za to měl dávat každý rok 60€ při vydání, nebo čekat na slevu (mezitím vyjde další díl), tak bych byl buďto úplně blbej, nebo bych se pokaždé jen načekával jaxviň. A ani jedno mě neláká.
            • Jack1947
              Já vím no, kor ještě navíc dávat za takové peníze a být ještě oblažován přítomností WH a cheaterů kteřý se ti budou smát do obličeje? o ¨failled matchmaking ani nemluvě mmm...
  • Pro mne je COD mrtvá hra. Pokud SP a z druhé světové války, tak jedině pořádný remake prvního dílu Brothers in arms a nejlépe za opačnou stranu.
  • cumpi3
    Já bych na CoD nenadával za linearitu a koridor, neboť to neznamená špatnou hru...jde o to, jaký je to koridor a v tom CoD podle mě selhává...takové Half Life je koridor...projdeme věznicí, městem...pořád za nosem ale je to tak úžasná cesta *14*
  • Celý gameplay vystihuje jediné slůvko: KORIDOR! Koridor jak prase! Mizerná předražená hra s ještě víc předraženou exkluzivitou pro ještě mizernější konzoli. Zlatý BO2, tam to sice také nebylo dokonalé, ale takový tunel jako v této ukázce tam nikde nebyl. Na kritiku enginu už ani nemám sílu. S každou další uvolněnou sekundou hry roste mé přesvědčení, že letos opět vynechám. Jesti příští rok zklame i TreyArch, tak pro mě CoD definitivně končí. (Koneckonců v tu dobu vyjde nový Battlefront...)
    • na koridoru jako takovem neni nic špatneho, existuji kvalitní strilecky postavene na koridoru napr. doom, wolfenstein. i v realne bojove situaci se muzes dostat do koridoru, treba ve slumech, v budove, v uzky ulicce a pod, nebo v troskach. a jsou vojaci specialne trenovani pro boj v stisnenych prostorech, napr. brazilska tropa d´elite
      • Jack1947
        Ano, když je zpracován nějak lépe, než jak nám to předkladá COD s nekonečným respawnem vojáků.
        Tak taky nemám nic proti ale takhle, to nestojí za řeč vůbec.
        • ono i ten respawn se dá částečne vysvetlit jako že neprítel drží nejakou pozici a chodí k nemu posily, ktere treba priveze transporter nebo vrtulník nebo tam dobehnou. No a když tu pozici dobiješ tak se logicky zase stáhnou a preskupí. v realu ti taky chodí posily - podle okolností
          • jo a autoheal vysvetlis tak, ze nepriatel disponuje strojom casu, urychlil cas a ty sa tak rychlo liecis :D :D :D
          • Jack1947
            Ne, maxi tohle je jiiné spawn nepřátel těsně před checkpointem značí že uměle se snažily natahovat hratelnost nikoli obtížnost není to reálné ani omluvitelné prostě to tak je. *3*
    • Jack1947
      Přesně už není ani síla ani chut hejtovat, kéž by si takhle řeklo i více lidí že tenhle rok radši už vynechá ale né oni to koupí a budou se brodit zas a znovu. 5hodinová kampaň ani ne a pak nekonečné COD orgie v multiplayerových klání to vše za více jak litr.
  • Ví se vůbec něco o enginu? Mě to přijde pořád jen jak vylepšený starý engine *13*
    • Už ani nechápem prečo všetci očakávajú nový engine (vrátane mňa). Autori sú s ním zrejme spokojní, vedia v ňom robiť a Activision chce čo najväčší zisk, takže môj názor je taký, že keby chceli nový engine tak ho už dávno majú alebo minimálne minulý rok v Ghosts keď debutovali na "next gen"...
    • to je furt ten engine na kterym běžel Quake 3 Arena, ale drží se stařeček to zas jo *4*
  • Náhodou ten přesun do docela "hardcore" scifi vypadá zajímavě a když se to nepovede, tak to celkem v pohodě u týhle série přežiju
  • Jack1947
    Myslím že už dosáhli maxima, nemám víc co bych napsal. *7*
  • vyzera to super :)
  • Harry_Styles
    to vypadá dóst dobře, tuhlé sérii můžu *5*
  • mne se to teda líbilo, graficky to vypadá užasne a taky hratelnostne. puvodne jsem tu chtel hejtovat ale padla mi sánka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit