Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Takže zase jen změna prostředí, jinak stále totéž?
  • AI slepá jako kdyby měli párty v likérce Drak.... Hráče nevidí když tam stojí na skalce.
    Jinak takto to snad nikdo nehraje, tak se pomalu otáčí a dívá okolo.
    • "AI slepá jako kdyby měli párty v likérce Drak.... Hráče nevidí když tam stojí na skalce."

      A máte pořádné zkušenosti z nějakých akcí v terénu, aby jste byl schopný objektivně posoudit, zda člověk je schopný vnímat periferním viděním pohyb kdesi na horizontu, když má přímo před očima pár zmítajících se rebelů, které plánujete v nejbližších vteřinách odprásknout???

      Z vlastních zkušeností (na Airsoftových akcí) můžu říct, že je obtížné zpozorovat pohyb kdesi bokem, když přímo před očima máte jiný cíl...

      ...takže chování AI ve hře je akceptovatelné.
    • To ze te nevidi ovsem neni absolutne zadna chyba. Nekdy si na to vzpomen az si budes hledet svyho a vubec nebudes mit poneti, ze kousek od tebe nekdo je. Zcela normalni vec. Ovsem ano, z pohledu typka stojiciho na skalce to, ze te zezdola nevidi, vypada divne, ovsem po zapojeni mozku prijdes na to, ze to absolutne divny neni. Ovsem ano, slabomyslny cechacek mozek nezapojuje, takze to je jasny.
    • Nehraje no, protoze kazdej je naprostej idiotek a trha mysi a pobiha tam jak retardek. Jakmile postavu v sebelepsi hre predas hracovi, je z toho komedie. Nekdy si to ovsem zkus zahrat tak jak to hral v tom videu. Mozna az budes starsi, tak se pristihnes sam jak to vlastne delas. A proc bys to delal? Protoze docenujes ten svet, nebezis slepe a neskipujes za 2 sekundy krasny prostredi, ktery stalo spoustu prace.
      • " tak se pristihnes sam jak to vlastne delas"
        hele, a ty už ses někdy přistih, jak to děláš?
    • Nejlepší je, když tohle vidíš na videu a nadáváš, pak tu hru koupíš a zjistíš, že tam udělali druhý extrém. Enemák tě vidí přes tři hory, dva lesy a tři potůčky a to jsi schovaný v seníku za maštalí a okamžitě spouští alarm. *1*
      • FarCry měla na svou dobu a i teď výbornou a uvěřitelnou AI. Od 2 už se to zvrtlo.Ale je fakt, že oba extrémy jsou špatné a je dost těžké to udělat věrohodné. Stejně jako rychlost reakce a přesnost střelby. Někdy je to až okaté, že AI i z metru střílí okolo vás a až na 10+ zásah začne trefovat. Jinde vás vyndát první ranou v mlze, skrz díru v plotě, kdy vám kouká jen oko, na 1km.
    • Jojo, pohyb na horizontu je strašně chytrej pokud chceš aby tě nikdo neviděl. *žehlim* Ke druhé otázce: páčkovači.
  • Ono Far Cry 5 vyzera fakt super, podla mna tu atmosferu trafili velmi dobre, vyzera to byt zabava, celkom by som bol nadseny z tohoto traileru... Ale potom si clovek uvedomi, ze s najvacsou pravdepodobnostou to bude zase reskin rovnakej 'Ubisoft the Game' kde clovek musi vyliezt na najblizsiu vezicku aby sa mu odomkli sidequesty pri ktorych sa budu opakovat 4 tipy udalosti furt dokola. Ale tak dufam ze sa mylim a bude to fakt vyborna hra.
    • No nevím, čekal jsem přeci jen trochu změnu, místo toho to bude druhé Wildlands. Ale i tak se na to těším.
    • cumpi3
      snad takove ty veze pujdou alespon castecne ocurat, tak jako ve ctyrce...kdo nechtel splhat, vyletel helikopterkou nahoru a bylo to... *1* *1*
  • cumpi3
    hlavne opravte ty chyby a vyvezte tu hru (pulku skillu vyhodit, udelat prachy necim dulezitejsim, mene lootu, lepsi odemykani zbrani, variabilnejsi nepratele, lepsi pribeh) ...
    • Ty budeš určitě slepej fanoušek zaklínače.. Ubisoft ví moc dobře jak udělat poctivé RPG!!!
  • "Útok revolverem" :)
  • Hlavní problém vidím v tom, že v herním modelu, který je ve hře nastavený asi od FC3 se toho moc vylepšit už nedá. Můžete lítat, střílet, plavat, jezdit, zabíjet, lovit, prostě všecko. Hra jako FC vás proto musí přilákat hlavně prostředím. Vemte si FC2, příběh bulšit, asi 250x furt to samé - zajet někam, vystřílet stanoviště, dojet si pro léky, najít šutr...ale díky tomu úžasnému a neustále se měnícímu prostředí (savana, džungle, poušť) to byla hra, na kterou rád vzpomínám.
    Jenže tady mi to prostředí prostě nepřipadá dost exotické. Pro většinu američanů je to každodenní život (včetně toho střílení). To je jako byste to nazvali Far Cry jižní Morava - můžete chodit s chlapama do hospody, orat pole a jezdit filetou do práce...no nebude vás to stát nic než 12 kil a 70gb na disku.
    • Morraw
      Souhlasím, že už tam nejde zas tolik vymyslet. Prostě tady máš velké hřiště a dělej si co chceš. Podle mě by dobrá AI udělala v takové hře hodně, kdyby to byla výzva.
      FC2 jsem hrál až zpětně, ale bavilo mě. FC3 super. F4 jsem se vyhnul a Primal byl podle mě zatím nejlepší. Hlavně co se týče prostředí, atmosféry a o něco jiné hratelnosti.
      Do února daleko a do té doby budu mít po nějáké té open-world FPS určitě hlad.
    • No vidíš, mě třeba zrovna tohle prostředí navnadilo ke koupi. Trojku a čtyřku jsem nehrál. Ale postřílet ve hře pár vesnickejch balíků, to bych bral.
  • To vypadá dost dobře hustý že to bude 18+ takže pořádnej masakr jak tam typana rozseká tim combajnem, maskr nejvíč a navíc ten pes čekám game of the year
  • Jack1947
    Odted budou všechy hry alá widlands? uh ohh...teds všechny od ubisoftu myslím.
  • Sranda, že tohle má pegi 18 a Vávrovo realistické rpg pegi 16 *15*

    Ta módu psů všude je dost trapná. Zejména protože ten pes tam je většinou nesmrtelný...To pak vypadá blbě.
    • Bacha, ve Far Cry bejvaj prsa, čili automaticky 18+ V Kingdom Come prsa nebudou, takže 16.
    • Paulcz
      No, sice to má to PEGI 18, ale barvičky jsou jak z omálovánek..
  • maros.goc
    3ku som nehral, 4ka ma nudila, toto ale vyzera fajn:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit