Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děcka, řekněte rodičům, ať Vás vezmou na střelnici. třeba budete mít tušení o čem ta střelba vlastně je *3*
    • A o čem teda je? Pokud možno to rozeber z hledicka chemia a fyziky, děkuji.
    • Rodiče nestřílejí. Rodiče jsou pacifisté. Někdo bych řekl hipíci... Co teď? *9*
  • tak je hodný bobíček *4*
  • Udělalo by to na mě dojem kdyby ti magoři byli musulmani...
    • Jack1947
      Stejně jako ve COD WW2 nebudeš hrát za němce...
    • jamar28
      Tvl a to říkáš v době, kdy hra čelí kritice za rasismus kvůli tomu, že se odehrává v Africe a tudíž tamní zombie jsou hlavně černoši? *1*
    • Zblaznil ses? Kdyby ta "sekta" byli musulmani, nebo hnědí lidé, ziskovky by je za to ukopaly k smrti. O těchto tvorech se ale nikde nesmí člověk špatně ani zmínit, okamžitě je - v lepším případě mazán/banován. Možná i tady, však uvidíš.
      • a proč by tu měli nechat psát hnusně o komkoliv, muslimové jsou lidi z masa a kostí, stejní jako ty, jen často chytřejší, vzdělanější a zkušenější, ty tu jen dáváš na odiv svou hloupost a netoleranci, hnus *11*
        • To že někdo vypadá na první pohled přibližně jako já ještě neznamená, že umí používat mozek, má hygienické návyky, chodí do práce a tím umožňuje fungování státu, nebo třeba dokáže rozlišit realitu od vyfabrikovaných tísíc let starých nesmyslů, které si lidi navymýšleli, aby se jim psychicky ulehčilo, nebo aby mohli ovládat jiné. Vsadím se, že kdyby ses vedle mě postavil například ty, taky by nebylo hned jasné, jak to s náma je. Rozseknul bys to teprve až by jsi promluvil.
          • to ale přece není otázka rasy, víry, nebo místa původu, jestli se dá nějaká skupina lidí zfanatizovat, to už jsme viděli mockrát, viz Němci za 2. světové, nebo Japonci, Rudí Khmerové a mnoho dalších, co taky věřili nesmyslům co si lidi navymýšleli a dokonce v jejich jménu páchali genocidu, to se může stát v jakékoliv části světa, ale u tak obrovské skupiny jako jsou muslimové, kterých je na světě 1,7 miliardy, nejde posuzovat všechny najednou, je třeba vykořenit ty extremistické skupiny mezi nimi, což rohodně nebude jednoduché, ale ani nemožné
  • homeles8
    Ještě jsem nehrál žádný FarCry, ale toto si zahraju, líbí se mi to *4*
    • doporučuji Far Cry 3
      Člověk pořádně zjistí, co je to definice šílenství =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit