Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az na ten stupidni konzolovy combat system to vypada dobre.
  • Ja chapu, ze v post apokalyptickem svete je malo streliva do palnych zbrani, ale proc tam nejsou aspon kuse. U lepsi kladkove kuse neni problem dosahnout energie strely kolem 200 J a to uz trumfne lecjakou palnou zbran. Na 50 metru je to presna a smrtici zalezitost. Jsem si jist, ze ve svete, kde funguji mechanici a automobily, by se strelnych zbrani nevzdali a minimalne ty mechanicke by byly standardem.
    • Tak nějaká ta kuš tam určitě bude.
  • double post
  • waaauuu,,,,tak to chci!!!!!!!!!!a taky ze budu mit v zari!!!!!!!!mam rad tyhle otevreny svety:c)))
    • Rejsek
      "Wau" delaji cokli v nemecku :-)
  • Vypadá moc dobře...až na ty souboje. Všichni jen stojí a čumí na to, jak jim zabíjíte jednoho z parťáků....pak dalšího, atd
    • Dneska zcela běžný soubojový systém pro většinu mainstreamovek (bohužel). Základ viz Assasín a Batman. Snad tam bude i volba obtížnosti.
  • Na ps4 to bude krasa,jak opravili u ps4 anizotropni filtrovani textur,a patch do drive clubu a system software 2.51.Lidi to je tak krasnej obraz!Do oci bijci ten rozdil.Na prvni pohled jsem si toho vsimnul i u blood borne.Mad Max vypada moc pekne,hned po fifa 14 druha multi platforma,kterou kupuji.
    • No a ne?Kdo mi dal minusko je bud slepej,nebo blbej a nebo nevlastni ps4!Protoze ten rozdil v obraze je markantni!
      • Rejsek
        Spis jen asi tolik neprozivaji tve nadseni ;-)
  • Od autorů není rozumný nápad stanovit datum vydání na 4. zaří. Někdy v té době vychází METAL GEAR SOLID V, a v jeho stínu může i vynikající hra zapadnout.
    • Aby nezapadl MGS bez Kojimy. Alespon ja u thoto dilu budu mnohem opatrnejsi. I kdyz jsem ted na Vite opetovne propadnul Peace Walkerovi.
    • Sice muze zapadnout,ale zalezi na hodnoceni hry,treba tady na games cz.Neni problem koupit tu ci onu hru pozdeji.
  • Vypadá to dobře.

    Vypadá to sice jako RAGE, které je už nějaký ten pátek venku, ale je to dodnes jedna z nejlépe vypadajících her. Teď jen aby to nebylo tak prázdné jako právě RAGE, ale o to se snad Avalanche studios postarají mají dost zkušeností z Just Cause. První co mě napadlo GTA + RAGE + UNCHARTED (Uncharted jen kvůli hlavní postavě, které zezadu dost Nathana připomíná).
    • Rage ale vykradol Mad Maxa...a na totalku. Ale hra to bola super...snad i MM bude.
  • Perfektni!Krasa!Ted jsem kecal s jednim grafikem,a apsolutne nemuzem srovnavat pc grafiku a grafiku konzoli.Je to porad odlisna archytektura.Co mi rikal o ps4,tak gpu je silnejsi jak u xboxu one o 60%,graficke jadro ma z 7900 series+rychla gddr5 pamet skalovatelna na 5500mhz zdilena,a dokonce ma 72TMUs,takze ma vice jak titan,ten ma 64TMUs a rops ma stejne32,plus naky pomocny jadro,co xbox nema,a tohle gpu je pekna bestie!Akrad ten procesor,ten je pry take skalovatelny,a zalezi na ingenyrech sony,jestli to bude bestie,nebo kasicka.Neco co ma ps vita,na ten spusob je to delane,precte si neco o arm cortex a9,a na ten spusob je delany pr.V ps4,akorad v mnohem vykonnejsi variante.
    • Nezapominejte,ze je vse zakazkova vyroba,a ze to dela AMD,vubec nic neznamena!Kdyz kouknu na youtube:ps4 vs xbox one gpu,tak nikde na procesoru neni napsane AMD!Jakoby vlajkova lod next gen konzoli,ja tam vidim sony computer entertainment system.To sami xbox,kde je naky AMD,ze to vyvujelo AMD?Konstrukci a plany udelalo sony computer entertainment system pro svi potreby a AMD to jen postavilo.
    • Je to pravda,grafika i procesor je v ps4 modularni!Zalezi jak to postavis a kolik by to melo spotrebovat energie,aby se to uchladilo.Priklad arm cortex a9 :v zakladu to muze byt jedno jadro s 16kb casch pameti,a neni z nej problem postavit quad core s 64 kb casch(32 pro data,32 pro instrukce),a az 8mb casch l2,nebo byt grafickym medialnim modulem,pro vypocet graficky dat(neon)atd atd.
    • A taky rikal,ze ps4 je tak levna,protoze jsme namysleli na blueray mechaniku,ktera je uz dnes levna,ale umi cist blueray az o objemu 400gb!Ale zas neumi cd.Jinak by ps4 stala kolem 16 tis.Takze sice nektere hry se nevejdou na 50gb disk,ale pro ps4 do budoucna zadny problem.
  • Corvus
    No, tak musím napsat, že mě už dlouho takhle na první dobrou trailer nezaujal. Vypadá to fakt božsky. Pokud se splní vše, co jsem viděl v ukázce, tak do Mad Maxe 100% jdu.
    • Az me znervoznuje jak casto mivam v posledni dobe chut kupovat uz po prvnim videu :) Star Wars, Deus Ex, Mad Max....

      Na druhou stranu me tyhle projekty zaujaly uz ted, tudiz nezbyva nez ignorovat nachazejici marketingovy masaze. Vzpominku na trailer nechat postupne blednout. A pak si uzit az vysledek, bez predcasnyho budovani ocekavani, srovnavani s podobne tematicky situovanymi jiz existujicimi projekty a obecne staveni nenaplnitelnych vzdusnych zamku.

      Maximalni mozna nevedomost je totiz vylozene osvezujici. U filmu to tak delam uz dlouho. Zkouknu trailer (obvykle dlouho pred premierou) a co me zaujme zanechava stopu v moji pameti jen jako nazev. Tomu se pak vyhybam a v dobe premiery si nepamatuju vic, nez ze me zrovna tohle necim imponovalo. Jenze uz nevim cim—cistej stit, pripravenost nechat se prekvapit.

      Clanky, recenze, kratky dejovy synapse, vlny internetovyho nadseni, nebo hejtu, nas o cerstvy a svezi pristup ke kreativni tvorbe pripravuji. Ten informacni balast kolem vseho je podle me jedna z tech stinejsich stranek, ktery internet zplodil. Hlavne se nejak internetove realizovat a vubec nejak virtualne "existovat". Ale to uz me myslenky zase nesou nekam jinam :)
      • XorxoxTalarius
        No zrovna u Star Wars bych doporucoval zustat skepticky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit