Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Klasický TPS open-world v pustině se spoustou lidí k zabití, věcí k sebrání a úkolů k splnění. Tenhle typ her já můžu. A přesto, že post-apo není moje srdcovka, tak je to aspoň pěkná změna po AC, Batman atd. (stejně jako loňský Shadow of Mordor)
    Atmosféra a hlavně scény s autama vypadají hodně dobře.
  • Nedavno som videl celu trilogiu na bluray..dvojka je genialna..jedno z naj postapo s top auto nahanackou ever. Alebo aspon s jednou z naj. Plus je to fakt vtipne atmosfericke. Odporucam. Plus k tomu i guilty pleasure Doomsday ktory Mad Maxa totalne vykrada...
  • maros.goc
    prekvapilo ma zistenie, že sa tá hra bude braťa dosť vážne
  • This game will not succeed.

    I guarantee it.
    • Zase nejaka AC kopie kde jim zabijis partaka a ostatni jen cumi nez dokoncis animaci a pak se na tebe vrhne dalsi nestastny clovicek a ostatni jen cumi.
      • alladjex
        Přesně tohle mě taky v traileru "zaujalo". Ani jednou nezaútočili dvě postavy najednou. Pokaždé čekali až dodělá právě načatého kamaráda. V Shadow of Mordor to tuším bylo taky tak. Vůbec nesoudím, že to někomu nevadí nebo ho to baví, ale pro mě tím i pěkná hra ztrácí veškeré kouzlo. Prostě jen řada virtuálních prasátek čekajících na popravu.
        • Moje slova. Mě se taky líbí to zasazení, ta grafika, všechno dobrý.. ale panebože ten combat, to je fakt jak na oslavě. První mi popřeje babička, potom dědeček, a až se všichni dokola vystřídáme tak je hotovo. znovu a znovu. přitom to zasazení úplně vybízí k nějaké guerille nebo záškodničení... kvůli tomuhle mě nebaví batman a shadow of mordor. tupárna.
          • Lukyz
            Shadow of Mordor jsem nehraál, ale v Batmanech utočili klidně i dva útočníci. Trochu to kazí zážitek, ale pokud jich bylo víc tak byste neměli šanci provést counter, takže by hlavní hrdina byl mrtvej jakmile by na obrazovce byly víc jak tři nepřátelé. Napadá váš nějaká mechanika jak tohle vyřešit?
            Snížení počtu nepřátel není moc elegantní řešení...
            Nejde o žádnej hate, fakt mě to zajímá *4*
            • A co proboha uhýbání do stran? Co kotouly? AI jde změnit vždycky. Řešit to jde a jestli myslíš, že ne, tak jsi mimo. To je jenom stupidní mainstream trend, že to uděláme na efekt, hlavně pro konzolisty a pro děcka.
            • Tam kde jich na tebe muze vic, tak jsi super oddolnej, aky blbost, ale nekomu to vadi min.
            • XorxoxTalarius
              Space Marines to mel resene tak, ze jsi musel proste vetsimu mnozstvi nepratel ustupovat, pripadne je svoji zbrani knock backnout, ale klidne te mohli umlatit
  • Tanatonaut
    Hlavně mi tam zatím chybí nějaký baby, v kůži, s trnovými nárameníky a šílené až na půdu.
    • Corvus
      V té kleci, kde Max bojoval i ve filmové trojce, rozhodně je ženská. Je to vidět... :)
  • VaZqeZ_EU
    Připomíná mně to konceptem i stylem hru RAGE.
    • Kombinace RAGE, FUEL a Fallout 3.
      Každopádně budu sledovat, jak tahle hra nakonec dopadne. Snad dobře.
    • RazorProduction
      Ne,RAGE mi pripomina konceptem Mad Maxe.
  • Jó,tak to se už těším..vypadá pěkně a jestli tam bude taková atmosféra aspoň trochu jak ve dvojce jak píšou..pecka *4*
  • Hrube jak cyp!
    • Co je to "cyp"????
      • Nevyučený havíř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit