Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypadá opravdu "děsivě".
  • Yeah. Lebo survival znamená behať po ulici medzi desiatimi zombi a rozbíjať im hlavy kladivom.

    Pitiful.
  • hznk89
    Taky Vám ty vlasy od zombie připadají jako vlasy od plastových hraček?
    • Amylee.Anderson
      To byl Danny Zuko!
    • Inquisitor
      Igráčci útočí :)
  • To uz byl kvalitou uplne nekde jinde Land od the Dead z roku 2005 :-D tohle je dobry vtip.
    • Inquisitor
      Taky mě napadlo, že to vypadá dost podobně. Jenom ty zombíci vypadají líp v Land of the Dead. Nejsem nijak zvlášť zatížený na grafiku, ale musí to mít aspoň pěknou stylizaci. Ale tohle je opravdu dost bída.
  • Grifus
    Jo tak podle toho videa to neni ani "becko" ale rovnou "cecko" (mozna i hur). To se nam holt zase nekdo snazi vydelat na zname znacce, bohuzel pro hrace nestastnym zpusobem. Hra by mela vypadat ve stylu Dead Islandu, jen s mnohem mensim poctem nepratel, respektive tedy s mnohem mensim poctem souboju, kdy misto zabijeni by mel nasledovat utek do relativniho bezpeci...
    • Kdysi vysla obdobna "ceckovina", Land of the Dead se to tusim jmenovalo, jak kdyby mu to z oka vypadlo :)
  • Tak on někdo čekal tří áčkový titul nebo co (řečnická)? Pro někoho, kdo má rád kosení zombíků v jakékoli možné podobě to špatně rozhodně nevypadá.
    • GlaDOS
      Mám rád zombíky, mám rád svět The Walking Dead (dokonce i druhou řadu seriálu), hrál jsem spoustu zombie her, ale tohle vypadá špatně.
      • Moje chyba, zapomněl jsem se zmínit, že platit za to ale nehodlám. Proto jsem tak optimistický.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit