Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tak todle vypadalo docela slušně. Samozřejmě zdejší kiddos budou hatovat, protože nemají tucha, jak má vypadat dobrá fps, ale jinak, celkem slušné. Doom stejně nikdy hororová hra nebyl a bát se u toho v podstatě nedalo a nedá. Tak proč radši neudělat hustou řežbu, ještě přidat trochu metalu a bude to cool.
    • C-BEAM
      když ještě někdo pochybuje, že tato ukázka je oničem a že nejlepší co mohli udělat, je začít od nuly, tady máte důkaz.
    • Zrejme ty nemas tucha o cem to mluvis. Az prijde valka, pro tebe si dojdu jako pro prvniho.
      • TheGGG
        *1* *1* *1* A až si pro mě pujdeš, vezmi mi na rohu dva nebo tři obložený chlebíčky. Kup si taky něco pro sebe na večer, protože až pujdeš odemě, už nebudeš schopen si něco koupit. *3*
        Nebojte pane cenzor, já mu nevyhrožuji, utlačovat předpubertální wanna be tough gangsa mě nikdy nebavilo. *5*
  • Viem si veľmi dobre predstaviť, ako vývojári v Bethesde mlátili pol roka do klávesníc a tabletov, potom to niekomu ukázali a ten ich odbil otázkou: "Where is DOOM ?". Potom sa klepli po čele a začali odznova :)
    • otazka je jestli na tomhle skutečne delala bethesda, nebo nekdo jinej, možna id soft
  • Vogon
    Ještě že to zrušili, Nechtěl bych, aby jakákoliv legendární videoherní byla pošpiněna klasicky stupidní "modern millitary shooter" nebo něčím "meh" jako Rage. I když kdo ví, nový wolfi měl taky hloupou mediální kampaň a hrozné demo, ze kterých to vypadalo strašně.
    • Sr_Lobo
      No u Wolfika zrovna byla ta medialni kampan naprosto dokonala. Doted mi v playlistu strasi vetsina pecek od Neumomd Records ;-)
    • Novej Wolf měl absolutně tu nejlepsší reklamní kampan vůbec. Ty trailery byli geniální.
  • No asi bych si po těch letech chtěl už taky vychutnat masovky s vozidly jinde než OFP/Armě a jinak než jako pěšák v koridoru .... (cuknutí při rozjezdu se mi líbí)
    A pro mne za mne ten ertefakt v pozadí , klidně z toho pozděj mohl být klasický pekelnický single boy Doom : /
  • JohnyTheZik
    "Hra by to byla sice jistě velmi pěkná, ale ta pravá hororová atmosféra, ta jakoby se zcela vytrácela, nemyslíte?"

    Nevim no, hororovou atmosferu mel mozna Doom 3, je to teda ta prava doomovska? :D
    • Vogon
      Jako malý jsem se Dooma hodně bál(Bál jsem se i psů z Wolfenstein 3D *1* )
      • JohnyTheZik
        Mne zas prisel silene strasidelnej starickej Spellcross, to je vpohode ;D
        • Jenže ten měl atmosferu že se dala krájet. Bože to byl věk.
        • drasta
          Pro me byla nejstrasidelnejsi hra ufo enemy uknown... kam se hrabal doom :D
      • nightborne
        Já sem vždycky dohrál první úroveň první epizody Wolfa 3D a dál už jsem nikdy nehrál, pač jsem se moc bál... tak sem pořád sjížděl tu první dokola *1*
  • Sr_Lobo
    Zas tak zle to nevypadá... ale teda nevim co to má společnýho s Doomem *15*
    • Vývojáře , logo ... Kojimu *3*
  • No z krátkého render filmečku težko něco vyvozovat, snad jen, že to vůbec nepřipomíná Doom.
    Hra by to třeba mohla být dobrá, ale s Doomem to moc společného nemá.
    Možná to nemuseli rušit, ale vydat to pod jiným názvem.
  • spíš mi to přišlo jako Call Of Doom
    • Apocalypse Warfare
      • Doom of Duty.
  • "Jak vidno, ukázka sice ukazuje z technologického hlediska velmi pokročilý projekt a je na co se koukat"

    Jde o fake render, jehoz ucelem melo byt mateni hlav pissalku na prezentacich spojenych s fetovanim chlebicku na rautech. Je usmevne, ze i po smrti projektu se nejeden nachytal a zabery povazuje za ingame.
  • XorxoxTalarius
    Prilis male mnozstvi udaju na to abych si mohl udelat obrazek, ale mohli to prejmenovat na Quake a s klidem to vydat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit