Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Ty karty jsou pro Steam solidní byznys. Za posledních 24 hodin to ukazuje u karty že prodáno 92 tisíc kusů. Karet je 10 druhů, tak lze bez problémů předpokládat 900 tisíc otočených karet. Na každé má Steam +- 2 eurocenty. To máme 18 tisíc eur za 24 hodin za nic (tedy vlastně za to, že pořádá slevovou akci). To je skoro půl milionu korun za 24 hodin. Fakt dobrý byznys :)
    • MartinStary
      ty karty snad odkupuje Steam za ty centy nebo za gemy,
      NÉNÍ TO TAK?????
      • ucho
        Většina lidí je prodává (Za poslední měsíc jsem na kartách vydělal 20 eur) dalším lidem. Z každé transakce má Steam procenta. U transakcí v malých hodnotách jsou to 2 eurocenty. Vzhledem k údajům u těch karet se ty karty točí celkem dost (a to číslo ukazuje prodej na marketu za posledních 24 hodin).
        • Může to být zkreslené. Možná část lidí prodá duplicitní kartičky a za získané peníze koupí ty co jim chybí. Takže vlastně nic neutratí.
          • Kravicka
            Jenze on mluvi o steamu ze vydela tak ci tak. Ty neprodelas, ale steam vydela.
  • Ristoro
    Wolf za 10 euro je povinnost. Je to jedno z nejlepších FPSek vůbec. Připadáte si, jako byste hráli poctivou oldschoolovku z 90.let a přitom je to moderní hra. Jedno z největších překvapení vůbec.
    • TheGGG
      no--- povinnost bych zrovna neřekl, mě tam nejvíc bavila jen ta první mise, ale rozhodně hra pro každého, kdo si zakládá na dobrém designu nepřátel, to jinak ve hrách snad vůbec není...
    • wolf among us nebo wolfenstein? *15*
    • Ona to nebyla úplná oldschoolovka, spíš takový hybrid, který si vzal to nejlepší ze staré i nové školy. Napůl starý Wolf bez HW limitací, napůl Half-Life 2.
    • Wolf byl opravdu super. Pocit ze střelby skvělý a dokonce i příběh byl podaný slušně, což jsem u "oldschoolovky" nečekal.
    • Kravicka
      Wolf nuda jak sv1ne zklamal me i zadarmo.
      • Ristoro
        Asi jsi zvyklý na hry, kde tě hra vede za ručičku a vyléčíš se tak, že počkáš 10 sekund za dveřmi.
        • Kravicka
          Nejak me to v CS:GO neleci hele.
          • Jack1947
            Csckař no, To vše vysvětluje.Silver II. *5*
      • Jack1947
        NebYlo to 5K v DSR ? *2*
        • Kravicka
          Bylo to ve FullHD, diky za optani.
    • Jack1947
      Nechtěl si napsat pro ty co nestihly? jinak samozřejmně i za plnou cenu a Doom povinnost *5*
      • dook mne zklamal, napsal jsem i recenzi pokud ji schválí
        • Jack1947
          No jasně nebyli tam žádný bossové a hitbox byl strašnej co ? *7* Neschálí zi ji proto že si psal nesmysli ??
          • bossove tam byli ale trvalo dlouho než se ukazal první a za moc nestál
  • 40% na Thea: thea the awakening. Před pár dny navíc vyšel velký update, který přidává coop multiplayer pro 2 + nové budovy a spoustu questů. Nejsem si jistý jestli voice over u událostí je také součástí nebo už byl v minulém velkém updatu.
  • ucho
    Tak já zatím pořídil Unravel na PS4.
    • Mart9
      Výborná koupě. Za dvě stovky je to hodně podhodnocené.
  • tak napište co jste koupili, prípadne co momentálne hrajete. ja prave dohrál dooma, mam rozehrany Hearts of iron 4
  • just cause3 za 24,99eur , už i na psstore byl v akci za 300,-kč
    • Just Cause 3 bych nekoupil ani za stovku...
      • zdeeneek
        Já bych to nechtěl ani zadarmo.
        • Jojo začněte se předhánět v tom, kdo by za to dal méně.
          • Já bych to bral jedině kdyby mi dali 500.
    • prostě trapas sleva
      • nemuzou dat za min, denuvo neni zadarmo *1*
        • jo aha jako ze mi daj tech 24,99€ abych ten hnus denuevo nainstaloval na svuj komp.. *11* ne to by museli dat vic mnohem vic
  • MartinStary
    Jo A Zaklínač 2 za 3 E
    • Mart9
      Zaklínače 2 by měl mít každý zdarma z GOGu.
      • Z GOGu neni ve steamu ne? Takže ne díky :D mam ho ve steamu už dlouho a za pár šlupek.
      • MartinStary
        taky já ho nekoupil ale mám ho z gogu ve stejný den co jsem koupil obě dlc k trojce
  • MartinStary
    Zaklínač 1 Za 1,50 E Half life 2 za 2 E to jsou super ceny
  • MARTASLJ19
    Zľavy na Steame už nikdy nebudú ako kedysi. Už je to slabota, o ničom....Zlaté časy nakupovania za skutočne výhodne ceny sú už preč. Som rád, že teraz nemusím tie hry kupovať akože za takéto slabé zľavy. Kľúč od iných kúpim za výhodnejšiu cenu než za tieto aktuálne ceny na Steame.
    • zdeeneek
      Jak to není aspoň 90 %, tak to není sleva, že? Někteří jste už skoro jako důchodci v hypermarketech.
      • k cemu ti je ,,sleva,, kdyz to ve vysledku stoji vic nez v normalnim obchode ? ;D ...napr. Doom - 40% sleva a stoji to 1000...lol
        • zdeeneek
          Na Steamu je cca 13 000 her ve slevě. Fakt tady chceš dokazovat něco na základě jedné hry? V každým eshopu najdeš položky, které jsou jinde levnější a nebo naopak zase dražší. O žádném obchodě nemůžeš říct, že je v něm všechno za nejnižší ceny. Normální člověk si na netu projede pár stránek a koupí to tam, kde je to pro něj nejvýhodnější. Kydání hnoje na Steam je fakt směšný, zvlášť když vás tam nikdo nenutí nakupovat.
          • Tak se pochlub svoji historii nakupu na steamu, at muzes jit prikladem a dokazat nam kolik tech her za plnou palbu sis vlastne koupil :)
    • Souhlas, pokud totiž mám zlodějské ceny 50 euto normálně? Cože? Tak samozřrejmě si slevu -50% za te%d už normální tržní cenu 700 kc cca můžou strčit do zadnice muhehehehe
    • A co nebýt jak socka a podpořit vývojáře nákupem něčeho i mimo slevy?
      • Chovat se ekonomicky znamená být socka?

        Když už tak kupovat hry nikoli přes steam ale přímo od vývojářů, je-li to možné. Tak jsem koupil např. Kerbal Space Program a Kingdom Come.
        • Jasně, s tim souhlasim, taky jsem koupil armu skrze jejich web, ale já mluvim o těžkém postižení našeho národa, nakupovat minimálně za 85% slevy a co nejlépe vydrbat s kymkoli. Rád jsem zaplatil 40E za HoI4 protože si to vývojáři prostě zaslouží.
          • A kolik myslíš, že se jim prodá her za plnou cenu a kolik se jim jich prodá když je to v 75% slevě? Neměl bych vůbec péči o to, kdo a kolik si má vydělat. Trh si s tím poradí sám. Prostě lidi mají určitej budget, kterej jsou schopni utratit a jestli to dají za 5 her za plnou sazbu nebo 20 her ve slevě je úplně jedno. Zisk je pro vývojáře stejnej. Základní ekonomie.
          • Jediný postižený jsi tu očividně ty. *15* Když jsou tady západní ceny, tak ať jsou tu i západní výplaty. A to, že neumíš ekonomicky přemýšlet, je jen tvoje blbost. *3*
            Ti dám rohlík, můžeš mě podpořit tisícovkou. *3*
            • zdeeneek: "Jestli si neumíš najít zaměstnání, ve kterým si vyděláš dost peněz, abys nemusel řešit kolik stojí hra, je zase jen tvoje blbost."
              Další boreček, který s radostí rozháže (možná i svoje) peníze, protože on na to má. Nezbývá než se pousmát.
              Peníze neřeší a s radostí si připlatí především lidé s nižšími příjmy. Samozřejmě pouze u levných spotřebních věcí.
              Pro některé je to možná překvapivé, ale lidi co "nouzí" netrpí nad svými výdaji přemýšlí.
            • zdeeneek
              Jestli si neumíš najít zaměstnání, ve kterým si vyděláš dost peněz, abys nemusel řešit kolik stojí hra, je zase jen tvoje blbost.
      • KrPa
        hlavne kdyz 20% z steam ceny jde valve ze?
  • jindra.veliky
    Ja bych doporucil Billa Bonus Club

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit