Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    "Co by si (asi) koupila Redakce"

    No tak především by potřebovala upgrade bazmeku tady, serveru a v neposlední řadě hodně funkčníc h a nefunkčí částí.
    • SalemCZ
      Jacku co si koupíš ty?
      • Jack1947
        Nic nic...
      • kubi-wan
        Měl by si koupit Pravidla českého pravopisu *1*
  • To už je zase ten nádherný čas v roce kdy výplata mizí skoro sama *1*
    • Mart9
      Bejvávalo, většinou už všichni mají to zajímavé nakoupeno a ostatní slevy stojí za prdlačku.
      • mno zatím jsem koupi jen prison architect, xcom a stardew valley ale teprve to začalo tak uvidíme
        • "Teprve to začalo" :D... Těmahle hrama to taky skončí! Žádné další hry už ve slevě nebudou, tohle je všechno, jen se mění na úvodní stránce...
          • to je mi v celku jedno já to tam neprojíždím všechno prostě na něco mrknu něco koupím jak je nálada :)
        • Mart9
          Gratuluju.

          Prison a Stardew bych si představoval za míň. Dal bych maximálně těch 5€, co stojí This war of mine.
          • Jack1947
            Toho si nevšímejte to je místní držgrešle a wannabe troll Mart9 *4* Move along, nothing to see here^^
          • jsem na ně kouknul a přišlo mi že to za to celkem stojí možná i za víc ale to poznám až něco odehraju :)
          • walltar
            Tak zrovna PA je hra ve které můžeš strávit spoust času, pokud tě tenhle typ her baví. Navíc 7 a 5€ už není takovej rozdíl.
          • A tvůj názor někoho zajíma?
            • Mart9
              Já myslím, že si sem chodí všichni přečíst mé názory. Ale je to můj názor. *12* *12*
      • To je fajn, že všechny tak dobře znáš
        • Mart9
          Přesně, když tak se mě i zeptej...
  • Original War naše české zlato jen za 90 centu a jde pustit i cz dabing
  • Taronyu
    Zatiaľ Age of Empires II HD a Black Mesa :)
  • Pete.palis
    já si hodil do knihovny Stardew Valley...potřebuju nějakou oddychovku + stáhnuta cz...tak uvidíme ;)
    • Tam mám asi 120 hodin. Super oddechovka a přitom docela deep.
    • Mart9
      Taky o to mám zájem, ale stále je to moc drahé.
    • eStar
      Dobrej výběr, v tom jsem strávil 72 hodin.
  • eStar
    Zatím to vidím na Metal Gear 5. Už dlouho jsem si to chtěl zahrát a za 20 euro to nevypadá špatně.
    • spoock
      Tak ono to stálo za to i za plnou cenu ;)
  • Letos mě na Steamu nic neláká, tak jsem si udělal radost Hardlinem ve slevě. *4*
  • Vybral bych si od Adama, zbytek je nuda...
  • Rozhodne keep talking and nobody explodes. Ohromna sranda a zabava navic s kamarady.
  • Riven sequel to myst
    Fish fillets
    Epic Mickey 2
    Něco ze sega kolekce /trilogie street of rage atd/
    Original war
    Bully

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit