Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lazerguns pew pew....
  • Tady nekdo cekal neco jineho nez realnejsi CoD? Vzdyt vyvojari rikali, ze to bude neralne. btw nechci rozjizdet flame, ARMA taky neni realna a 2.flashpoint alespon fungoval. Nejlepsi proste byl prvni flashpoint a VBS.
    • Hmm, Arma2 sice sama o sobě není taky úplně reálná, ale s modem ACE 2 od komunity a například ještě komunikačním addonem pro TS3 (ACRE) je to velice, ale opravdu na své možnosti velice reálná hra. My věrní Flashpointáci máme Armu 2 na kterou nedáme dopustit. Je sice fakt, že pro lidi, kteří jsou hlavně na SP, už kampaňe nejsou tak vypjaté jak z dob v OFP, ale na tom už BIS taky hodně zapracovali v datadisku a dvou DLC. Každopádně hlavní deviza Army 2 je a bude v MP a pokud chce někdo opravdu něco válečnýho z první osoby a myslí to s kooperací (myšleno co nejreálnější kooperací to jest např. držení reálných formací, dodržování jasných taktických postupů atd.) vážně, tak nic lepšího jak ArmA 2 není.

      Tenhle výtvor od Codáků je za měřen více na vyznavače CoD a je jen mírně obalen hláškami typu "taktika" a "kooperace".
      • btw. Zkuste si v Armě (a nedej bože ještě s modem ACE) za běhu vystřelit ze sniperky, jak tady v tom videu :D
        Netrefíte ani stodolu...no...a i s M4 by jste měli nehorázný problémy něco trefit v takovýmto pohybu. Tohle je prostě zaměřený na trh lidí co kupují CoD atd. A je to velká škoda, Operace Flashpoint byla velká značka.
    • VBS nema s Flashpointem co delat. Je to jen engine, se kterym se cvici hlavne orientace v terenu. Nic vic. Flashpoint byl dobry na svou dobu. Ale to je asi tak vse. Zkuste si ho pustit dnes *2*
      • V jeho době jsem ani neměl počítač. Flaspoint jsem poprvé hrál před rokem
  • Nemůžu si pomoct, ale mě se to nelíbí.....
  • John: ty jsi to asi nepochopil že? :D
  • Konecne zase poradna ceska hra. Hral jsem jednicku a bylo to supr a tohle vypada jeste lepe. Bohemia Interactive umi.
    • Až na to že se na tvorbě této hry češi nepodílejí :) Codemasters ukradli značku a z opf udělali další CoD.
      • dyť sem to taky tak myslel... *3*
    • neplet si armu s opf
      • Arma to je ta nepovedenost od Codemasters? To na ceske OFP nikyd mit nebude. Tady uz z toho videa je videt, ze OFP je nekde uplne jinde.
        • pleteš si Flashpointa od bohemia a Shitpoint od codemasters *4* poslední flashpoint na pc od bohemia byl resistance. Potom se jejich hry jmenujou Arma, což je starý flashpoint s novou grafikou a nákýma přídavkama *3* Nový Flashpoint, které prý vypadaj dobře, jsou od codemasters *5* Podporujte české vývojáře. Máme nejlepší hry.. nebo měli jsme *7*
          • Jo, ja jsem si to splet. No ono na tom videu na druhy pohled uz vidim radu chyb. Nejspis to nakonec bude kravina. Jak taky jinak, kdyz to nedela BI.
            • USER47
              Tohle je asi nejvtipnější vlákno v celý diskuzi. Vůbec nepůsobíš zaujatě.
              1) Video skvělý, dokazuje, že Češi rullez a Codemasters sux!!
              2) Aha, ono to není od Čechů, taky video ukazuje, že je to sračka. Češi rullez, Codemasters sux!!

              Jsi komik.
  • to video hrozna nuda, ani som to nedopozeral.
  • s prominutím, ale tahle hra je totální shit jako předchozí flashpoint od codemasters *12* prostě Bohemia interactive ruleeezzz!! *5*
    • Sranda je, ze tohle rikaji jen cesi. *1* Na rovinu? Armu uz bych si v zivote nekoupil... Az budu chtit nefunkcni bugfest za litr, budu na tom hodne spatne :P
    • Tak Tak.. na multiplayerové bitvy v Armě 2 jen tak něco nemá :)
  • No ja neviem...mne sa tieto nove Flashpointy nejak nepacia. Najlepsi bol asi ten prvy s datadiskami, ktory som presiel snad uz 100x. Aj sa tam dalo poriadne vyblbnut na niektorych bugoch hry a podobne.
    Proste klasika. Stacilo by mi, keby spravili nejaky remake do lepsej grafiky a vsetko ostalo povodne, mozno tak zapracovat na AI este.
  • to jak hodil ten granát tak to ma úplne dostalo.
    mne osobne sa zdá že samotné operation flashpoint bolo naj.
    • USER47
      O tom asi nikdo nepochybuje. Bohužel ani Army ani OFP linie od CM se na první Flashpoint nehrabou.:(
      • a videli jste jak mel po zasahu ten červenej křížek fakt simulátor
        • USER47
          Zaprvý nikdo netvrdí, že to bude simulátor, zadruhý kdybys o Red River nebo jeho předchůdci něco věděl, neuniklo by ti, že indikace zásahu je zapnutá jen na nejnižší obtížnosti.
  • Jo. Zatim spokojenej, vylepsenej predchozi dil. Hlavne at to slape a neni to jako arma, ktera po poslednim patchi funguje jeste hur :D Zatim z toho co ukazuji se tesim. Spustim na nejtezsi obtiznost a nekolik dni mne nikdo neuvidi :)
    Docela se mi libil v predchozim dilu system lokalnich zraneni.
    Stejne tak se mi libi i recol na snajperce - kdyz clovek lezi jako na videu, je hodne maly. Kdyz stoji, neda se s tim ani strilet. Faktem ale zustava, ze v predchozim dile jsem nevidel kam to letelo, coz mne stvalo, protoze v takove vzdalenosti se particle nevykresloval. Spis mi trochu vadi recoil od granatometu. Ale tezko soudit. Je to sestrihany az moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit