Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dokud nebudou fungovat všechny budíky a rádia + ATC tak zůstanu u FSX se svým piper Archer od carenada:-) Navíc je to po jedné investici dál zadarmo a hlavně celý svět
  • Hanzales
    Asi tak no :) Mně se to stáhlo, ale dostanu se k tomu až po práci :/
    Je třeba to brát jako spíše oddechové polétání, primárně pro začátečníky, ale i pokročilí by si měli přijít na své. Momentálně to třeba nepodporuje FFB, TrackIR, nebo i analog brzdy na pedálech, ale co jsem pochopil, bude se to vyvíjet a přibude různý placený i free obsah (i od třetích stran) a spousta věcí se časem taky doladí.
    Podle obrázků a videí to přinejmenším vypadá moc hezky a jak to lítá na "realičnost" (jestli tam takové nastavení je) dám vědět večer ;o)
  • právě jsem četl, že tam není ani funkční VOR, ADF ani blbá GPS a budíky že jsou jen jako design. A už vůbec ATC. Co to má znamenat proboha? Tohle mi stačí vědět k tomu, že to nechci:-(
  • dřív než se tu dočkáš odpovědi to máš stažený, vyzkoušený...
  • jak to teda je s tím FLIGHT? Hraju FSX a těšil jsem se na to, ale co píšete i jak to samo vypadá, to zřejmě je propadák, že? Hrál to někdo? Co je tam za letadla? Jaký je letový model? Dá se tam létat ve volném režimu? Jsem zvyklý hrát na plnou realističnost, čili se tím nemám ani zabývat? Nerad bych stahoval arkádu. Díky za odpovědi.
  • To neni ta pisnicka :(,mozna ten zacatek,ja bych chtel tu jak je za zpevem,ten poradnej rozjezd :)
  • FSX ma krajsiu grafiku, len spravili detailnu scenarku HAWAI, nic viac nic menej, su tam misie neda sa lietat FREE, ked nejde po waypointoch ukaze mision failed. WTF
  • FLIGHT je to katastrofa co som videl na youtube, arcada
  • Flo Rida - Good Feeling
  • Stoji za to ten microsoft? Urcite tam toho bude malo a hlavne jakou to ma hratelnost - co se tam plni za ukoly atd. Diky za odpoved.
  • Prosím jak se jmenuje písnička z traileru?Posledně jsem na ni trsal :D fakt bomba.Díky. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit