Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • crysis 3 a assassin budou super novinky... tady jsem našel super članky na crysis 3 http://crysis3.cz/
  • No já se jen směju. taková hádka tady a že invex kde velkou měrou byl zařazenej i herní segment se konal spoustu let v Brně to nikomu nevadilo. Jel jsem tam z Plzně 3 hodiny se školou a dalo se to přežít. Ted po letech se něco podobnýho i když jen zaměřenýho na PC hry zase vzkřísí a všichni nadávaj, že je to v Praze. Určitě to tady navštíví víc lidí než v Brně. A podobná věc patří do hlavního města. Až bude hlavní město Brno tak se to bude konat třebas tam:-)
  • Ale copak, vrchní pražáčci se urazili, tak mi smázli příspěvek ? *1*
    • předtím než šli do multikina tak se uklikli, se stane:)
  • souhlas. Ale jen jsem řekl svůj názor. Podle mě jsou lepší místa na takovouhle výstavu. Já osobně bych jel rád, ale není to možné z časových důvodů. Výlet do Prahy pro mne není na otočku :-)
    • to je reakce na primitiva úplně dole. už nejni vlákno :-)
  • A co Dishonored? :(
  • Ronox
    První? Já myslel, že už tu byl např. Invex na kterým jsem byl, když jsem chodil ještě na ZŠ.
    • Invex jsem taky několikrát navštívil se školou a byl rozdělenej na různý haly. Takže jedna velká hala byla zaměřená jen na hry a myslím si, že velikostí se to dalo klidně srovnat s For games.
    • Spades
      To ale nebyla herní výstava. Byla to výstava technologií, kde se dostali i hry.
      • dostaly
      • dira
        Ale jak je vidět, lidé to buhužel v průběhu času začali brát jinak a tak celá výstava umírá podmultimediálním nožem (jeden z důvodů proč invex dnes už prakticky nemá cenu ani navštívit :/ )
        • Ronox
          Je to škoda no. Tam jsem jezdil i když jsem z Prahy. Vždycky v tlupě s kámošema a bylo to tam supr.
  • Sakra, jízdenka kolem 250 za jednu cestu, s trochou štěstí 400 zpáteční, 150 vstupný, možnost s izahrát na WiiU. 28.9. státní svátek... sakra, aj o tom uvažuju.
  • Taky to mohli udělat v Brně, ať je to přibližně stejně daleko ze všech koutů republiky.
    • jindra.veliky
      na to jsem presne cekal "beeee, ono to neni v brne, beeee ono to neni v ty dire kde bydlim"

      Praha je hlavni mesto tak se prober! A ze do Brna by to mela kazdej cca. stejne daleko? Nedostal si nahodou 5 ze zemepisu?
      • no rozhodně je lepší, když Pražák jede 200 kiláků do Brna, Ostravák taky a já potažmo taky, než když celá Morava musí jet až do Čech. A nechápu, co myslíš tím hlavním městem, to by tam podle tebe mělo být všechno a jinde nic? A už vůbec se nevyjadřuju o napadání mého vzdělaní. Nic ti do toho není. Běž si plakat na svůj blog o novém CS.
        • jindra.veliky
          z Osravy je to do brna 200km? Mas aspon nejakou predstavu jak CR vypada? Burane
          • Ty tady piš něco ohledně představ jak vypadá ČR. Z Ovy do Brna to je 180 km vlakem, takže opravdu nechci vědět, jak podle tebe vypadá ČR.
            • Jak asi. Pro něj je ČR jenom Praha. Maximálně ještě fotříkova chata 50 km za Prahou. Ostatní je divočina plná domorodců :-D
          • No dle tvých přísěvků je tu buran někdo jiný :-)
            • příspěvků
        • jdi už s tou Moravou a Čechama do prdele, jednou jsme jeden stát. Ještě se jako trubky dělit, to může napadnout jen magora.
          • No podle reakcí Pražáků, se už zbytku republiky ani nedivím. Proč mě napadáte, když si řeknu svůj názor, který nikoho neuráží? Viz. tvůj příspěvek a hlavně Jindry.Velikého? A všimni si, že jsem s tebou víceméně souhlasil.
            • ZvacA
              Velkomoravské království? Tak to bych si nechal líbit. SECESE - nic jinýho tady na východě nepřijímáme! :)
            • a pak plácneš to co nesnáším - MORAVA musí přijet do ČECH. Hele já vím že historicky se Morava vždycky stavěla proti Čechám, šla do paktu s Němcema, Polákama a vším možným, takže historicky jsou to nepřátelé, jenže jeden by čekal, že už konečně v 21. století dostanou lidi rozum a přenesou se přes svou malost a falešnej patriotismus. Ne, jsou to pořád stejný tupci. Pojďme rozdrolit tuhle pidi republiku, kterou každej přeflusne a většina světa ani neví, kde ten flusanec na mapě leží. Jen do toho - vytvořme Velkomoravské království, Slezské knížectví a České bůhvíco. No comment.
    • Brno rozhodně není středem, už vůbec ne s nejlepší dostupností. Do Prahy vede většina dálnic a v čechách je větší zalidněnost, tím pádem i většina republiky. Pro brňáky těžká rána, ale ne, Brno není středem evropy :)
      • já to chtěl v Brně, protože ho mám o 250 km blíž než Prahu. Ne proto, že sem z Brna. Ty žabomyší války mezi Prahou a Brnem, potažmo Ostravou mě nezajímají,ale jak řekl krásně Vůdce ByteFestu Vladimír Toman, dělali jsme srazy všude možně , ale Pražáci nikam nejezdili. Pepíci, jste leniví, tak se to musí udělat vám pod nosem.
        • Pepíci jsou lenivý jak prase, tak Brňáci ukážou že maj navíc a dondó. Nebo pak už leda udělat to na vesnici v Jihlavě někde.
          • přesně to sem navrhoval :-) a jihlaváci tě za tu vesnici sežerou :-D
            • mně je to fakt u zadku, stejně pak přijedou pracovat do prágla.
      • a já myslel že jo, Brňáci to aspoň říkaj. No a to se tam z oken ještě na ulice leje voda.
        • :-D
    • no_matter
      Praha je mnohem blíž geografickému středu čr, logicky je to to tedy blíž z těch všech koutů
      • možná tak středu Čech, ale ne České republiky. Ideální by byla Jihlava :-)
        • no_matter
          geog. střed ČR (!) je v Číhošti, vzdálenost k Brnu 140 km, k Praze 94 km...jinak Jihlavu jsem navrhoval už v minulém článku, konečnš by se tady něco dělo *1* ale nezapomínám na docfest *3*
          • no vidíš. tak příští rok v Číhošti :-D doufám :-D
    • já jsem s práglem celkem hepy:)
      • jo, jenže ty si primitiv :-D
        • no nésu namrdané brňák aby sem sa škorpil s prahó. Na to nésem dostatečný ten primitív.
          • taky dobré :-D ale já nejsu Brňák. Já su Valach. A nemyslel sem tím nic ve zlém primitive :-)
  • Něco o Arma 3 nebo dayZ tam asi nebude co?
  • Už dlouho tady nebyl článek o Assassins Creed 3, sem s ním!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit