Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • crysis 3 a assassin budou super novinky... tady jsem našel super članky na crysis 3 http://crysis3.cz/
  • Jak asi. Pro něj je ČR jenom Praha. Maximálně ještě fotříkova chata 50 km za Prahou. Ostatní je divočina plná domorodců :-D
  • No já se jen směju. taková hádka tady a že invex kde velkou měrou byl zařazenej i herní segment se konal spoustu let v Brně to nikomu nevadilo. Jel jsem tam z Plzně 3 hodiny se školou a dalo se to přežít. Ted po letech se něco podobnýho i když jen zaměřenýho na PC hry zase vzkřísí a všichni nadávaj, že je to v Praze. Určitě to tady navštíví víc lidí než v Brně. A podobná věc patří do hlavního města. Až bude hlavní město Brno tak se to bude konat třebas tam:-)
  • Invex jsem taky několikrát navštívil se školou a byl rozdělenej na různý haly. Takže jedna velká hala byla zaměřená jen na hry a myslím si, že velikostí se to dalo klidně srovnat s For games.
  • Ty tady piš něco ohledně představ jak vypadá ČR. Z Ovy do Brna to je 180 km vlakem, takže opravdu nechci vědět, jak podle tebe vypadá ČR.
  • Ronox
    Je to škoda no. Tam jsem jezdil i když jsem z Prahy. Vždycky v tlupě s kámošema a bylo to tam supr.
  • předtím než šli do multikina tak se uklikli, se stane:)
  • Ale copak, vrchní pražáčci se urazili, tak mi smázli příspěvek ? *1*
  • příspěvků
  • No dle tvých přísěvků je tu buran někdo jiný :-)
  • jindra.veliky
    z Osravy je to do brna 200km? Mas aspon nejakou predstavu jak CR vypada? Burane
  • dostaly
  • dira
    Ale jak je vidět, lidé to buhužel v průběhu času začali brát jinak a tak celá výstava umírá podmultimediálním nožem (jeden z důvodů proč invex dnes už prakticky nemá cenu ani navštívit :/ )
  • ZvacA
    Velkomoravské království? Tak to bych si nechal líbit. SECESE - nic jinýho tady na východě nepřijímáme! :)
  • to je reakce na primitiva úplně dole. už nejni vlákno :-)
  • souhlas. Ale jen jsem řekl svůj názor. Podle mě jsou lepší místa na takovouhle výstavu. Já osobně bych jel rád, ale není to možné z časových důvodů. Výlet do Prahy pro mne není na otočku :-)
  • a pak plácneš to co nesnáším - MORAVA musí přijet do ČECH. Hele já vím že historicky se Morava vždycky stavěla proti Čechám, šla do paktu s Němcema, Polákama a vším možným, takže historicky jsou to nepřátelé, jenže jeden by čekal, že už konečně v 21. století dostanou lidi rozum a přenesou se přes svou malost a falešnej patriotismus. Ne, jsou to pořád stejný tupci. Pojďme rozdrolit tuhle pidi republiku, kterou každej přeflusne a většina světa ani neví, kde ten flusanec na mapě leží. Jen do toho - vytvořme Velkomoravské království, Slezské knížectví a České bůhvíco. No comment.
  • No podle reakcí Pražáků, se už zbytku republiky ani nedivím. Proč mě napadáte, když si řeknu svůj názor, který nikoho neuráží? Viz. tvůj příspěvek a hlavně Jindry.Velikého? A všimni si, že jsem s tebou víceméně souhlasil.
  • :-D
  • mně je to fakt u zadku, stejně pak přijedou pracovat do prágla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit