Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tutoriál jsem koukal jak sůva z nudlí, to je fakt, ale po dvou, třech hrách už jsem si i pamatoval, co která abilita znamená, je to jen o zvyku.
  • Mě se jednou stalo, že byl soupeř na tahu, najednou se hra zavřela jako by to vzdal a já prohrál. A to jsem celkem slušně vedl. Ale to se stalo jen jednou a dalších problémů si nejsem vědom.
  • jo, s tima počtama je to horší *1*, přiznám se, že se taky občas překouknu, ale je to hodně hra o postřehu a správném úsudku, k tomuto bych možná dodal, že by vývojáži mohli, po najetí myší na trik/abilitu zobrazit efekt na parametrech, ulehčilo by to tyto přepočty *3*. Občas ale takovýto trik objetuji úmylsně, abych zrušil protihráči critical. Hra je úžasná, začal jsem hrát v sobotu, a v neděli jsem u ní strávil asi sedm hodin v kuse(!), asi jsem blázen, ale takhle mě nechytla snad žádná tří Ačková hra (kecám, snad jen zaklínači a ME) *1*. Za mě oba palce, jsem zvědav, jak se hra zamotá, až přijde market *4*
  • Je videt, ze si moc karetnich her nehral. Meles uplne z cety. Vrat se k tupym strileckam.
  • Já se tím nesnažím živit.
  • Je zvláštní, že já na žádný bug po 200 hrách nenerazil. Vše funguje jak má a to že ty jsi línej přečíst si co která schopnost dělá je tvoje vlastní blbost.
  • Tato hra mě zaujala už při reportáži v Game Pagi, takže jsem se přihlásil ještě do předchozí beta verze. Ale k vážnému hraní jsem se dostal až včera odpoledne (mezi tím mě autoři po cca roku blokli jako neaktivního a musel jsem žádat o reaktivaci) a myslím, že hra je velice dobrá a má vysoký potenciál. Hodně se podobá M:TG a ovládnout ji není zase až tak složité. Chvíli jsem na to koukal jako losos, ale po prvních hrách jsem se vzpamatoval. Trošku problém mi stále dělají ikonky schopností postav (obětuj z ruky, z balíku, převeď poměřovaný atribut ...). Poskládal jsem si balíček a Universitou jsem projel jak nůž máslem - výhry z 80%. Ale jakmile mě to vyplivlo na Coraab, už to tak veselý není a dostávám dost na p*del. Budu muset přeskládat balík ev. některé karty dokoupit. Holt o tom je sběratelská karetní hra (ať již online nebo stolní) a každý s tím musí počítat. Možná by stálo za to dobu pobytu na Univerzitě do budoucna malinko prodloužit, ale to ukáže čas. A co mě nejvíc překvapilo ? Že dnešní mládež neumí procenta a zaokrouhlování - kolikrát je vidět, že protivníci aktivují triky a schopnosti zkusmo, bez toho aby měli alespoň hrubý přehled o výsledné hodnotě navýšeného atributu - dost sranda, když obětuje protihráč karty na navýšení atributu, který je ve výsledku o 1 nižší než můj. Za sebe zvedám palec a přeji autorům i nám hráčům hodně příjemně strávených chvil u monitorů.
  • Muzes uvest konkretni priklad spatneho slohu? Ja tam teda nic nevidel a dle meho nazoru je autor textu urcite vypsanejsi nez ty .. pri vsi ucte.
  • Hral si nekdy hry od Bethesdy? :)
  • Vetsi hovadinu sem v zivote nehral, doporucuju vsem aby se tomu vyhli obloukem tahle "hra" by mela byt v ranne Alfa verzi podle stavu v jakym je. jedinny co tam funguje jak ma je obchod...necekane.
  • Je to celkem návykový, grafika i ozvučení moc pěkný. Má to slušnou atmosféru. Momentálně jsem lvl 4. Nějakou dobu jsem měl zhruba 60% výhernost. Teď už se asi desátej match absolutně nečapu a nevim co mam dělat. Občas udělám chybu svojí nepozorností, ale většinou prostě jen čumim a žádný schopnosti, nebo triky prostě nezmůžou ovlivnit to co se děje. Zkusil jsem koupit silnější postavu, pohrabat se v trikách, ale zatim marná sláva. Jsem zelenáč v podobných hrách a docela bych uvítal, kdyby si vyhráli více s tutoriálem a rozhraní taky není zrovna friendly pro bažanty.
  • nejsou to platiči, navíc za vzdání dostáváš -1 Karmu takže bych to nedělal ..
  • Ano, na nízkém vlivu se to může zdát. Když vydržís tak uvidíš, že čím vlivu bude k dispozici a čím více konexi se ti odemkne, tím více bude záležet na skillu hráče a na sestaveném balíku.
  • No právě, tedy neplatící hráč nemá všechny možnosti co platící. Ano, může(bude moci) ty placené věci získat od platících hráčů přes bazaar, ale záleží na tom, jestli tam kýženou věc nabídnou a za kolik. Víc by se mi líbilo, kdyby cokoli šlo koupit za obě měny, jen za herní by to stálo více. Ale uvidíme jak to bude fungovat s tou auckí ;)
  • Vsak nehral sem jen tuhle hru, ale celkove mi to tak pripada, ze bud clovek nekoho total drti, nebo total dostava, ty s attr dominance sem taky zkousel, ale nevim no, prijde mi to furt tak nejak az moc o nahode na to aby me to bavilo.
  • Balík není jen o silných postavách. Pokuď tvé postavy potřebují deklaraci(volba parametru), tak si tam hoď pár strážců s dominancí.
  • Má pravdu. Podívej se na to takhle. Jsi platící hráč, a koupíš si pár boosteru. Brzo bude přidaný bazar(aukce) kde karty půjdou prodávat a nakupovat. V podstatě drtivá většina karet nejde koupit za reálný peníze a šetření herní měny je pro některé moc zdlouhavé. Tak obětují jednu svoji kartu za realné peníze, a prodají ji za slušnou časku herní měny, za kterou si budou moct koupit přimo karty, který chtějí. Je to dost podrobné?
  • "Doted po asi 40 hrach nechapu jak sestavit balik, kdyz se karty sami prehazujou jak se hre zlibi a v souboji nasledujou snad dle nahodnyho poradi. "
    karty následují náhodně, protože po vzoru všech karetních her se balíček musí zamíchat.
  • Tak ackoliv sem mel celkem dost silny karty, i mixovany, kdyby nahodout, tak sem ted vicemene 10 kol koukal jak me souper drti, pac zacinal prvni a timpadem mohl vybirat kterej atribut se hraje, a proste kdybych mel takovy stesti jako on tak sem jako bohac.
  • Prvně jsi nenapsal JAK ty karty půjdou získat, ve hře to zatím nejde. A booster třeba proto, že z něj může padnout vzácná karta, která by samotná byla dražší než ten booster.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší