Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklad prave je nepouzivat vsechno hned za kazdou cenu. To je na ty hre pekny. Musis si zjistit jestli vubec se ti ty triky vyplati pouzivat v dany cas a kolikrat treba i prohrat neco ze zacatku a pak to rozjet u konce. Hodne mi to pripomina poker.
  • Musim rict ze kdyz jsem tutorial zkousel, tak jsem i myslel ze do hry dal nepujdu jak se zdala byt komplikovana, ale asi po hodine hrani clovek dojde na to ze to neni vubec tak hrozny. Byla by skoda se ochudit o tak skvelou hru, jen kvuli vzdani se hned po tutorialu.
  • to je označení rarity karet, běžné označení u TCG, nejběžnější/nejslabší karty jsou označovány za "common", neobvyklé/silnější za "uncommon" a vzácné/nejsilnější za "rare". Většinou bývají odlyšené (ikonka karty je černá/stříbrná/zlatá, nebo jako zde 1, 2, 3 čárky atp.). Řekl bych že to bude termín převzatý z Magic the Gathering.
  • Přečetl jsis vůbec, co jsem napsal? Za reálné peníze se NEDÁ koupit všechno, některé věci musíš získat hraním. Naopak vše, co se dá koupit za reálné peníze, se dá získat i hromaděním herní měny samotným hraním. Všechny karty půjdou koupit na Bazaaru. Proč by jsis kupoval booster když si můžeš koupit konkrétní kartu?
  • Právěže boostery a některé karty jsou získat jen za xoty, které se kupují za reálný. Nebo je možné je získat i ve hře? Pokud se za herní peníze nedá získat (byť pomaleji, např. jak championi v LoL) vše, co za reálné, tak je to pro neplatiče strašná nevýhoda. Jinak je to parádní hra a zatím 90% matchů vyhrávám :D , ale nemožnost koupit si booster za herní peníze mě vytáčí...
  • vlastik.plaminek
    Zanův indikátor a Zanův potomek, oboje Dornodon.
  • smejki
    Ah, nevíš. Tož tak - Tvůrci troubí do světa už dlouho, že umělci jim dávají svá neužitá šuplíková díla gratis. S tím, že kdyby to byl finanční sukces, tak se o zisk samozřejmě podělí. To ještě neznamená, že se tam plácne cokoliv. Kluci mají svou vizi světa a podle té ta díla vybírají. Možná někdo nakreslil i něco speciálně pro ně, ale rozhodně to nebylo na objednávku. Imho, když má někdo dílo v díle a přiznané autorství, podílí se na něm. Doufám, že je to pro tebe dostatečné rozřešení téhle záhady *3*
  • Verbalni gulas :-D
  • No s magicem srovnávám no.. nemám srovnání s jinou hrou. A her sem prohrál cca první polovinu.. a druhou polovinu vyhrál.. takže žádnej emo quit. A proti magicu mi to přijde prostě takový v plenkách zatim.. uvítal bych to složitější, toť vše.
  • No joa le když to tak vezmeš tak skoro každá karetni hra je o náhodě-Pprši,pokr,oko,čern petr atd
  • Máš tam 4 atributy, pokud si je nemuzes zapamatovat, tak je to smutný
  • To je otázka zvyku :)
  • Vliv, konexe, avatary či některé karty jdou získat pouze hraním a nedají se koupit. Naopak vše co se dá koupit za koruny lze získat i hromaděním měny získávané hraním, takže mluvit o P2W je trochu z cesty, u P2W mají platiči vždy možnost koupit vše. Pokud tedy není tvou představou F2P že všichni mají všechno hned, je Coraabia F2P.
  • Paulcz
    kdyby tě někdo nutil to koupit tak neřeknu.. :)
  • Lehce řečeno každá 2. slohovka polovičního imbecila se tomuto výtvoru vyrovná. To že to je překlad nějakého chrochtání, které je zde vydáváno za cizí jazyk myslím ničemu nepomáhá. Prostě to funkčně nesplňuje to co asi mělo a tím myslím navození atmosféry (to se nepovedlo vůbec) a nastínění nějakého děje (a to vypadá že někdo vymýšlel 5 minut u flašky vodky). Ale mě je to samozřejmě jedno není to moje hra a hrát jí ani nebudu protože si raději zahraju karty s lidma u stolu než tuhle parodii, ale jinak všem které to baví přeji příjemnou zábavu a těm co nechápou co jsem psal doporučuji nečíst jen program na TV v příloze blesku.
  • Hearthstone je lacna kopia Yugiho, scrolls su lacna kopia magicu.
  • Fajne je, že si člověk může střihnout tutorial bez registrace.Teď vím, že je tam na mě moc věcí na zapamatování. *1*
  • Odulin
    Jj, dobře to píšeš! Btw. Mám za sebou cca 50 matchů a furt baví. Jsem zvědavej, co předvede Heartstone.
  • Keyz
    Není potřeba brečet nad tím jaké to je ale je dobré aby se to pojmenovalo tak jak to je. Tedy Pay 2 Win.
    I když to nabere pouze čas tak to je stejně Pay 2 Win. U MMORPG za měsíční poplatky sice taky nemá každý stejné podmínky ale obětují stejnou hodnotu. Reálný čas.
    U F2P tomu tak není. Jeden obětuje čas druhý prachy. A kdo obětuje prachy je na tom lépe a má lepší šanci uspět. To je logické.
    Neříkám, že to je špatně hraji také F2P hru ale prostě to tak je.

    Možná na to lidí nadávají protože chtějí rovné podmínky ve hře když je nemají v reálu.
  • BoB.2
    pokud bude v češtině jdu do něj taky. *3* (já vím že nebude)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší