Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsem odehrál více her, ale jsem na tom stejně. Veškerá strategie se omezí jen na klikání a dopředu vlastně ani nelze plánovat. Navíc mě neskutečně štve to čekání, až se "soupeř" rozhodne. Možná je přetížený server, ale 30-50 vteřin čumět na rotující kolečko a čekat na tah... to je jak z minulého století.
  • BoB.2
    Já třeba z platičema vůbec nehraju jak má někdo na 7lvl 250 karet ani to nezkouším.
  • Inquisitor
    To já mám v tabulce výhrovost 7 a ve hře 1, taky nechápu.
  • Tak nejdřív jsem se až lekl, jak je ta hra komplexní, ale naštěstí na chatu je vždycky někdo zkušenější, kdo hned s čímkoli poradí, což je super, na čtení návodů jsem nikdy moc nebyl :) Dokonce i ve 3:30 v noci se někdo najde :D
  • pokud myslis ze jsi nasel bug nebo jinou chybu ve hre reporuj to na forum a kluci se na to mrknou ;-)
  • Grifus
    Na hru jsem se celkem tesil, uz kdyz jsem se o ni dozvedel (snad dva roky zpet). Vcera jsem zkusil a prislo obrovske zklamani. Grafika, hudba, vsechno provedeni celkove pekny. Sice interface nacancane neprehledny, ale preci jen jde pouze o zvyk. Karet celkem dost, nektery k nicemu, obri zvyhodneni platicich, ale vse lze pri trose stesti a hrani ziskat i zadarmo. Talze pay2win neresim. Proc u tedy zklamani?
    Predevsim tutorial nanic, rychla napoveda nanic a pro podrobnejsi pravidla nutna registrace zvlast na forum? heh. Pak prijde duel, kde dostanete 100% nap*del protoze vam to nalosuje nekoho jenz uz ma neco nahrany. A to proste vetsinu hracu znechuti a odradi.

    Rikal sem si, dam tomu sanci zkusim to pochopit ale ne. Doted po asi 40 hrach nechapu jak sestavit balik, kdyz se karty sami prehazujou jak se hre zlibi a v souboji nasledujou snad dle nahodnyho poradi. Triky pouzivat muzu vyjmecne, taky nevim podle ceho se to ridi. Aneb kazdy muj souboj vypadal stejne:
    Zacinam -> vyberu parametr -> vedu -> souper je na tahu -> naklika aktivni schopnosti + triky -> z vedeni najednou prohravam a jsem na tahu -> ovsem nemuzu nic udelat pouzit schopnost ani trik -> udelam jedinou moznou vec a nechat hrat soupere -> kolo prohrany, souper na tahu -> vynese kartu a pochopitelne vede, protoze ma lepsi parametr a celkove silnejsi karty ve vsem -> prohravam, jsem tedy na tahu ale opet nemuzu nic jen nechat hrat soupere (nebo vzdat se) -> a tak porad dokola az skoncim naprosto porazen.

    Aktivni schopnosti ani triky proste pouzivat nemuzu, jen vyjmecne nevim podle ceho, nechapu to nerozumim tomu a dalsi registraci ode me neuvidi abych si mohl procist asi jasnejsi milionstrankove pravidla na foru. Skoda no...
  • tak ty po jednom dnu hrani dokazes posoudit jestli je hra jednoducha nebo ne? kolik jsi toho nahral s ponizovakem, samoodemilacem, skore manipulatorem? kolikrat jsi dokazal hru zavrit v druhym kole? hadam ze jsi zatim hral jen s ekvivalentem magicovyho aggra se samyma bulk kartama, potom ti ta hra muze prijit jednoducha. ale s takovym balikem je i magic hra pro maly decka.
  • V pohodě, každýho baví něco jinýho. Jen jsem chtěl pro ostatní dodat určitou perspektivu, Coraabia holt není TCG ve stylu těch na Kongregate, je na dlouho :)
  • V tom s tebou naprosto souhlasím. Jenže v případě obou her tebou zmíněných mi chuť je hrát vydržela i déle než dva dny. Někomu holt hra sedla, mě zrovna ne :)
  • By mne teda zajimalo kolik z nich neco nakreslilo specialne pro tuhle hru, protoze to spis vypada, ze dali povoleni pouzit nejakou svoji existujici praci (teda snad aspon to). Nevim ejslti bych tomu rikal, ze se "podileli" *3*
  • BoB.2
    Ber to tak že nikdy nedělaly žádnou hru a tuhle dělaly zadarmo.
  • Mě prostě přijde mít placený content v ještě nehotovém projektu minimálně drzé, ale samozřejmě každý na to může mít jiný názor. Zatím se mi hra líbí jen po designové stránce (které mě opravdu uchvátila). Jsem zvědav kam se bude ubírat dál.
  • Je to hra na měsíce a roky, za odpoledne se skutečně nikam neposuneš, stejně jako v Path of Exile či League of Legends...
  • Pravopisná chyba tam není ani jedna, hochu ;)
  • To že nechali hráče hrát byť ještě nedodělanou hru vidím spíše jako pozitivum. Podle mě lepší než aby se to pořád odkládalo. Krom toho každá investice vám do budoucna zůstane a nikdo nikoho nenutí něco platit. Všechny karty půjdou sehnat i cestou času. A krom toho když vidím jak ochotně pomáhají každému hráči, vyslechnou si jeho názory a snaží se je zrealizovat, tak to je opavdu super.
  • O pravopisu nikdo nic nepsal...
  • To je sice hezký, ale v dnešní době už to není žádná výmluva... obzvlášť když už po hráčích "chtějí prachy" a ne čisté testování...
  • Nemám rád hry, které jsou z velké části o náhodě a už vůbec ne tituly, u kterých se musí pomalu proseděd židle, aby si člověk mohl "hrát svou hru". A ano, o náhodě tu není všechno, dá se jí předejít, ale to právě spočívá ve vysedávání důlku v židli. Placená složka hry je taky trochu úlet, nakupování náhodnejch "boosterů" mě přestalo bavit už ve 12ti když jsem kupoval hokejový kartičky, a za svý kapesný jsem nikdy nedostal zlatýho Jágra...
    Grafika nádherná, hudba skvělá, lore nevypadá špatně ale samotná hra je zklamání.
    PS: ANO, je to beta, ale už to že se s tímhle autoři ukázali znamená, že to není hra pro mě.
  • Hral som už asi 50 hier na tej univerzite, ale v kolonke hraných/vyhraných mám furt nulu. Ani atributy sa mi nezvyšujú, pritom každý protivník, proti ktorému som hral tie čísla už mal navýšené. Kde je chyba?
  • Je to beta, ale základní featury by ta hra měla mít, zvláště tento typ her, pánové to vypustili co nejdříve aby si napakovali kapsy, a to je špatné, pokud majít takový přístup již od začátku tak snad ani nemá se do téhre hry pouštět...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit