Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Nejsi sám ze začátku jsem taky plaval i tet mě pár věcí uniká,ale chce to hrát časem se rozkoukáš.
  • vlastik.plaminek
    A nemáš náhodou někde doma zašité Wastelandy? Sháním 2 karty, abych měl kompletní kombo. Sice pochybuju, že bych ještě našel někoho s kým bych si zahrál, ale chci ten balík dokončit.
  • sleepless
    Ja se nedusuju, ja to momentalne hraju. A tohle neni recenze, nybrz jen echo, ze byla hra spustena.
  • Je to velice jednoduché. :)
  • Radioaktivni_surikata
    No i to je možný, ale minimálně spoluúčast jim neodpářeš, na tom trvám *1*
  • Z Magic the Gathering vzali autoři to nejzábavnější, totiž skládání balíčků. Jiný karetní hry jsem nezkoušel (natož v elektronický podobě), ale nalákali mě na Corrabii hodně.
  • Peppa
    Jenom jestli to bylo těma kartama *15*
  • Jedno známější jméno nějakého "umělce"? Čumfan Don Běsograf?
  • Nevím, battleforge jsem hrál a mam tam deck v ceně 7k bodů. Aneb uměni obchodovat:)
  • Inquisitor
    Tak jsem si včera večer projel tutorial a mám v tom dobrej hokej :D
  • Mohli líp vychytat ten tutorial, protože člověka nenaučí v podstatě nic.
  • Jestli nekkdo zna urban rivals ci battleforge tak potom pochopi, co znamena pay win :)
    Do jedne hry jsem investoval pres litr do druhe nic a pomohlo mi to ? NE!. Tady v te ceske proti me hral o 7 lvl vice a skoro byla remiza
  • K tomuhle bych chtěl říct, že všechny karty se půjdou dát sehnat i bez placeni ale samozřejmě za podstatně delší dobu. A navíc ty karty, které se dají koupit za peníze nejsou silnější, ale jen jinačí.
  • tak snad se ty ceny nějak zrozuměj.. protože za chvíli to bude díky tomu pay to win hardcore pro ty co jsou ochotný za to cálnout. Freečkaři buď svoji vlastní ligu, nebo znechuceně utečou protože je platiči budou válcovat. Kdyby byly ceny těch karet lidový..
  • jato hraju zadara a mam win sem L 11 a davam i 22L a tomaj teprv karty z livem ale daseto
  • tak to je možné ale nezabudni že je to open beta. Tá asi nebude mať všetko vychytané.
  • najviac ma na konci každého PR článku k hre dojíma ako sa redaktor dušuje ako to bude o dušu hrať a pritom častokrát ani nedohrajú hru do konca a idú písať recenziu, nieto ešte aby sa nejakej hre venovali dlhší čas a prenikli do nej komplexne.....
  • Keyz
    Vlastně většina F2P her je za určité situace Pay 2 Win.
    Tohle není nic jiného, je tvrdí opak a mluví o tom, že to pouze zkracuje čas.

    Logicky to je nesmysl. Když koupím karty a umí hrát porazil toho kdo má horší karty a umí hrát. Není moc co řešit. A ke konci hry co? Někdo bude nucen soutěžit o karty jiný je koupi. Rychleji koupí a bude mít šanci rychleji porážet protivníky. Kdyby dva hráči se stejnými dovednosti stávali vedle sebe tak je jasný kdo v součtu vyhraje. To je pořád dokola jen to různě obalamutí.
    Proč pak většina nejlepších hráčů platí za hru?

    Zase nemá cenu na to nadávat protože to je Pay 2 Win. Tak to prostě bude pokaždé když někdo bude mít možnost za prachy něco získat i když to bude "pouze čas"
  • první hra absolutně bez šance, spojilo mě to s hráčem který mě absolutně roznesl na kopytech, matchmaking asi nefunguje jak by měl, ani jedna karta nestála za řeč proti soupeřovým
  • Ale jo, docela dobry na zabijeni casu, akorat skoda ze to je Pay 2 Win

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit