Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, je to tragédie, pravopis asi pánům nic neříká..
  • BoB.2
    Chce to trochu system.
  • Inquisitor
    Tak jsem si s tim trošku pohrál a už je to mnohem lepší.
  • kdyz to tam lupes nahodne, nemuzes se divit, ze prohravas...
  • BoB.2
    Je to BETA verze.
  • BoB.2
    Dole na kartě jsou takový čárky 1,2 nebo 3
  • Hre chybaju zakladne veci: nie je tam zalozka friends, nemozes vyzvat na duel kamarata, hras len nahodne duely s cuzdimi ludmi. V hre nie sú guildy, ziadna komunita, iba global chat ktorý je neprehladny. Napad je to dobry, ale hra je nedorobena, vela aspektov odflaknutych.
  • Jaké karty sháníš? Wastelandů mám spoustu.
  • Inquisitor
    uncommony? Co to je? Asi to bude v balíku, protože jsem to tam házel víceméně náhodně.
  • Odradilo mě to už u intra. Co to má být ? Ty titulky bych takhle špatně česky snesl kdyby to byl překlad, ale v české hře ? No to snad ani ne.
  • Jak si sestavuješ balík musíš si tam přepnout na uncommony. Je tam pro ně kolonka zvlášť.
  • Radioaktivni_surikata
    To určitě ne, protože já měl zelenej balík. A bůh ví, kde skončil, ale někde ho ještě určitě mám. To Pokemony jsem daroval všechny bratranci, nabušenej (a taky zelenej) balík plus takovej průměrnej modrej. Radši se ho ani neptám, jak skončil, protože tý práce co mě to tenkrát stálo povyměňovat a poskládat... Kdybych to věnoval škole, tak jsem byl premiant *1*
  • Inquisitor
    No asi to není nic pro mě. Pomalu z dvaceti duelů jedna výhra :D. Jakto že mají všichni víc nabušený karty jak já?
  • moc to srovnavas magicem. Navic nemas pravdu v tom, co jde sehnat za chechtaky a co ne. Kdyz paris, ziskas triny, xoty i karty co naopak nejdou sehnat na shopu. mam jen pocit, ze jsi to odsoudil pote,co jsi prohral par uvodnich her...
  • Jo.... Taky už jsem čestný člen a je dobrá a věřím, že v budoucnu bude ještě lepší.....
  • smejki
    http://coraabopedia.cz/wiki/Kategorie:Coraabia_Artists
    ::muck::
  • velice jednoduché to je, ovšem naprosto nepřehledné UI plné blbostí z toho pro nováčka dělá uplnej maglajs *1*
  • Hrál sem asi 50 duelů a musim říct, že mě nepříjemně překvapilo, jak málo karet tam je a už polovina z toho mála je za real money.
    Hra jako taková má potenciál ale momentálně je moc jednoduchá.. kromě správnýho sestavení balíku už by to mohla hrát opice.. jediný v čem se reálně rozhodujete, je jestli použijete abilitu karty (v 90% případů neni důvod proč jí nepoužít) nebo jestli použijete kouzlo, které vám náhoda přihrála na ruku, což je zatím pouze jednorázovka která má buď ubrat život soupeři, nebo vám pomoct vyhrát duel.. žádné další typy karet tam nejsou, na ruce krom kouzel nemáte ani potvory abyste mohli taktizovat koho ted.. neni tam nic..

    Kouknu tak za rok jestli jim to p2w ještě někdo hraje a co s tim provedli. Když to správně uchopěj tak to bude super hra.. teď jí ještě neni.
  • to neni pravda ja jeste neinvsestoval nic hraju to uz 2 mesice za aktiviti sou karty kodexe za win a loss sou body za ktere de koupyt karty i v aktivitach mate za splneni treba 500 + seda vihrat za aktivitusou i xoty takze vcera sem hral a nato zesem Level 11 davam treba i Level 22 a toma lepsi karty nez ja XD
  • tutrial je v poho jako v kazde hre podrobnejsi pravidla na foru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit