Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    boze to je spatny
  • O hře jsem si dopředu nedělal žádně předsudky, nicméně po shlédnutí tohoto videa nevím, proč bych si hru měl pořizovat. Působí to na mě tuctově, nezajímavě, bez atmosféry a jako hromada jiných her z otevřeného prostředí, které rychle zapadnou. Ale třeba to nebude špatná hra, jen se mě nechce věřit, že se z ní stane taková ta ikona.
  • Ristoro
    Zajímalo by mě, kde vidíte všichni Watch Dogs? Hráli jste to vůbec? Mě tak zajímá, co se vlastně místní většině líbí. Deus Ex je špatný, Dragon Age je špatný, Skyrim je špatný, ACčka jsou špatné, Hitman je špatný. Co hrajete? Česká nátura vážně nemá konkurenci ve světě.
    PS: Taky mě fascinuje, jak všichni zdejší mají tak dokonalý zrak, že dokáží vydedukovat kvalitu grafiky v Mafii z toho videa co je tady se "zk*rveně" vysokou ztrátovou kompresí, nebo z těch videí na YT, kde to není o nic lepší.
    • No hraju kvalitní hry který mě baví, co si budem povídat ale Watch Dogs byla hrozná nuda, poslední Dragon Age nuda to jsem vypnul po hodině, Skyrim bez modů si ani neumím představit, ale mody dělá komunita to co udělal bethesda stojí samo o sobě za ho*no a ACčka jsou už jen rejžárna toho samýho pořád dokola...

      Ale jestli tě tak zajímá co hraju tak např. KSP, TW: Warhammer, Witchera, Elite, Space Engineers, GTA a sem tam nějakou drobnost jako např. jsem se tu nedávno dočetl o Software Inc a koupil a je to super *3*
    • madPav3L
      Watch Dogs v tom nevidím, Dragon Age, Deus Ex a Skyrim mám rád a ostatní komentovat nebudu, spokojen...
    • A neuvědomuješ si třeba, že jednomu člověku se nemusí líbit to, druhému zase ono? Překroutit si vše podle sebe a hodit do jednoho pytle, to je podle mě nátura, co nemá konkurenci.

      Watch Dogs mě sice nenapadl, nicméně z videa na mě působí styl her z otevřeného světa od Ubisoftu, tak trošku bez tváře.
      • samuel.polak
        to nie je o tom komu sa co paci... ak sa ti toto paci je jasne ze o tom co je dobre vies prd
      • Ristoro
        Zkus tady chodit častěji a sleduj komentáře pod každou AAA hrou co vyjde a pochopíš o čem mluvím :).
    • gesto
      Dej si video do HD kvality a uvidíš a jestli neuvidíš, dám ti kontakt na mojí oční doktorku, jednou ročně tam chodím nemusíš čekat dlouho na objednání, vezme tě hned
      http://www.ocni-optika-kladno.cz/ocni-optika-ocni-ordinace-eye.contacts
      • Ristoro
        Chystal jsem se ti to vysvětlit, ale kašlu na to, pokud si teda myslíš, že když zmáčkneš HD "tlačítko" v přehrávači, že to je HD, tak ok :D.
        • gesto
          A ty snad nevidíš auta ve hře ? pohyb postav ? město ? prostředí ? brzdění aut že se zatřese kamera ? tady o grafice nikdo nemluví je jasné že na grafice za 10 tisíc to bude vypadat grafický líp než na ps4 + tohle video ale engine a celkový výraz hry není ani zdaleka jako na prvních videích nebo ano ? já když tohle viděl hned sem měl pocit že koukám na watch dogs akorát bez značek co můžeš hackovat, ale šipky při jízdě ? vždyť to je watch dogs kámo,
          • Ristoro
            No mi přijdou animace o dost lepší než v tom prvním videu co ukázali. Mě od té hry právě odradilo to úplně první video. V těch posledních pár videích, které vyšly nedávno mě to celkem začalo zajímat. Co se týče prostředí, oni tady uploadli zrovna dost špatný příklad. Podívej se na YT, prostředí je fakt rozmanité, to město se dělí na více částí, z nich každá je jiná. Chicago ve Watch Dogs byl čistý pr*ser.
            • gesto
              Jestli ti tohle nepřipomíná watch dogs tak já už fakt nevím, tohle je pár dni staré video, vždyť to má i stejné rozmazání obrazu jako watch dogs

              https://www.youtube.com/watch?v=0LHORhghFa8
  • No , tak to potěš pr*el , místo hutné mafiánské atmosféry kterou nastavila Mafia 1 a zředila Mafia 2 tu máme Mafii 3 kde je hlavní hrdina pravděpodobně potomek Connora Kenwaye a podědil po něm eagle vision (možný crossover ?) , navíc ze hry nemám ten mafiánský pocit , asi jsem zmlsaný mafiány v obleku a tommy guny v pouzdru od houslí tak černoch (kterému pravděpodobně nezvládli udělat kvalitní backstory tak mu dali aspoň sexy jizvu ) v bomberu ženoucí se za pomstou mě asi nadchnout nezvládne a ještě k tomu ten všudypřítomný nádech Watch dogs který byl sám o sobě nuda ... no uvidíme co se z toho vyvrbí ale prozatím to je pro mě tak 5,5;6/10 hra co rejžuje na značce Mafia a jejím kultovním odkazu *6*
  • gta 5.1
  • gesto
    A kde je ta grafika a atmosféra co jsem viděl v prvních videích !? to co je ? vtip tohle ? vždyť to vypadá jak watch dogs 1, tak tohle určitě ne borci, nebýt Mafie 1 a 2 tak o této hře se skoro nemluví, ostuda nazvat tohle Mafia !!!
    • gesto
      Jako čekal jsem downgrade teď je to bohužel normální prakticky u všech her ale tady nejde o stíny nebo textury jako jasné že ps4 nedá výkon jako herní pc, ale tohle ? vždyť auta jsou k smíchu, město taky, a boj a hlavní postava až k pláči, a hele hele jak auto při brzdění zatřese obrazem čas 9:30 :))) WATCH DOGS 1 jak vyšitý ale úplně :))
  • Fordzy
    Tak se mi zdá, že Mafie 3 má nejhorší HUD v dějinách videoher. Něco, tak hnusného a absolutně se nehodícího do atmosféry sedmdesátek jsem nikdy neviděl. Chápu, že je dnes takový hloupý trend a všude se cpe HUD ve flat designu, ale tohle je příliš. Hotové Assassins Creed: Syndicate. I ty animace jsou strašně komické. Dávno jsem se smířil s tím, že to už nebude Mafie, ale očekával jsem alespoň dobrou kopii GTA a tohle překonalo všechna má očekávání. *12*
    • samuel.polak
      dufam ze bude mod alebo moznost HUD vypnut v suboroch
  • Tak to mě po*er :-) Vypadá to jako Mafia II, až na pár vylepšení, hlavní protagonista vidí přes zdi, je to hotovej Rambo, a aby toho nebylo málo, UI vypadá jak z Watch Dogs :-) Ach jo ... Fujky. *13*
  • Tak tohle je vážení opravdu (vložte sprosté slovíčko dle uvážení). Nebudu zde jmenovat všechny věci, které už byly řečeny a probírány, ale jedno se prostě vypíchnout musí. Kde je nějaká AI moderní doby? Za naprostý příklad prosím jděte na 6:10 a zírejte, jak tam všichni jdou jako krávy na porážku. To není vývojářům a vydavatelům hanba tohle prezentovat jako AAA hru? Tfuj a zase třikrát tfuj. Pod X-ray a zvýraznění nepřátel, aby se člověk nemusel ani rozhodovat, se také podepíšu. Tohle už není hra, to je naprostá bejkovina. Poprosil bych ještě redakci, z jaké obtížnosti byla nahrávka pořízena? Pevně doufám a věřím že na nejlehčí. Nedokáži si představit, že je tohle střední difficulty.
  • GTA V vypadá celkově stále lépe než toto *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit